جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری صندوقی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه سوخاری مدل سفره ای

جعبه سوخاری مدل سفره ای در بسته بندی غذاهای فست فود، این نکته را نباید فراموش کرد که علاوه بر حفظ گرما و کیفیت غذا، مصرف یا آماده سازی آن به راحت ترین شکل ممکن صورت بگیرد. اگر غذاهای سوخاری یا گریل خود را داخل سالن عرضه می کنید،احتمالا نگرانی خاصی در مورد سرو غذا بر سر میز مشتری نخواهید داشت. اما اگر محصول خود را به صورت بیرون بر و دلیوری توزیع می کنید، اهمیت زمان دو چندان خواهد شد، خصوصا زمانی که صرف قرار گرفتن غذا در جعبه و آماده سازی آن می کنید.

یکی از مزایای جعبه سوخاری سفره ای همان طور که از اسمش پیداست قرار گرفت تکه های سوخاری بعد از باز شدن جعبه روی یک مقوای یک تکه است که کار سفره یا سینی را برای شما انجام می دهد. جعبه های سفره ای می تواند به صورت یک تکه یا درب جدا تولید شود که به انتخاب مشتری صورت می گیرد. علاوه بر این نداشتن هزینه چسب یکی دیگر از مزایای این نوع جعبه است و با چند خط تای ساده به راحت ترین شکل ممکن جمع می شود.

در انتخاب محصولات بسته بندی سعی کنید حتما مزایای رقابتی را در نظر بگیرید و نسبت به سایر رقبا خاص تر به نظر برسید. این وجه تمایز می تواند در انتخاب مدل جعبه، طرح اختصاصی روی آن و کیفیت چاپ، جنس مقوای مصرفی و… به چشم بیایند. شما می توانید ضمن همکاری با مجموعه ایرانیان پک، علاوه بر حذف هزینه های واسطه از تخفیفات ویژه اولین سفارش نیز بهره مند شوید.

برای آشنایی بیشتر با محصولات این مجموعه شما را به بازدید از سایر صفحات این وبسایت دعوت می کنیم.