اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا - ایرانیان پک

اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا

اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا را در این مقاله مورد برسی قرار می‌دهیم.

بیشتر مشتریان فست فود ها در جواب به این سوال احتمالا بدون فکر کردن پاسخ می دهند: پیتزا، در حالی که منتظر رسیدن پیتزایشان در یک روز تعطیل هستند. اما اگر از یک متخصص بهداشت سوال کنید کمی با تامل پاسخ خواهد داد، چون می داند اهمیت جعبه پیتزا یا هر نوع جعبه غذای فست فود از نظر بهداشتی چه تاثیری بر سلامتی افراد خواهد داشت. حتما لازم نیست برای این که جعبه پیتزای بهداشتی ای داشته باشید جعبه پیتزا لمینتی سفارش دهید.

اهمیت جعبه پیتزا

اهمیت جعبه پیتزا

به عنوان مثال در سال 2011 متخصصین علوم غذایی به این نتیجه رسیدند استفاده از بیسفول در سطح قوطی های کنسرو کارکرد غدد درون ریز را مختل خواهد کرد لذا این ماده برای همیشه از صنعت بسته بندی مواد غذایی کنار گذاشته شد.
اهمیت صنایع بسته بندی شاید در نگاه اول تنها محدود به بسته بندی و رساندن غذا درب منازل باشد. اما در فروشگاه های بزرگ که انواع سبزیجات و میوه ها در بسته هایی روی قفسه نگه داری می شود قضیه متفاوت است. بر همین اساس از سال 2011 اتحادیه هایی در سرتاسر جهان شکل گرفته اند تا برای هماهنگی بیشتر در زمینه استاندارد های بهداشتی و اطلاعات دیگر با هم همکاری کنند.

استفاده از بهترین متریال موجود در بازار، همکاری با سایر فعالین صنعت چاپ و بسته بندی و تولید مطابق با استاندارد های ایزو می تواند اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان و صاحبان صنعت غذا را فراهم کند.بنابراین نمیتوان نسبت به اهمیت صنعت بسته بندی بی توجه بود، حتی اگر شما قصد نداشته باشید در تعطیلات آخر هفته پیتزا سفارش دهید!

مجموعه ایرانیان پک با بهره بردن از مدرن ترین دستگاه های چاپ و بهترین نوع کاغذ، مقوا و سایر متریال مورد استفاده در صنعت بسته بندی می تواند این اطمینان را برای مشتریان به وجود آورد که با خیال راحت غذای خود را درون محصولات ما میل کنند! استفاده از جوهر های فود گرید برای چاپ و مقوای مجهز به پلی اتلین در جعبه علاوه بر بو نگرفتن و خیس نشدن مقوا، مورد تایید سازمان های استاندارد بهداشتی و غذایی می باشد..

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!