جعبه وافل داخل سالن

جعبه وافل داخل سالن

جعبه وافل داخل سالن

[us_single_image image=”7209″]
[us_single_image image=”7267″]

جعبه وافل داخل سالن در این صفحه میتوانید نمونه های مختلف جعبه وافل داخل سالن را ملاحظه کنید و با دید بازتر جعبه وافل داخل سالن ایرانیان پک خود را انتخاب کنید

[us_logos columns=”3″ style=”3″ carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”2″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ items=”%5B%7B%22image%22%3A%228374%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%228375%22%7D%5D”]

جعبه وافل داخل سالن

وافل یک نوع شیرینی پرطرفدار در جهان است که بعضا به عنوان شیرینی پنجره ای نیز شناخته می شود و در بسیاری از کافه ها در منو صبحانه سرو می شود. اما در سالهای اخیر از ترکیب آن با بستنی خوراکی محبوبی تولید شده که در سرتاسر جهان ذائقه های مختلف را به خود جذب نموده است. برای آماده سازی این خوراکی و سرو آن در داخل سالن بهترین گزینه بسته بندی استفاده از جعبه وافل است زیرا  انعطاف پذیری مقوا می تواند در تزئینات روی وافل و شکل پذیری آن کمک کند.

جنس مقوای مورد استفاده در تولید این جعبه مقوا ایندربرد بهداشتی می باشد که مورد تایید سازمان غذا و دارو است، این بهداشتی بودن از آن جایی حائز اهمیت است که خوراکی در تماس مستقیم با کاغذ مقوا قرار دارد. می  توانید سطح انتهایی این جعبه را به صورت مسطح سفارش دهید تا به راحتی روی سطح صاف قرار بگیرند، یا از پایه های مخصوصی که برای این کار تولید می شود استفاده کنید.مشکلی که ممکن است در مورد این جعبه ها متصور باشد نشتی دادن آن ها و درزدهی مایعات درون آن به بیرون است.

در این جا باید گفت این مشکل با استفاده از مقوای ایندربرد گرماژ بالا یا مجهز به پلی اتیلن حل خواهد شد که این محصول را حتی نسبت به نمونه های پلاستیکی آن برجسته تر نموده است. برای اطلاع از قیمت دقیق جعبه وافل مدل سالن می توانید با مجموعه ایرانیان پک تماس حاصل فرمایید. همکاران با در واحد فروش شما را به صورت روزانه از قیمت محصولات آگاه خواهند نمود.