شرکت مقوا مروارید صفادشت (آرتیمان)

شرکت مقوا مروارید صفادشت یکی از برترین چاپخانه‌های تولید ورق ایفلوت در حوزه بسته بندی رستوران و فست فود است که بخش بزرگی از بازار به صورت مستقیم و غیرمستقیم تامین می‌کند. ایرانیان پک شرکت همکار و سرمایه‌گذار در مقوا مروارید صفادشت بصورت مستقیم محصولات مشتریان را تولید می‌کند.
مقوا مروارید صفادشت

عناوین مهم:

شرکت بسته بندی مقوا مروارید صفادشت (آرتیمان)

همان‌طور که می‌دانید استفاده از یک مقوای مرغوب در تولید جعبه و بسته بندی از اهمیت بسیاری برخوردار است، خصوصا اگر در تماس مستقیم مواد غذایی قرار بگیرد مسئله بهداشتی بودن بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

شرکت مقوا مروارید صفادشت یکی از بهترین کارخانجات تولید مقوای بهداشتی و اولین تولیدکننده مقوا است که موفق شد نشان سیب سبز را از وزارت بهداشت دریافت کند.

برای سفارش از مقوا مروارید صفادشت کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

مقوا مروارید صفادشت

تاریخچه‌ی مختصر مقوا مروارید صفادشت

هسته اولیه کارخانه مقوا مروارید صفادشت در سال 1385 در ناحیه صنعتی کوثر اشتهارد تاسیس شد و تنها محصول تولیدی مقوای دوبلکس بود.

در این دوره تولید مقوا با استفاده از کاغذ رول و آخال کاغذ صورت می‌گیرد که خروجی آن مقوایی با گرماژ 400 تا 500 گرم توسط دستگاه 120 سانتی متر است.

شرکت بسته بندی صفادشت همچنین در این دوره مجهز به دستگاه لامینیت و دایکات بوده است، و در ادامه در سال 86 و 88 کارخانه به دستگاه چاپ سیلک و چاپ فلکسو مجهز شد.

حل مشکل تامین مواد اولیه بسته بندی

در سال 1388 این مجموعه به شهرک صنعتی صفادشت منتقل شد و با نام تجاری مقوا مروارید صفادشت به فعالیت خود ادامه دادند.

در راستای توسعه فعالیت خود اقدام به تولید مقوای ای فلوت و سینگل فیسر نمودند و جز اولین کارخانجاتی بودند که موفق به دریافت گواهی بهره برداری وزارت بهداشت برای مقوای 2 لا و 3 لا شده اند.

لازم به یادآوری است که برای تولید مقوای جعبه فست فود، رستوران و کترینگ داشتن این گواهی لازم است و در اصطلاح به آن سیب سبز می‌گویند که به‌صورت یک مهر بهداشتی در کف جعبه قابل رویت است.

شرکت مقوا مروارید صفادشت (آرتیمان)

اما نکته قابل توجه در مورد این کسب و کار تولید مقوا در شرایطی است که بسیاری از کارخانجات تولید لیوان و جعبه به دلیل عدم دسترسی به مواد اولیه در معرض ورشکستگی بودند و استفاده از کاغذهای بی‌کیفیت و نامرغوب نیز به اعتماد مشتریان ضربه جدی وارد کرده بود، در چنین شرایطی این کارخانه به تولید مقوای ایفلوت با مواد اورجینال و غیربازیافتی اقدام نمود که تاثیر شگرفی بر رونق کسب و کار های وابسته به صنعت کاغذ و مقوا برجای نهاد.

لازم به ذکر است چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با بیش از 22 سال سابقه تولید محصولات چاپ و بسته بندی و تجربه همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، رضایت مشتری را ارج نهاده و برای تامین مواد اولیه از قبیل انواع مقوای بهداشتی با این مجموعه همکاری می‌کند.

شما می توانید در اولین همکاری با مجموعه ما از مزیای خرید اولیه بهره ببرید و تمامی هزینه های ناشی از دخالت واسطه را حذف نمایید.

شرکت بسته بندی صفادشت آرتیمان

طراحی و چاپ بسته بندی جعبه پیتزا

ایرانیان پک انواع مدل‌های جعبه پیتزا را طراحی و چاپ می‌کند. از طریق دکمه زیر نمونه‌های ما را ببینید.
1.9/5 - (131 امتیاز)
نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *