قیمت ها به روز، به تومان و با چاپ اختصاصی شما می‌باشد

در ایرانیان پک بیش از 50 مدل و سایز مختلف جعبه ماسک داریم که قیمت چند نوع پر فروش آن مطابق لیست قیمت زیر است

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

سری A (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

1

سری B (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

2

سری N95 (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

5

سری C (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

3

سری D (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

4

عمومی (برای دانلود خط قالب روی آن کلیک کنید)

6

توضیحات

1- هزینه طراحی برای تمام اقلام رایگان است

2- هزینه زینک ( فقط سفارش اول ) جداگانه محاسبه می‌شود.

3- تحویل محصولات درب کارخانه یا کارگاه است.

تلفن تماس:

 021-8817791209124116902

09120261562

تولید کنندگان ماسک باید از بسته بندی مقوایی استفاده کنند. امروزه استفاده از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی ماسک مورد تایید نهادهای بهداشتی کشور نیست. پس شما به یک جعبه مقوایی نیاز دارید.

ایرانیان پکتولید کننده جعبه های بسته بندی

راه حلی برای درد دل های اهالی تولید ماسک در دو فایل صوتی 

قسمت اول

قسمت دوم

توضیحات جعبه ماسک

جعبه ماسک

جعبه ماسک

جعبه ماسک

با ورود ویروس کرونا و افزایش تقاضا برای ماسک‌های بهداشتی، تولید جعبه‌های ماسک هم افزایش پیدا کرده است. ماسک‌های بهداشتی به طور مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط هستند بنابراین بسته بندی در این نوع ماسک اهمیت بالایی دارد. برای انتخاب یک جعبه ماسک صورت مناسب این مطلب را دنبال کنید. تحقیقات ثابت کرده است مقاومت جعبه‌های مقوایی در برابر ویروس بیشتر است. بنابراین تولید کنندگان ماسک باید از بسته بندی مقوایی استفاده کنند. امروزه استفاده از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی ماسک مورد تایید نهادهای بهداشتی کشور نیست. پس شما به یک جعبه مقوایی نیاز دارید. 

چون این یک قانون است

جعبه ماسک پزشکی

معمولا پزشکان از انواع و اقسام ماسک های کیفیت بالا استفاده میکنند. اما بیشتر از همه ماسک سه لایه مورد مصرف آن ها است. منتها باز هم میگوییم که اگر قصد کار کردن با کادر درمان را دارید سعی کنید از بهترین متریال ها استفاده کنید. درست است که جعبه ماسک پزشکی با سایر جعبه های ماسک عمومی ممکن است تفاوتی نداشته باشد؛ اما باید جنس آن مرغوب تر باشد. رعایت استانداردهای وزارت بهداشت در تولید جعبه ماسک پزشکی نقش پر اهمیتی دارد.

جعبه ماسک سه لایه

فرآیند تولید ماسک

ماسک‌های سه لایه پرمصرف‌ترین ماسک در دوران کرونا هستند. این ماسک‌ها که به توصیه بسیاری از کارشناسان از استاندارد مناسبی برای مقابله با کرونا برخوردارند، مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته. ماسک‌های فیلتردار در دوران مرونا ممنوع اعلام شدند بهتر است از ماسک‌های سه لایه برای محافظت در برابر کرونا استفاده شود. جعبه‌‌های ماسک سه لایه در ابعاد 10 تایی و 50 تایی و 100 تایی تولید می‌شوند. به این نوع ماسک، ماسک پزشکی یا جراحی هم گفته می‌شود. برای مشاهده ابعاد جعبه ماسک پزشکی یا جعبه ماسک جراحی می‌توانید به جدول بالای همین صفحه مراجعه کنید. 

کارخانه جعبه ماسک

خرید مستقیم از تولید کننده یا همان کارخانه جعبه ماسک از لحاظ اقتصادی بسیاربه صرفه است. معمولا اگر کسی کارخانه جعبه ماسک را گیر بیاورد و بتواند با آن به صورت مستقیم کار کند از همه برایش بهتر باشد. چیزی که این کار را مشکل میکند این است که معمولا کارخانه های جعبه ماسک حوصله این که یک مشتری را راه بیندازند را ندارند.

آن ها معمولا بخش طراحی ندارند و فقط طرح آماده را میگیرند و برای شما چاپ میکنند. ایرانیان پک به عنوان یک کارخانه جعبه ماسک هم برای شما نقش تولیدی را بازی میکند و میتواند در قیمت برای شما صرفه جویی کند. هم میتواند کارهای طراحی را مثل یک دفتر چاپ برای شما انجام دهد. لازم به ذکر است طراحی شما به شرط سفارش در مجموعه ایرانیان پک رایگان است.

ابعاد جعبه ماسک

ابعاد جعبه ماسک

ابعاد جعبه ماسک

ابعاد جعبه ماسک مختلف است و ما در مجموعه خودمان بیشتر از 50 سایز و مدل مختلف جعبه ماسک وجود دارد. اما اگر بخواهید بهترین و پر فروش ترین ابعاد جعبه ماسک را مدنظر بگیرید از سری A باید انتخاب کنید. در بین این ابعاد هم سایز 18 در 10 ارتفاع 9.8 از همه مناسب تر است. دلیل این مناسب بودن و پر فروش تر بودن فرم بندی بسیار مناسب آن است. این فرم بندی مناسب به معنی این است که ارزان تر و به صرفه تر در می آید.

ماسک‌های انواع و کاربردهای متفاوتی دارند که بر همین اساس ابعاد آن‌ها هم متغیر است. ماسک‌های سه لایه یا پزشکی ابعادی حدود 17 در 9 دارند. زخامت این ماسک بسیار کم است و در جعبه‌های متوسط 50 عدد ماسک قرار میگیرد. جعبه‌ها در سایزهای ده، پنجاه و صد عددی تولید می‌شوند. شما می‌توانید در همین صفحه ابعاد جعبه ماسک مناسب برای ماسک خود را انتخاب کنید.

انتخاب مقوای مناسب جعبه ماسک

جعبه‌های ماسک را از مقواهای مختلفی تولید می‌کنند. دو نوع مقوای بسیار پرمصرف در تولید ماسک، مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی است. شناخت این مقواها باعث می‌شود انتخاب بهتری داشته باشید. پرمصرف‌ترین مقوا در تولید جعبه ماسک، مقوای ایندربرد وارداتی است. این مقوا که به مقوای دارویی هم معروف است بهداشتی‌ترین مقوای موجود دربازار است. مقوای ایندربرد کیفیت بسیار بالایی دارد و از

جعبه ماسک

جعبه ماسک

نظر مقاومت جعبه هم مقوای مناسبی است. از این مقوا در گرماژ 230 تا 300 گرم برای تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود. قابلیت چاپ پذیری ایندربرد بسیار مناسب است و بهترین مقوای موجود در بازار برای تولید جعبه‌های ماسک است.

مقوای پرمصرف دیگری که در تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود مقوای پشت طوسی است. این مقوا تولید داخل کشور است. کیفیت و مقاومت این مقوا به نسبت مقوای ایندربرد کمتر است. از طرفی قیمت کمتری هم دارد. از نظر بهداشتی این مقوا مورد تایید ارگان های نظارتی نیست.

از نظر مقاومت جعبه، معمولا از ایندربرد 250 گرم در تولید جبع استفاده می‌شود. البته گاها دیده شده است که از مقوای پشت سفید اشتباها به عنوان مقوای ایندربرد استفاده می‌شود که ممکن است باعث گمراهی تولیدکنندگان ماسک شود.

طراحی جعبه ماسک

با اینکه شاید به نظر نرسد اما یکی از فاکتورهای اساسی که روی فروش تاثیر میگذارد طراحی جعبه ماسک است. این طراحی اگر درست و زیبا صورت بگیرد باعث میشود ماسک شما خوب فروش برود. معمولا فروشندگان ماسک در مترو و غیره و ذالک جعبه ها را روی میز میچینند. این چیدمان بسیار فرصت خوبی است که شما طراحی جعبه ماسک خود را کیفیت ببخشید و استفاده تبلیغاتی بسیار خوبی از این موضوع نمایید.

جعبه ماسک 4

یکی از مزیت‌های تولید جعبه ماسک برای تولیدکنندگان ماسک، طراحی اختصاصی جعبه است. طراحی اختصاصی به این صورت است که اطلاعات شما شامل تلفن و آدرش و لوگو و… روی جعبه چاپ می‌شود. مزیت این نوع جبعه این است که فروش شما را چد برابر می‌کند. یکی از بهترین راه‌های تبلیغات برای شما درج این اطلاعات بر روی جعبه است. ما در مجموعه ایرانیان پک، جعبه‌ها را مطابق با سلیقه و برند شما طراحی می‌کنیم. هزینه طراحی رایگان است و کیفیت طراحی مطابق با طراحی بهترین برندهای دنیا است. 

چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه‌های ماسک چاپ افست بوده که بهترین کیفیت چاپ را دارد. تولید جعبه ماسک با چاپ 4 رنگ انجام می‌گیرد و در تیراژهای بالای 1000 عدد قابل تولید است. از نظر اقتصادی تولید جعبه ماسک در تیراژ کمتر از هزار عدد برای تولیدی جعبه ماسک صرفه اقصادی ندارد.

 

جعبه ماسک پرستاری

جعبه ماسک پرستاری

جعبه ماسک پرستاری

معمولا کادر درمان و پزشکان از بهترین و با کیفیت ترین نوع ماسک استفاده میکنند. شاید باورتان نشود اما بسیاری از اوقات کیفیت جعبه ماسک به راحتی حتی با یک نگاه هم مشخص میشود. اگر قصد همکاری با کادر درمان و پزشکان را دارید پیشنهاد میشود حتما به ما بگویید که جعبه ماسک پرستاری نیاز دارید. در این صورت ما سعی میکنیم مطابق با استانداردهایی که آن ها قبول دارند کار تولید جعبه های ماسک را برای شما انجام دهیم.

 

جعبه ماسک n95

جعبه ماسک n95

جعبه ماسک n95

ماسک های n95 ابعاد و ساز خاص خود را دارد. در جعبه ماسک n95 معمولا نهایتا ده عدد ماسک میتوان جای داد. مقطع جعبه ماسک n95 هم بیشتر به شکل مربع است. البته از آنجا که ماسک های n95 کمتر استفاده میشود و موارد استفاده خاص دارد، جعبه ماسک n95 هم سفارش کمتری در بین سایر جعبه های ماسک دارد.

ابعاد جعبه ماسک‌های N95 با ماسک های پرستاری متفاوت است. این نوع ماسک به دلیل تفاوت در ابعاد، بسته بندی متفاوتی هم دارد. معمولا در هر جعبه ماسک N95 نهایتا 10 عدد ماسک گذاشته می‌شود. ابعاد جعبه ماسک N95  و قیمت جعبه را می‌توانید در این صفحه ببینید.

 

جعبه ماسک آماده

جعبه ماسک آماده

جعبه ماسک آماده

جعبه‌های با طرح عمومی یا اصطلاحا جعبه آماده ماسک، در تیراژ بالا بدون ذکر شماره تماس و لوگو و… تولید می‌شوند تا درصورت نیاز تولیدکنندگان در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. این جعبه‌ها برای تولیدکنندگانی که مشکل انبار یا زمان دارند بسیار مناسب است. به این نوع جعبه، جعبه عمومی ماسک گفته می‌شود.

 

جعبه ماسک سه بعدی

جعبه ماسک سه بعدی

جعبه ماسک سه بعدی

ابعاد ماسک های سه بعدی کمی با ماسک های سه لایه و پزشکی تفاوت دارد. از این رو جعبه ماسک سه بعدی هم باید طول بیشتر و عرض کمتری نسبت به جعبه ماسک عمومی داشته باشد. به خاطر همین یک فاز تولیدی دیگر که ایرانیان پک آن را به صورت جدی پیگیری کرده تولید جعبه ماسک سه بعدی است. ماسک سه بعدی به دلیل زیبایی و مورد استفاده بودن برای افرادی که دارای محاسن بلند هستند طرفداران زیادی دارد.

قالب جعبه ماسکجعبه ماسک

جعبه‌های ماسک قالب‌های متفاوتی دارند. این دغدغه برای بسیاری از طراحان و همکاران وجود دارد که قالب جعبه ماسک را داشته باشند که بتوانند طراحی خود را روی قالب انجام دهند. اگر نیاز به خط قالب جعبه ماسک دارید می توانید از همین صفحه دانلود کنید. کافیست روی فایل جعبه ماسک در همین صفحه کلیک کنید.

جعبه ماسک عمومی چیست؟

جعبه ماسک عمومی همان جعبه ماسک با طرح عمومی است که در طراحی آن از طرح شرکت خاصی استفاده نمی شود. این نوع جعبه ماسک برای همه برندها قابل استفاده است. به این دلیل که روی جعبه شماره تماس یا اطلاعات خاصی از هیچ شرکتی وجود ندارد.

زمان تحویل

بازه تحویل جعبه های ماسک با چاپ اختصاصی 5 تا 7 روز کاری است. این زمان بعد از تایید طرح و فاکتور محاسبه می‌شود. چاپ فوری جعبه‌های ماسک 2 الی 4 روزه انجام می‌شود. 

ارسال به خارج از تهران

تحویل سفارشات درب کارخانه است. ما برای راحتی حال مشتریان سفارشات را در داخل و خارج تهران از طریق باربری‌های معتبر کشور ارسال می‌کنیم. هزینه ارسال به عهده مشتریان است.

بهترین تیراژ

حداقل تیراژ محصولات چاپی 1000 عدد است. هرچقدر تیراژ تولید بالاتر باشد، هزینه تمام شده جعبه شما کم تر می‌شود. ما برای راحتی شما و مقایسه قیمت، لیست قیمت جعبه‌ها را در تیراژهای مختلف در همین صفحه قرار دادیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کارتن ماسک

یک جعبه ای برای بسته بنید خود ماسک است که به آن جعبه ماسک گفته می شود. یک جعبه دیگر هم وجود دارد که ماسک های جعبه شده را در درون آن جای میدهند. به آن جعبه بزرگ تر جعبه مادر یا کارتن ماسک هم میگویند. معمولا کارتن ماسک را از کاغذ ایفلوت بهداشتی میسازند و روی آن لوگوی شرکت را چاپ میکنند. اگر شما لوگوی اختصاصی خودتان را دارید میتوانید آن را روی کارتن ماسک خود به چاپ برسانید. البته لزومی هم وجود ندارد که کارتن ماسک شما حتما چاپ داشته باشد، میتواند خام هم باشد.

کارتن ماسک

کارتن ماسک

تولید کارتن ماسک

فرایند تولید کارتن ماسک هم کمی زمان بر است. اما به دلیل وضعیت پیش آمده و موقعیت کرونایی کشور مانند جعبه ماسک، کارتن ماسک را نیز به صورت فوریتی ساخته و تحویل میدهیم. تولید کارتن ماسک شامل مرحله طراحی و چاپ و تیغ و برش است. این محصول معمولا ظرف 3 الی 5 روز کاری قابل تحویل است.

فروش کارتن ماسک

مانند همه محصولات ایرانیان پک که طوری کار میشود که فریلنسرهای طراح بتوانند با آن درآمدزایی کنند کارتن ماسک و جعبه ماسک هم مستثنا نیست. فریلنسرهای طراح یا دفاتر طراحی میتوانند از طریق فروش کارتن ماسک در کنار ایرانیان پک درآمدزایی داشته باشند. فروش کارتن ماسک میتواند سود خوبی داشته باشد. به شرطی که بازاریابی خوبی روی آن صورت بگیرد. طراحان میتوانند بعد از گرفتن مشتری و انتخاب قالب و طراحی محصول قیمت ایرانیان پک را به علاوه سود خود به مشتری بدهند.

خرید کارتن ماسک

تولید کنندگان عزیز ماسک درباره این که آیا خرید کارتن ماسک لازم است یا خیر سوال میپرسند. در پاسخ بخ آن ها باید گفت که ممکن است بدون خرید کارتن ماسک یا همان کارتن مادر هیچ اتفاقی نیفتد. اما گاهی اوقات اگر سفارش جعبه ماسک بالا برود وحجم کار زیاد شود بدون داشتن کارتن ماسک یا همان کارتن مادر به مشکل بر میخورید. مسائل بهداشتی آن هم بسیار مهم است. وقتی شما از کارتن ماسک استفاده میکنید جعبه های ماسک کمتر در معرض هوا و آسیب های مختلف قرار میگیرند و ماسک ها هم سالم تر میمانند.

ایرانیان پک

ما بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی، توان تولید هر نوع جعبه ای را داریم. کیفیت بالا و قیمت مناسب ما دلیل همکاری برندهای بزرگ و همکاران با ما است. مشتریان ما برندهای بزرگی مانند رضوان هستند. اگر به دنبال یک جعبه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت هستید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهند داد. ما صرفا یک چاپخانه جعبه ماسک نیستیم. خدمات ما از مشاوره تا تحویل در شهر شما را دربر میگیرد.

ما به شما کمک میکنیم جعبه مناسبی انتخاب کنید، طراحی زیبایی داشته باشید و در بهترین کارخانه جعبه ماسک تولید محصولاتتان را انجام می‌دهیم شما می‌توانید از هر شهری سفارش خود را ثبت کنید و از طریق باربری‌های معتبر کشور در شهر خودتان تحویل بگیرید. 

جعبه ماسک
photo ۲۰۲۰ ۰۴ ۲۰ ۱۷ ۲۵ ۴۱

چاپ جعبه ماسک جعبه ماسک خرید جعبه ماسک سه لایه قیمت یک جعبه ماسک جعبه اماده ماسک جعبه ماسک اصفهان طرح جعبه ماسک جعبه دستکش یک بار مصرف قیمت جعبه دستکش یک بار مصرف [ufi lhs; | [ufi nsj;a d; fhv lwvt

برند محصول: ایرانیان پک

واحد پول محصول: IRR

قیمت کالا: 12000

موجودی انبار: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5

وبلاگ

[ufi lhs;بهداشتیجعبه ماسککوروناماسک n95

23 دیدگاه

  • سلام
   با هر ورقی توانایی تولید داریم؛ اما چیزی که بیشتر مرسوم هست ایندربرد 250 گرم هست. هم به جهت قیمت و هم بهداشتی بودن.
   از طرفی تنها کاغذ مورد تایید وزارت بهداشت همین کاغذ ایندربرد هست.

  • سلام
   بله اختصاصی تولید میکنیم و طراحیمون هم رایگان هست
   یکی از تولیدات ما پاکت ماسک هست
   حداقل تیراژ 1000 عدد
   با شماره 02188177912 تماس بگیرید

  • سلام
   طبق آخرین استعلام ما در شهریور ماه تنها مقوای ایندربرد (دو طرف سفید) مورد تایید وزارت بهداشت است.

  • سلام دوست عزیز
   بله امکان داره. باید به تیم طراحی ارائه بشه که اگر نیاز به تغییرات جزئی داشت انجام بدن.
   البته هزینه طراحی روی سفارش های جعبه ماسک و بقیه جعبه ها رایگان هست.

  • سلام دوست عزیز
   بله دقیقا قیمت ها به روز هست
   برای گرفتن باقی اطلاعات هم با این شماره تماس بگیرید 02188177912

   • سلام
    بله دوست عزیز آدرس رو بفرمایید براتون ارسال میشه
    با شماره 02188177912 اگر تماس بگیرید خیلی سریع براتون ارسال میشه

 • سلام خسته نباشید
  الان ما بخوایم سفارش جعبه ماسک بدیم چند روزه آماده میشه و چجوری به دستمون میرسه؟ ممنون میشم سریعا جواب بدید

  • سلام دوست گرامی
   شما اگر امروز سفارش جعبه ماسک رو بگذارید نهایتا 3 تا 5 روزه به دستتون خواهد رسید و تحویل درب کارخانه هست.

   با شماره 02188177912 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *