جعبه غذا مدل دسته دار

جعبه غذا مدل دسته دار

جعبه غذا مدل دسته دار

[us_single_image image=”7200″]
[us_single_image image=”7267″]

جعبه غذا مدل دسته دار در این صفحه میتوانید نمونه های مختلف جعبه غذا مدل دسته دار را ملاحظه کنید و با دید بازتر جعبه غذا مدل دسته دار ایرانیان پک خود را انتخاب کنید

[us_logos columns=”3″ style=”3″ carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”2″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ items=”%5B%7B%22image%22%3A%228360%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%228361%22%7D%5D”]

جعبه غذا مدل دسته دار

جعبه های دسته دار به دلیل شکل زیبا و استفاده آسان این روزها مورد استقبال صنایع غذایی قرار گرفته است و در بسیاری از شیرینی فروشی ها ، کافی شاپ یا رستوران به شکل های مختلف استفاده می شود. ساده ترین و زیباترین مدل آن جعبه های هپی میل هستند که غذای کودکان از جمله برگر یا سوخاری در ابعاد مینی به راحتی در داخل آن قرار می گیرند. این جعبه ها همچنین در رستوران های سنتی نیز کاربرد دارد.

اگر در رستوران خود غذاهای پلویی تولید می کنید این جعبه ها گزینه مناسبی برای شما هستند زیرا کمترین زمان آماده سازی را به خود اختصاص می دهند و در یک فرصت کوتاه برای ارسال به محل مشتری آماده می شوند. جنس این جعبه ها مقوا دوبلکس یا ایفلوت است و مورد تایید مراجع بهداشتی می باشد زیرا مقوای به کار رفته در صنایع غذایی باید استاندارد های لازم برای ارسال غذا را کسب کنند.

نوع چاپ روی این جعبه می تواند به روش های فلکسو صورت بگیرد که کیفیت بالایی دارد و شکل مقوا را در فرآیند چاپ به خوبی حفظ می کند و از یک تا هشت رنگ قابلیت چاپ پذیری به صورت ترکیبی دارد و بالبته در تیراژ ها بالا از چاپ افست نیز می توان استفاده کرد. برای آگاهی در مورد قیمت به روز محصولات با ایرانیان پک تماس بگیرید، همکاران ما در واحد فروش شما را راهنمایی خواهند نمود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه غذا مدل دسته دار
Author Rating
51star1star1star1star1star