ایرانیان پک

ایرانیان پک

ده رستوران بزرگ دنیا

بزرگترین رستوران ها و فست فود های جهان در این مقاله به ده فست فود و رستوران بزرگ دنیا کدام ها هستند چه تعداد شبعه دارند و چگونه به این جایگاه رسیدن میپرداریم.
ده رستوران بزرگ دنیا

بزرگترین رستوران ها و فست فود های جهان

ده رستوران بزرگ دنیا و ده فست فود بزرگ دنیا کدام  هستند؟، چه تعداد شعبه دارند و چگونه به این جایگاه رسیده اند؟ در ادامه به بررسی بزرگترین های صنعت غذا و مزیت های هریک میپردازیم. 

با افزایش سرعت زندگی در جوامع امروزی، محبوبیت فست فود ها رو به افزایش است. ازاین‌رو، رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود نیز روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کنند. در زیر تعدادی از ده رستوران بزرگ دنیا را به شما معرفی می کنیم.

1200px Papa Johns Pizza logo.svg

۱۰:پاپاجونز

دهمین فست فود بزرگ دنیاست که به صورت تخصصی روی ارائه پیتزا با سس های ویژه تمرکز دارد و شعار اصلی سازمانی اش (پیتزای بهتر برای همه) میباشد که نشان از اهمیت پیتزا در منوشان دارد ، از جمله نکات ویژه ای که در مورد این برند می شود به آن اشاره کرد جایگاه سرآشپز این رستوران است که به نوعی می توان آن را بعد از کولونل ساندرز مؤسس کی اف سی بزرگترین نماد سازی فردی در صنعت رستوران دانست. با اینکه پاپاجونز از رقبای خود قدری پایین تر است اما با این حال جزء ده رستوران برتر دنیا به حساب می آید.

 جونزاسکونتر آن قدر محبوب شده است که در مواقع بسیاری پوستر های تبلیغاتی این برند با نقش این آشپز سرشناس به نمایش در اورده می شود، این برند تا به امروز توانسته با ۴۸۰۰ شعبه فعال در ۴۴ کشور دنیا به فعالیت خودبه شکلی مدون و پیشرو بدهد.

۹: دایری کوین

بله یک بستنی فروشی هم اگر محصول خوب و خلاق ارائه دهد میتواند جزؤ ده برند بزرگ صنعت غذا باشد، جلوتر از خیلی از اسم های بزرگ جهان با بیش از  ۵۲۰۰ شعبه در ۳۹ کشور جهان، جان فریمانت مک کلاف مؤسس دایری کوین به یک اصل ساده خیلی متعقد بود و تمام تلاش خود را برای تحقق آن در مجموعه ی خود داشته است و به گفته ی بسیاری از کارشناسان بزرگ توانسته به این مهم دست پیدا کند.

ارائه بهترین خدمات و کیفیت همراه با لبخند میباشد”، شعاری که تجلی سازمانی آن در سراسر فعالیت این برند از بسته بندی گرفته تا دکور به چشم می آید. 

%D8%AF%D9%88%D9%86%DA%A9%DB%8C%D9%86 %D8%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%AA

۸ : دونکین دونات

هشتمین مجموعه ی غذایی زنجیره ای دنیا که در ۳۷ کشور دنیا با ۱۱.۰۰۰شعبه فعالیت دارد، برندیست که محصول اصلیش دونات میباشد و اما چگونه توانسته به این جایگاه بسیار جذاب دست پیدا کند؟، در جواب این سوال که مهم ترین علت رسیدن به این جایگاه در چیست را می توان به تنوع طعم دونات های ارائه شده در دونکین دونات اشاره کرد.

ww

که توانسته تنوعی ارائه دهد که هر سلیقه ای را شامل می شود و امکان ندارد حداقل از یکی از طعم های این دونات ها به مذاق شما خوش نیاید.  دونات هایی که برای تمام افراد جامعه از کم سن تا مسن ترین آنها درنظرگرفته شده است.

۷:دومیوز

سال ۱۹۶۰ که تام موناگهان اولین شعبه ی دومینوز را راه اندازی کرد شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که در حدود نیم قرن بتواند  ۱۱.۵۰۰ شعبه از برند خود را راه اندازی کند و بزرگترین فست فود خارج از آمریکا شود و به عنوان دومین پیتزا فروشی بزرگ جهان شناخته شود. از نکات جالب توجه  درباره دومینوز می توان به این اشاره کرد که این برند علاوه بر پیتزا به ارایه ی پاستا های جذاب هم روی آورده تا بازار خود را گسترش دهد.

همچنین نباید فراموش کنیم که دومینوز توانسته با تاکید به شکل خاص بسته بندی از نظر بسته بندی هم به یک برند معتبر بزرگ جهانی تبدیل شود، در توضیح این مطلب، همین نکته کفایت می کند که یکی از مدل های جعبه پیتزا معروف به جعبه پیتزای مدل دومینوز( این مدل در صنایع چاپ ایرانیان پک در سایز های پر مصرف تولید میشود) ابتدا توسط این برند استفاده شد.

ee

۶:برگر کینگ

برگر کینگ دارای 13000 شعبه در سراسر دنیا می باشد.شهرت این برند به دلیل ساندویچ های غول آسا است و روزانه حدود 1.9 میلیون ساندویچ تولید می کنند.همچنین کاغذ های متنوع ساندویج که در این برند مورد استفاده قرار می گیرند برای مشتری جذاب هستند. 

مجموعه ایرانیان پک که با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا با بهترین صنایع چاپ و بسته بندی رقابت می کند قابلیت استفاده از بسته بندی های شیک و جذاب جعبه برگر را برای شما فراهم خواهد کرد.

ادامه مقاله بزرگترین رستوران ها و فست فود های جهان زا میتوانید در وبلاگ صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک مطالعه فرمایید.

Papa Johns pizza restuarant

Dunkin Donuts

blizzard incentives

papa20johns 1522691999912.jpg 38888370 ver1.0

dominos pizza store 560x416 1

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام