بهترین پیتزا تهران + 11 پیشنهاد بر اساس تجربه کاربران

انتخاب بهترین پیتزای تهران از نظر افرادی که سلیقه‌های متفاوتی دارند، کار ساده‌ای نیست. در این مقاله یک بار برای همیشه به این سوال پر تکرار جواب دادیم و بهترین پیتزا فروشی‌های تهران را بر اساس تجربه افراد مختلف به شما معرفی کردیم. تا پایان این مقاله‌ی خوشمزه و هوس‌انگیز همراه ما باشید.
بهترین پیتزا فروشی تهران

عناوین مهم:

بهترین پیتزا فروشی تهران کجاست؟

این سوال تکراری را بارها شنیده‌اید، درسته؟

اگر در نظر بگیریم که به دلیل محبوبیت پیتزا، تعداد پیتزا فروشی‌های تهران افزایش پیدا کرده است، پس این سوال خیلی هم نباید بیهوده باشد.

انتخاب بهترین پیتزای تهران با وجود فست فودهای بزرگ و کوچکی که در سطح شهر وجود دارد، کار ساده‌ای نیست.

مطلب را طولانی نمی‌کنیم و می‌رویم سر اصل مطلب.

در این مقاله تصمیم گرفتیم به این سوال پر تکرار جواب بدهیم و یک بار برای همیشه بهترین پیتزا فروشی تهران را به عاشقان پیتزا معرفی کنیم.

این لیست ترتیب خاصی ندارد و بر اساس تجربه افراد جمع آوری شده است. 

در این مقاله بخوانید: طرز تهیه پیتزا مخصوص رستورانی

بهترین پیتزای تهران

خاتون؛ بهترین پیتزا آمریکایی در تهران

بهترین پیتزا در تهران به سبک آمریکایی با توجه به تجربه افراد پیتزا خاتون است.

پیتزا خاتون از آن پیتزا فروشی‌هایی است که آنقدر محبوب و معروف است که کمتر کسی است تا به حال آنجا نرفته باشد.

از نظر خیلی‌ها پیتزاهای خاتون کوچک است و تنها برای یک نفر کافی است؛ اما طعم پیتزاهای آن آنقدر بینظیر است که کوچک بودن پیتزاهایش را می‌توان نادیده گرفت.

علاوه بر پیتزاهای خاتون، سیب زمینی تنوری‌های خوشمزه آن هم دست کمی از پیتزاهایش ندارد و از پر طرفدارترین آیتم‌های پیتزا خاتون است.

کیفیت عالی، نظافت محیط، پرسنل خوش رفتار، موقعیت مکانی خوب در کنار منویی جذاب، شما را به یکی از طرفداران همیشگی پیتزا خاتون تبدیل خواهد کرد.

پیتزا خاتون 7 شعبه در تهران دارد که شعبه 8 هم به زودی در حال افتتاح است.

شعبه‌های پیتزا خاتون در شریعتی، زعفرانیه، فرمانیه، پاسداران، نیاوران، جردن و پونک است. می‌توانید آخر هفته به همراه خانواده یا دوستانتان به پیتزا خاتون بروید و طعم بهترین پیتزا فروشی تهران را تجربه کنید.

بهترین پیتزا تهران + 11 پیشنهاد بر اساس تجربه کاربران

پیتزا میخوش تهران، پر ملات و خوشمزه

قطعا تا به حال بارها نام میخوش را شنیده‌اید. میخوش از فست فودهای شلوغ و محبوب تهرانی‌ها است که 7 شعبه در تهران، محله‌های یوسف آباد، سعادت آباد، بلوار فروس، تهرانپارس، فرمانیه، شهرآرا و سهروردی دارد.

طعم غذاهای عالی و مواد غذایی تازه، پرسنل مودب، سرویس دهی عالی و فضایی ایده آل، میخوش را به یکی از بهترین پیتزا فروشی‌های تهران تبدیل کرده است.

پیتزاهای میخوش سبکی مشابه پیتزا آمریکایی دارند و حجیم و پر ملاتند. علاوه بر پیتزاهای آن، میخوش ابتدا با سالادسزاهای فوق العاده‌اش معروف شد.

طعم سس بینظیر سالادسزارهای میخوش را شاید در کمتر جایی تجربه کرده باشید. پس این بار اگر تصمیم گرفتید بهترین پیتزای تهران را به کسی معرفی کنید، میخوش را هم از یاد نبرید.

پیتزا میخوش

لیتل ایتالی، بهترین پیتزا ایتالیایی تهران

با وارد شدن به لیتل، همیشه یک پرسنل خوش برخورد هست که برای انتخاب میز راهنماییتان کند.

کسانی که عاشق پیتزا آمریکایی هستند، این نظر را دارند که پیتزاهای ایتالیایی نازک هستند و یا بیشتر خمیر نون دارند.

اما لیتل ایتالی یا ایتالیای کوچک به عاشقان پیتزا آمریکایی ثابت کرد که پیتزاهای ایتالیایی می‌توانند آنقدر متفاوت و خاص باشند که نظرتان را نسبت به پیتزاهای ایتالیایی تغییر دهند.

پیتزایی که حرفه‌ای پخته شود و طعمی متفاوت از هر پیتزایی که تا به حال خورده‌اید داشته باشد را تنها در لیتل ایتالی می‌توانید تجربه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم اگر دوستدار غذاهای تند هستید، پیتزای سالامی دناپولی را حتما امتحان کنید.

همچنین اگر می‌خواهید اولین تجربه‌ی خوردن پیتزا ایتالیایی را در لیتل ایتالی تجربه کنید، می‌توانید از پرسنل خوش برخورد لیتل راهنمایی بگیرید. آن‌ها با حوصله جواب سوال‌هایتان برای انتخاب بهترین پیترا با توجه به سلیقه‌تان می‌دهند.

طعمی بینظیر از پیتزا ایتالیایی، برخورد دوستانه پرسنل و فضایی دنج و صمیمی، شما را به یکی از طرفداران پر و پا قرص لیتل تبدیل خواهد کرد.

اگر عاشق پیتزاهای ناپولی تن هستید و یا از خوردن پیتزاهای مخلوط و تکراری خسته شده‌اید و به دنبال طعم جدیدی در پیتزا هستید، پیشنهاد ما را قبول کنید و طعم بهترین پیتزا ایتالیایی تهران را در لیتل تجربه کنید.

لیتل ایتالی در ونک پارک واقع است و تنها یک شعبه دارد. فراموش نکنید که قبل از رفتن به آنجا حتما تماس بگیرید و میز رزرو کنید. به لطف پیتزاهای خاص و خوشمزه آن، لیتل ایتالی همیشه شلوغ است.

پیتزا ایتالیایی لیتل ایتالی

فرمو، مکانی فوق العاده برای چند برش پیتزا

فرمو یکی از فست فودهای محبوب در منطقه ونک تهران است.

یکی از امتیازهایی که فست فود فرمو دارد، این است که می‌توانید به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی به آنجا بروید.

پیتزاهای ایتالیایی محبوب این رستوران را تجربه کنید تا یکی از بهترین پیتزاهای تهران را امتحان کرده باشید.

فضای بزرگ فست فود فرمو، تنوع بالای غذاها و کیفیت خوب آن‌ها در کنار دکوراسیون جذاب آن، فرمو را در لیست بهترین پیتزا فروشی تهران قرار داده است.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر به فرمو رفتید، حتما رول استیک آن هم تست کنید.

پیتزا فرمو

طراحی اختصاصی و پکیجینگ مجموعه فرمو توسط ایرانیان پک اجرا شده است. 

برای دیدن تنوع جعبه پیتزا و مشاهده‌ی نمونه کارهای اجرا شده برای فست فودهای مختلف توسط ایرانیان پک، وارد لینک جعبه پیتزا شوید. 

جعبه پیتزا فرمو

سنسو، تجربه‌ای شگفت انگیز

سنسو از شلوغ‌ترین رستوران‌های ایتالیایی تهران است که اغلب به سالاد سزار و استیک‌هایش معروف است؛ ولی دلیل نمی‌شود که برای پیتزاهایش صف نکشند و از قبل میز رزرو نکنند!

دکوراسیون شیک سنسو فضایی ایده آل برای قرارهای کاری یا دورهمی‌های خانوادگی است. کیفیت بالای غذاها، تنوع بالای سس‌ها، بهداشت و نظافت محیط و کارکنان مودب و خوش برخورد از ویژگی‌های مثبت این رستوران معروف ایتالیایی است.

تیم خدمات سنسو از افرادی کارآمد و حرفه‌ای تشکیل شده‌اند و سرویس عالی به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای رفتن به سنسو، یکی از بهترین پیتزا فروشی‌های تهران می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی خود به یکی از شعبه های آن در فردوس، نیاوران و شعبه‌ی بیرون بر آن در اندرزگو بروید.

پیتزا سنسو

جنارو، بهترین پیتزا تنوری تهران

رستوران ایتالیایی جنارو یا همان ژوانی سابق نیز در لیست بهترین پیتزای تهران قرار دارد. اغلب این رستوران را شلوغ می‌بینید و برای خالی شدن میز باید مدتی را منتظر بمانید. اما ارزشش را دارد!

شعبه‌های جنارو در مرزداران، پاسداران، زعفرانیه و کوروش مال واقع است.

جنارو سینمای اختصاصی در شعبه‌ی کوروش با 10 ظرفیت دارد و آنجا می‌توانید هم غذا سفارش دهید و هم فیلم ببینید. چی از این بهتر؟

همچنین اگر یکی از فعالان اینستاگرام جنارو باشید، می‌توانید با شرکت در مسابقه‌های آن در مناسبت‌های مختلف، جوایز ویژه و خوشمزه‌ای دریافت کنید.

اگر به پیتزای هیزمی یا تنوری علاقه دارید، در شعبه‌ی مرزداران و زعفرانیه‌ی جنارو می‌توانید بهترین پیتزا هیزمی تهران را نوش جان کنید.

پیتزا جنارو

بابا پیتزا، یک تجربه‌ی بینظیر

اگر طرفدار پیتزاهای آمریکایی هستید، حتما سری به بابا پیتزا بزنید.

قطعا یکی از بهترین پیتزاهای تهران را در بابا پیتزا خواهید خورد؛ به خصوص اگر پیتزای سیر و استیک سفارش دهید!

بابا پیتزا از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد غذایی برای انواع غذاهایش استفاده می‌کند.

بابا پیتزا فضایی کوچک برای نشستن در داخل سالن و فضایی در محوطه بیرونی دارد که اغلب انتخاب افراد، نشستن در محوطه بیرونی است. پیتزا سیر و استیک بابا پیتزا از محبوب‌ترین آیتم‌های آن است که شاید طعم لذیذ گوشت آن در کنار پنیر پیتزای فوق العاده آن را کمتر جایی خورده باشید.

پیتزاهای این فست فود به راحتی دو نفر را سیر می‌کند؛ حتی اگر قصد سفارش هیچ آیتم دیگری مثل قارچ سوخاری یا سیب زمینی را نداشته باشید! می‌توان گفت بابا پیتزا بهترین پیتزا فروشی‌ تهران است که طعم پیتزاهای آمریکایی آن را کمتر جایی می‌توان پیدا کرد.

بابا پیتزا

در به در، یک نوستالژی محبوب

پیتزا در به در از اولین پیتزا فروشی‌های مدرن تهران با سابقه‌ای بیش از 10 سال است که آن را در لیست بهترین پیتزای تهران قرار داده است. در به در به پیتزاهای مخصوصش معروف است و بهترین انتخاب برای دوستداران سبک پیتزا آمریکایی است.

از خوبی‌هایی که پیتزا در به در دارد، فضای بزرگ و سالن دو طبقه‌اش است.

میز و صندلی‌های ده نفره‌ی پیتزا در به در به شما این امکان را می‌دهد که با جمع دوستان یا خانواده‌تان در فصایی بزرگ و دلباز غذایتان را نوش جان کنید.

پیتزاهای در به در در سه سایز تک نفره، دو نفره و چهار نفره ارائه می‌شود.

تنها شعبه پیتزا در به در در خیابان شریعتی است و دسترسی خوب آن باعث شده تا همیشه شلوغ باشد.

اگر به پیتزا در به در رفتید، پیشنهاد می‌کنیم که فتوچینی آلفردوی آن را هم حتما امتحان کنید.

بهترین پیتزا تهران + 11 پیشنهاد بر اساس تجربه کاربران

هارمونی، ناپولیتن به معنای واقعی

این روزها با وجود تنوع پیتزا فروشی‌های ایتالیایی در تهران، مجبور نیستید برای خوردن یک پیتزای باورنکردنی به ایتالیا سفر کنید.

هارمونی یک آشپزخانه نسبتا کوچک با خروجی عالی است که از تنور خاصی برای پخت پیتزاهایش استفاده می‌کند و در گاندی جنوبی، سهیل، زعفرانیه و سعادت آباد شعبه دارد.

هارمونی از آن پیتزا فروشی‌ها است که پیتزاهایش را باید داغ داغ وقتی تازه از تنور در آمده بخورید، تا طعم واقعی پیتزای ایتالیایی را بچشید.

هارمونی از آن فست فودهاست که پیتزا را به سبک و سیاق خودش آماده می‌کند. با سفارش پیتزا از هارمونی، طعمی با کیفیت و خاص از پیتزا ایتالیایی را می‌توانید تجربه کنید.

پس اگر به دنبال بهترین پیتزا ناپولیتن با خمیر سبک و برشته هستید، به هارمونی حتما سر بزنید.

پیتزا هارمونی

چیکن فکتوری، طعمی تازه از پیتزا با ویوی دریاچه چیتگر

چیکن فکتوری در باملند تهران با ویوی دریاچه چیتگر، بهترین جایی است که می‌توانید یک پیتزای چیکن متفاوت از هر پیتزایی که تا به حال خورده‌اید را تجربه کنید.

دکور زیبا، حس گرم و دوستانه و تراسی با ویوی دریاچه، بی‌شک چیکن فکتوری را در لیست فست فودهای مورد علاقه‌تان قرار خواهد داد.

اگر به دنبال یک پیتزای متفاوت و خوشمزه هستید، پیتزای فکتوری چیکن بهترین انتخابی است که در چیکن فکتوری می‌توانید داشته باشید.

کافی است به چیکن فکتوری بروید و با دیدن میزهایی که حداقل یک پیتزای فکتوری چیکن با خلال چیپس‌های معروفش روی آن قرار دارد، از پیشنهاد ما برای خوردن این پیتزای بینظیر مطمئن شوید.

ترکیبات این پیتزا فیله مرغ با سس خامه و چیپس‌های خلالی روی پیتزا است که خودشان آن را درست می‌کنند.

پیتزاهای چیکن فکتوری تنها یک سایز دارند و برای دو و حتی سه نفر هم کافی هستند.

بهترین پیتزا تهران + 11 پیشنهاد بر اساس تجربه کاربران

کندیک، محبوب‌ترین فست فود شرق تهران

کندیک یکی از پر طرفدارترین فست فودهای شرق تهران است که هم تنوع بالایی دارد و هم به نسبت سایر فست فودها قیمت بهتری دارد.

کیفیت خوب غذاهای کندیک، وجود فضای باز و سرسبز و کادر مجرب و خوش اخلاق، کندیک را در لیست بهترین پیتزای شرق تهران قرار داده است.

پیتزاهای کندیک سایز بزرگی دارند و پر ملات و خوشمزه‌اند و از پر طرفدارترین آیتم‌هایی هستند که در کندیک سفارش داده می‌شوند.

تنها شعبه ی کندیک در تهرانپارس است. در نظر داشته باشید که در روزهای تعطیل کندیک همیشه شلوغ است و پیدا کردن میز خالی در آنجا کار سختی است.

در این مقاله بهترین پیتزا فروشی‌های تهران را برای شما عاشقان پیتزا معرفی کردیم. اگر تجربه بهتری دارید که ما در لیست بهترین پیتزای تهران به آن اشاره نکردیم، در همین مقاله نظرتان را برایمان به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بهترین پیتزا غرب تهران؟

میخوش

بهترین پیترا آمریکایی در تهران؟

خاتون

بهترین پیتزای ایتالیایی تهران؟

لیتل ایتالی

بهترین پیتزا شرق تهران؟

کندیک

بهترین پیتزا ناپولیتن تهران؟

هارمونی

5/5 - (1 امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «بهترین پیتزا تهران + 11 پیشنهاد بر اساس تجربه کاربران»

 1. سلام واقعا عالی بود پیشنهادهای خوبی دادین با خاتون به شدت موافقم ولی جای پیزا پازا هم در این لیست خالیه من پیتزاش رو واقعا دوس دارم

  1. شهرزاد خادم

   سلام سپاس از شما دوست عزیز. درست می گین پیزا پازا هم کیفیت خوبی داره ولی چون در این لیست چند پیتزا ایتالیایی معرفی کرده بودیم، بر اساس اولویت اون هارو لیست کردیم.

 2. دنیا رستمی

  چون با نظرتون برای لیتل ایتالی، سنسو و میخوش کاملاااا موافق بودم حتما پیتزافروشی های دیگه هم به پیشنهادتون میرم و امتحان میکنم.

 3. یگانه خان احمدی

  من با پیشنهادتون برای پیتزا در به در موافق نبودم . البته خب واقعا سلیقه ایه و برای اونایی خوبه که پیتزا با سبک و ترکیبات نوستالژی طور رو دوس دارن ولی با چیکن فکتوری خیلی موافق بودم. من به عشق پیتزاش هرچند وقت یه بار میرم دریاچه D: به شدت پیشنهاد میکنم پیتزاش رو برای کسایی که تاحالا نرفتن

  1. شهرزاد خادم

   حق با شماست دوست عزیز پیتزا با سبک نوستالژی کاملا سلیقه‌ایه. ولی با توجه به تجربه کاربران و برای دوستداران این سبک پیتزا، پیتزا در به در جزو اولویت‌های اول بود. چیکن فکتوری هم که بله واقعا محبوب دل‌هاست D:

 4. بنیامین احمدزاده

  برای دوستداران کیک پیتزا هم پیتزا فروشی سه فر رو من پیشنهاد میدم هم کیفیت خوبی داره هم خیلیی خیلیی پر ملات و خوشمزس

  1. شهرزاد خادم

   درسته سه فر هم برای افرادی که پیتزا آمریکایی یا کیک پیتزا دوس دارن گزینه خیلیی خوبیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *