روز جهانی همبرگر !


28 می روز جهانی همبرگر!

خوردن برگرها برای بسیاری از ما به معنی خوشبختی واقعی هستند؛ شما میتوانید همبرگر خود را با پیاز و یا سس کبابی تزئین کنید و با اضافه کردن پنیر نیز از آن لذت دو چندان ببرید. به هر حال، سخت است به نتیجه برسیم که برگر غذای کامل نیست، خصوصا امروز که به عنوان روز برگر به نام این غذای محبوب در نظر گرفته شده است.

روز برگر توسط شخصی به نام آقای هاید تاسیس شد تا غذای مورد علاقه خود را جشن بگیرد. گفته شد که برگرها در هامبورگ آلمان کشف شده اند و اگر چه همبرگر نام خود را از شهر هامبورگ (آلمان) وامدار است، اما این غذا مشهور و جهانی است. در ابتدا آن را به عنوان یک استیک هامبورگی می شناختند، که در یک ظرف سرو می شده است و با تغییرات متعدد، یک روز را راه خود را بر روی یک نان، پیدا کرد و سپس دوستانی همچون پنیر،گوجه و… را در کنار خود دید.

روز همبرگر را درخانه یا رستوران جشن بگیرید

اگرچه اولین برگر ها از گوشت قرمز بوده اما اینک این غذای خوشمزه با گوشت سفید نیز تهیه می شود.معمولا هنگامی که از همبرگر سخن گفته می شود ذهن انسان به سراغ فست فود ها یا حتی برند هایی مثل مک دونالد می رود. اما خوبی همبرگر آن است که حتی می توانید لذت خوردن یک برگر رویایی دست پخت خود را را در خانه تجربه کنید. روز برگر فرصتی برای شما است که از این گنجینه خوشمزه بیشتر از قبل لذت ببرید!

روز برگر که هر ساله در 28 ماه مه برگزار می شود یکی از ساده ترین، سرگرم کننده ترین و خوشمزه ترین روزهاست و لذت خوردن همبرگر آبدار در کنار دوستان و آشنایان می تواند تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما رقم بزند. در بدترین حالت در روز همبرگر شما می توانید با یک همبرگر متوسط، اما خوشمزه در آشپزخانه خود جشن بگیرید. اگر حوصله آشپزی ندارید می توانید برگر خود را از بیرون سفارش دهید. امروزه بسیاری از فست فود ها در زمینه پخت همبرگر تجربه یافته اند و برای ارسال آن نیز از جعبه برگر های زیبا در طرح ها و مدل های مختلف استفاده می کنند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
روز جهانی همبرگر !
Author Rating
51star1star1star1star1star

وبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.