جعبه ماسک

قیمت ها به روز، به تومان و با چاپ اختصاصی شما می‌باشد

در ایرانیان پک بیش از 50 مدل و سایز مختلف جعبه ماسک داریم که قیمت چند نوع پر فروش آن مطابق لیست قیمت زیر است

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

راه حلی برای درد دل های اهالی تولید ماسک در دو فایل صوتی زیر

جعبه ماسک

قسمت اول

قسمت دوم

سری A (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

سری B (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

سری N95 (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

سری C (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

سری D (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

عمومی (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

جعبه ماسک

توضیحات

1- هزینه طراحی برای تمام اقلام رایگان است

2- هزینه زینک ( فقط سفارش اول ) جداگانه محاسبه می‌شود.

3- تحویل محصولات درب کارخانه یا کارگاه است.

تلفن تماس:

021-88177912

09124116902

09120261562

جعبه ماسک

با ورود ویروس کرونا و افزایش تقاضا برای ماسک‌های بهداشتی، تولید جعبه‌های ماسک هم افزایش پیدا کرده است. ماسک‌های بهداشتی به طور مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط هستند بنابراین بسته بندی در این نوع ماسک اهمیت بالایی دارد. برای انتخاب یک جعبه ماسک صورت مناسب این مطلب را دنبال کنید. تحقیقات ثابت کرده است مقاومت جعبه‌های مقوایی در برابر ویروس بیشتر است.

بنابراین تولید کنندگان ماسک باید از بسته بندی مقوایی استفاده کنند. امروزه استفاده از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی ماسک مورد تایید نهادهای بهداشتی کشور نیست. پس شما به یک جعبه مقوایی نیاز دارید. 

چون این یک قانون است

[foogallery id=”14047″]

جعبه ماسک سه لایه

ماسک‌های سه لایه پرمصرف‌ترین ماسک در دوران کرونا هستند. این ماسک‌ها که به توصیه بسیاری از کارشناسان از استاندارد مناسبی برای مقابله با کرونا برخوردارند، مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته. ماسک‌های فیلتردار در دوران مرونا ممنوع اعلام شدند بهتر است از ماسک‌های سه لایه برای محافظت در برابر کرونا استفاده شود. جعبه‌‌های ماسک سه لایه در ابعاد 10 تایی و 50 تایی و 100 تایی تولید می‌شوند. به این نوع ماسک، ماسک پزشکی یا جراحی هم گفته می‌شود.

برای مشاهده ابعاد جعبه ماسک پزشکی یا جعبه ماسک جراحی می‌توانید به جدول بالای همین صفحه مراجعه کنید. 

ابعاد جعبه ماسک

ماسک‌های انواع و کاربردهای متفاوتی دارند که بر همین اساس ابعاد آن‌ها هم متغیر است. ماسک‌های سه لایه یا پزشکی ابعادی حدود 17 در 9 دارند. زخامت این ماسک بسیار کم است و در جعبه‌های متوسط 50 عدد ماسک قرار میگیرد. جعبه‌ها در سایزهای ده، پنجاه و صد عددی تولید می‌شوند. شما می‌توانید در همین صفحه ابعاد جعبه ماسک مناسب برای ماسک خود را انتخاب کنید.

[foogallery id=”14052″]

انتخاب مقوای مناسب جعبه ماسک

جعبه‌های ماسک را از مقواهای مختلفی تولید می‌کنند. دو نوع مقوای بسیار پرمصرف در تولید ماسک، مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی است. شناخت این مقواها باعث می‌شود انتخاب بهتری داشته باشید.

پرمصرف‌ترین مقوا در تولید جعبه ماسک، مقوای ایندربرد وارداتی است. این مقوا که به مقوای دارویی هم معروف است بهداشتی‌ترین مقوای موجود دربازار است. مقوای ایندربرد کیفیت بسیار بالایی دارد و از نظر مقاومت جعبه هم مقوای مناسبی است. از این مقوا در گرماژ 230 تا 300 گرم برای تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود. قابلیت چاپ پذیری ایندربرد بسیار مناسب است و بهترین مقوای موجود در بازار برای تولید جعبه‌های ماسک است.

مقوای پرمصرف دیگری که در تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود مقوای پشت طوسی است. این مقوا تولید داخل کشور است. کیفیت و مقاومت این مقوا به نسبت مقوای ایندربرد کمتر است. از طرفی قیمت کمتری هم دارد. از نظر بهداشتی این مقوا مورد تایید ارگان های نظارتی نیست.

از نظر مقاومت جعبه، معمولا از ایندربرد 250 گرم در تولید جبع استفاده می‌شود. البته گاها دیده شده است که از مقوای پشت سفید اشتباها به عنوان مقوای ایندربرد استفاده می‌شود که ممکن است باعث گمراهی تولیدکنندگان ماسک شود.

طراحی جعبه ماسک

یکی از مزیت‌های تولید جعبه ماسک برای تولیدکنندگان ماسک، طراحی اختصاصی جعبه است. طراحی اختصاصی به این صورت است که اطلاعات شما شامل تلفن و آدرش و لوگو و… روی جعبه چاپ می‌شود. مزیت این نوع جبعه این است که فروش شما را چد برابر می‌کند. یکی از بهترین راه‌های تبلیغات برای شما درج این اطلاعات بر روی جعبه است. ما در مجموعه ایرانیان پک، جعبه‌ها را مطابق با سلیقه و برند شما طراحی می‌کنیم. هزینه طراحی رایگان است و کیفیت طراحی مطابق با طراحی بهترین برندهای دنیا است. 

چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه‌های ماسک چاپ افست بوده که بهترین کیفیت چاپ را دارد. تولید جعبه ماسک با چاپ 4 رنگ انجام می‌گیرد و در تیراژهای بالای 1000 عدد قابل تولید است. از نظر اقتصادی تولید جعبه ماسک در تیراژ کمتر از هزار عدد برای تولیدی جعبه ماسک صرفه اقصادی ندارد.

[foogallery id=”14054″]

جعبه ماسک آماده

جعبه‌های با طرح عمومی یا اصطلاحا جعبه آماده ماسک، در تیراژ بالا بدون ذکر شماره تماس و لوگو و… تولید می‌شوند تا درصورت نیاز تولیدکنندگان در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. این جعبه‌ها برای تولیدکنندگانی که مشکل انبار یا زمان دارند بسیار مناسب است. به این نوع جعبه، جعبه عمومی ماسک گفته می‌شود.

جعبه ماسک N95

ابعاد جعبه ماسک‌های N95 با ماسک های پرستاری متفاوت است. این نوع ماسک به دلیل تفاوت در ابعاد، بسته بندی متفاوتی هم دارد. معمولا در هر جعبه ماسک N95 نهایتا 10 عدد ماسک گذاشته می‌شود. ابعاد جعبه ماسک N95  و قیمت جعبه را می‌توانید در این صفحه ببینید.

[foogallery id=”11138″]

قالب جعبه ماسک

جعبه‌های ماسک قالب‌های متفاوتی دارند. این دغدغه برای بسیاری از طراحان و همکاران وجود دارد که قالب جعبه ماسک را داشته باشند که بتوانند طراحی خود را روی قالب انجام دهند. اگر نیاز به خط قالب جعبه ماسک دارید می توانید از همین صفحه دانلود کنید. کافیست روی فایل جعبه ماسک در همین صفحه کلیک کنید.

جعبه ماسک عمومی چیست؟

جعبه ماسک عمومی همان جعبه ماسک با طرح عمومی است که در طراحی آن از طرح شرکت خاصی استفاده نمی شود. این نوع جعبه ماسک برای همه برندها قابل استفاده است. به این دلیل که روی جعبه شماره تماس یا اطلاعات خاصی از هیچ شرکتی وجود ندارد.

زمان تحویل

بازه تحویل جعبه های ماسک با چاپ اختصاصی 5 تا 7 روز کاری است. این زمان بعد از تایید طرح و فاکتور محاسبه می‌شود. چاپ فوری جعبه‌های ماسک 2 الی 4 روزه انجام می‌شود. 

ارسال به خارج از تهران

تحویل سفارشات درب کارخانه است. ما برای راحتی حال مشتریان سفارشات را در داخل و خارج تهران از طریق باربری‌های معتبر کشور ارسال می‌کنیم. هزینه ارسال به عهده مشتریان است.

بهترین تیراژ

حداقل تیراژ محصولات چاپی 1000 عدد است. هرچقدر تیراژ تولید بالاتر باشد، هزینه تمام شده جعبه شما کم تر می‌شود. ما برای راحتی شما و مقایسه قیمت، لیست قیمت جعبه‌ها را در تیراژهای مختلف در همین صفحه قرار دادیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کارتن ماسک

در بسیاری از موارد تولیدکنندگان ماسک احتیاج به کارتن ماسک 40تایی یا کارتن ماسک 200تایی دارند که جعبه‌های ماسک را در آن قرار دهند. این نوع کارتن به کارتن مادر ماسک هم معروف است. قیمت کارتن مادر ماسک با توجه به ابعاد و جنس مقوا متفاوت است. تولید کارتن ماسک در ابعاد مختلف بطور اختصاصی و عمومی انجام می‌شود.

برای خرید کارتن ماسک لازم است اطلاعات دقیق‌تری به مشاورین ما ارائه دهید تا بهترین قیمت کارتن ماسک را به شما اعلام کنیم. فروش کارتن ماسک در بازار بصورت طرح‌های عمومی یا خام انجام می‌شود. اگر نیاز به کارتن اختصاصی دارید ما برای شما تولید می‌کنیم.

ایرانیان پک

ما بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی، توان تولید هر نوع جعبه ای را داریم. کیفیت بالا و قیمت مناسب ما دلیل همکاری برندهای بزرگ و همکاران با ما است. مشتریان ما برندهای بزرگی مانند رضوان هستند. اگر به دنبال یک جعبه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت هستید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهند داد. ما صرفا یک چاپخانه جعبه ماسک نیستیم. خدمات ما از مشاوره تا تحویل در شهر شما را دربر میگیرد.

ما به شما کمک میکنیم جعبه مناسبی انتخاب کنید، طراحی زیبایی داشته باشید و در بهترین کارخانه جعبه ماسک تولید محصولاتتان را انجام می‌دهیم شما می‌توانید از هر شهری سفارش خود را ثبت کنید و از طریق باربری‌های معتبر کشور در شهر خودتان تحویل بگیرید. 

جعبه ماسک
جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک جعبه ماسک خرید جعبه ماسک سه لایه قیمت یک جعبه ماسک جعبه اماده ماسک جعبه ماسک اصفهان طرح جعبه ماسک جعبه دستکش یک بار مصرف قیمت جعبه دستکش یک بار مصرف [ufi lhs; | [ufi nsj;a d; fhv lwvt

برند محصول: ایرانیان پک

واحد پول محصول: IRR

قیمت کالا: 12000

موجودی انبار: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5

وبلاگ

[ufi lhs;بهداشتیجعبه ماسککوروناماسک n95

23 دیدگاه

  • سلام
   با هر ورقی توانایی تولید داریم؛ اما چیزی که بیشتر مرسوم هست ایندربرد 250 گرم هست. هم به جهت قیمت و هم بهداشتی بودن.
   از طرفی تنها کاغذ مورد تایید وزارت بهداشت همین کاغذ ایندربرد هست.

  • سلام
   بله اختصاصی تولید میکنیم و طراحیمون هم رایگان هست
   یکی از تولیدات ما پاکت ماسک هست
   حداقل تیراژ 1000 عدد
   با شماره 02188177912 تماس بگیرید

  • سلام
   طبق آخرین استعلام ما در شهریور ماه تنها مقوای ایندربرد (دو طرف سفید) مورد تایید وزارت بهداشت است.

  • سلام دوست عزیز
   بله امکان داره. باید به تیم طراحی ارائه بشه که اگر نیاز به تغییرات جزئی داشت انجام بدن.
   البته هزینه طراحی روی سفارش های جعبه ماسک و بقیه جعبه ها رایگان هست.

  • سلام دوست عزیز
   بله دقیقا قیمت ها به روز هست
   برای گرفتن باقی اطلاعات هم با این شماره تماس بگیرید 02188177912

   • سلام
    بله دوست عزیز آدرس رو بفرمایید براتون ارسال میشه
    با شماره 02188177912 اگر تماس بگیرید خیلی سریع براتون ارسال میشه

 • سلام خسته نباشید
  الان ما بخوایم سفارش جعبه ماسک بدیم چند روزه آماده میشه و چجوری به دستمون میرسه؟ ممنون میشم سریعا جواب بدید

  • سلام دوست گرامی
   شما اگر امروز سفارش جعبه ماسک رو بگذارید نهایتا 3 تا 5 روزه به دستتون خواهد رسید و تحویل درب کارخانه هست.

   با شماره 02188177912 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *