جعبه وافل بیرون بر

جعبه وافل بیرون بر

جعبه وافل بیرون بر

[us_single_image image=”7210″]
[us_single_image image=”7267″]

جعبه وافل بیرون بر در این صفحه میتوانید نمونه های مختلف جعبه وافل بیرون بر را ملاحظه کنید و با دید بازتر جعبه وافل بیرون بر ایرانیان پک خود را انتخاب کنید

[us_logos columns=”3″ style=”3″ carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”2″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ items=”%5B%7B%22image%22%3A%228374%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%228375%22%7D%5D”]

جعبه وافل بیرون بر

پیشینه وافل یه قرون وسطی باز میگردد، زمانی که برای پخت نوعی شیرینی تصمیم گرفتند مایع آن را به داخل یک قالب مربعی شکل بریزند تا روی آتش و به هنگام پخت بیرون نریزد. و شاید جالب باشد بدانید ریشه این خوراکی نیز همچون بسیاری از از خوراکی های خوشمزه به آلمان باز می گردد اما بازهم کافه های نیویورکی سهم به سزایی در محبوبیت و شهرت یافتن این شیرینی در سرتاسر دنیا دارند. به عنوان مثال رستوران waffle house در جنوب ایالات متحده بیش از شصت سال است که به تولید این شیرینی می پردازد.

برای سرو این شیرینی به صورت بیرون بر جعبه وافل را پیشنهاد می دهیم که در بسیاری از کافه بستنی ها یا فروشگاه های آبمیوه بستنی استفاده می شود. جنس این جعبه ها مقوا ایندربرد است که در گرماژ بالا به خوبی توان حفظ وافل و محتویات درون آن را دارد. جعبه وافل را در ابعاد اختصاصی با چاپ طرح های متنوع می توان تولید نمود که به همراه تزئینات روی آن زیبایی دو چندانی خواهد داشت. نکته ای که نباید فراموش کرد وزن این خوراکی است که به همراه دانه های خوراکی، قطعات میوه و بستنی سنگین خواهد بود و ضرورت استفاده از یک مقوا با گرماژ بالا و مقاومت خوب اجتناب ناپذیر است.

در این جعبه ها یک اتصال با چسب شکل می گیرد و تنها با یک باز کردن ساده همچون پاکت می توان وافل بستی را در داخل آن قرار داد. برای اطلاع از قیمت های جعبه ها به صورت روزانه با ایرانیان پک تماس بگیرید.