ایرانیان پک

استراتژی درآمدی برگر کینگ

استراتژی درآمدی برگر کینگ

روش های کسب درآمد برگر کینگ

 

موفقیت برگر کینگ به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای رستوران های فست فود در جهان با تأثیر آن در استفاده از استراتژی عمومی خود برای مزیت رقابتی مرتبط است. استراتژی های رشد فشرده برگر کینگ نیز از عوامل اصلی رشد جهانی شرکت هستند. در این راستا ، ترکیب مناسب و اجرای استراتژیهای عمومی و فشرده می تواند منجر به مزیت رقابتی قابل توجه و رشد در تجارت جهانی شود. استراتژی عمومی برگر کینگ از مزیت رقابتی آن بر اساس هزینه ، قیمت گذاری و ویژگی های محصول پشتیبانی می کند.

افزایش سهم بازار مهمترین عامل استراتژی های رشد فشرده این فست فود زنجیره ایِ موفق است.

استراتژی عمومی برگر کینگ  نشان دهنده مزیت رقابتی فعلی و بالقوه شرکت است.استراتژی های رشد فشرده نشان دهنده رویکرد برگر کینگ برای ادامه رشد جهانی خود در صنعت فست فود / رستوران خدمات سریع است.

 

1 pIJH1mPega8583Y3NuPaLg

برگر کینگ از دو استراتژی عمومی برای مزیت رقابتی استفاده می کند: هدایت هزینه و تمایز گستردهاستراتژی اصلی رقابت اصلی شرکت ، هدایت هزینه استطبق مدل مایکل پورتر ، این استراتژی عمومی شامل به حداقل رساندن هزینه ها است که منجر به قیمت های پایین می شود برگر کینگ برای به حداقل رساندن هزینه ها بر اساس صرفه جویی در مقیاس و جلوگیری از خطا ، از هدایت هزینه ها از طریق استاندارد سازی فرآیند کار استفاده می کندیک هدف مالی استراتژیک مبتنی بر این استراتژی عمومی رقابتی ، کاهش هزینه های عملیاتی است تا محصولات برگر کینگ با قیمت پایین تری عرضه شود.

برگر کینگ همچنین از تمایز گسترده به عنوان استراتژی عمومی ثانویه خود برای مزیت رقابتی استفاده می کند. بر اساس مدل پورتر ، این استراتژی عمومی نیاز به ایجاد ویژگی های منحصر به فرد برای تمایز تجارت از سایر شرکت ها دارد. برگر کینگ این استراتژی عمومی رقابت را از طریق کباب کردن تکه های برگر اعمال می کند.

 همچنین ، شعار قبلی “راه خودت را داشته باش”  و شعار فعلی  “راهِ خودت باش”  نشان دهنده تمایز گسترده برگر کینگ در زمینه ارائه گزینه های انعطاف پذیر به مشتریان خود است. در بسیاری از رستوران های برگر کینگ نیز شارژ رایگان نوشیدنی ارائه می شود. یک هدف استراتژیک مبتنی بر این استراتژی رقابتی عمومی این است که برگر کینگ از چنین تمایزی برای جذب مشتری جدید استفاده کند ، به ویژه در بازارهای جدید که رقبای اصلی از قبل تاسیس شده اند.

یک مطلب جذاب!

روز جهانی همبرگر و برگر

 

 

استراتژی های فشرده برگر کینگ (استراتژی های رشد فشرده)

 

Whopper Christmas 750

نفوذ در بازار

استراتژی اصلی رشد فشرده برگر کینگ نفوذ در بازار است. هدف این استراتژی فشرده ، افزایش درآمد حاصل از مشتریان فعلی یا بازارهایی است که شرکت در آن از قبل فعالیت می کند. به عنوان مثال ، برگر کینگ این استراتژی رشد فشرده را با افتتاح رستوران های جدید در بازارهای فعلی خود برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار پیاده می کند.

 یک هدف استراتژیک متصل به این استراتژی رشد فشرده ، گسترش شبکه حق رای دادن برگر کینگ است. در رابطه ، استراتژی عمومی برگر کینگ نیز با برجسته کردن ویژگی های منحصر به فرد محصول برای نفوذ به بازارها و رشد تجارت ، از این استراتژی فشرده پشتیبانی می کند.

توسعه بازار

 

Burger King Launches New Stacker King Collection 678x381 1

توسعه بازار دومین استراتژی رشد فشرده برگر کینگ است. برای حمایت از رشد تجارت ، این استراتژی فشرده شامل ورود به بازارهای جدید یا هدف قرار دادن بخشهای جدید بازار است. به عنوان مثال ، برگر کینگ با راه اندازی فروشگاه های جدید در مکان های خارج از کشور که فعالیت چندانی ندارند ، این استراتژی فشرده رشد را پیاده سازی می کند.

با این حال ، این استراتژی در تجارت برگر کینگ فقط ثانویه یا جزئی است زیرا این شرکت در حال حاضر در اکثر بازارهای جهان فعالیت دارد. یک هدف استراتژیک برای این استراتژی فشرده ، رشد برگر کینگ با جذب مشتری جدید در بازارهای جدید بر اساس قیمت پایین است. بنابراین ، این هدف استراتژیک بر قیمت های پایین در استراتژی قیمت گذاری برگر کینگ ، که از طریق استراتژی عمومی هدایت هزینه پشتیبانی می شود ، تأکید می کند.

درمورد فست فود های برتر دنیا می توانید در اینجا مطالعه کنید.

توسعه محصول

BBQBurgers Lead

 توسعه محصول کمترین اهمیت را در استراتژیهای فشرده رشد برگر کینگ دارداین استراتژی فشرده ، شرکت را قادر می سازد تا از طریق معرفی محصولات جدید رشد کندبرگر کینگ فقط این استراتژی فشرده را نسبت به بقیه استراتژی ها کمتر اجرا می کندبه عنوان مثال ، این شرکت محصولات جدید را با سرعت کم معرفی می کندبیشتر محصولات برگر کینگ سالها در فهرست باقی مانده است.

یک هدف استراتژیک مرتبط با این استراتژی فشرده ، رشد تجارت برگر کینگ از طریق نوآوری در محصول استاین استراتژی رشد فشرده با برجسته ساختن محصولات جدید که در مقایسه با محصولات شرکت های رقیب منحصر به فرد هستند ، از استراتژی عمومی تمایز گسترده برگر کینگ پشتیبانی می کند.

 

bk4
bk5
bk1
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید