ایرانیان پک

جعبه همبرگر خود را بشناس!

جعبه همبرگر

جعبه همبرگر

همبرگر یک غذای محبوب درسطح جهان است و این حقیقت بر کسی پوشیده نیست. در هر رستوران یا فست فود همبرگر یکی از سه غذای اصلی است که در منو جای دارد و انواع مختلف آن بسته به نوع پخت و سایر افزودنی هایی که در نان جای می گیرند ممکن است نام متفاوتی داشته باشد. شاید جالب باشد بدانید این غذا پیشینه ای آلمانی دارد و اصلا نام آن از شهر هامبورگ گرفته شده است. و یا این نکته که تنها در عربستان و بریتانیا به این غذا برگر می گویند! به هر حال اگر قصد پخت و سرو این غذا را به صورت تخصصی دارید استفاده از یک جعبه همبرگر مناسب اجتناب ناپذیر است، لذا در این مقاله قصد داریم تعدادی از انواع جعبه همبرگر را متناسب با نوع مشتریان شما معرفی نماییم!

جعبه همبرگر

زمانی که مردم راجب فست فود با هم صحبت میکنند قطعا یکی از محبوب ترین غذا ها از نوع فست فود همبرگر است . اکثر رستوران ها بدلیل محبوبیت بسیار زیاد این غذا فقط همبرگر و برگر در رستوران خود سرو میکنند . همبرگر از آن دسته غذا هایی است که شما میتوانید در مجالس و میهمانی های خود به راحتی آن را آماده کنید .

جعبه همبرگر سفره ای

این جعبه یکی از پرکاربرد ترین جعبه های مورد استفاده در رستوران هاست و علت آن سادگی باز بسته نمودن است. شاید متوجه این نکته شده باشید که خوردن برگر کاری تخصصی است و بسیاری از مشتریان روی یک سینی راحت تر می توانند همبرگر را مصرف کنند. این قابلیت هم اکنون برای جعبه ها نیز فراهم شده و ضمن باز نمودن جعبه مصرف آن به راحتی برای آن ها ممکن است، زیرا برگر روی یک سطح مقوا بهداشتی به صورت سینی قرار می گیرد. یکی دیگر از مزیت های این مدل جعبه عدم نیاز به چسب خوردن است و با چند برش و خط تای ساده می توان یک جعبه همبرگر داشت که زمان آماده سازی و ارسال غذا را به حداقل می رساند.

جعبه همبرگر مک دونالدی

مک دونالد پیشتاز استفاده از جعبه های مقوایی برای غذاهای خود بود، و برای سیب زمینی و برگر امروزه مدلی به نام این برند ثبت شده است. جعبه همبرگر اما با نام مدل صدفی نیز شناخته می شود و درب آن به صورت چفتی باز و بسته می شود. برای انتخاب جعبه همبرگر صدفی باید حتما اندازه برگر را با توجه به سایز نان و محتویات درون آن در نظر بگیرید. مقوای به کار رفته در این جعبه ها اینربرد بهداشتی است که در گرماژ بالاتر گرمای غذا را به خوبی حفظ می کنند و در تماس مستقیم با غذا هیچ گونه مشکلی ندارند. طرح روی جعبه نیز با نام و الگوی برند شما به راحتی قابل چاپ است و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت.

جعبه همبرگر 

جعبه همبرگر هلالی 

یکی دیگر از بهترین نمونه های جعبه برگر هلالی می باشد و برای صاحبات فست فود دارای چندین مزیت است و اولین مزیت آن زمان کوتاهی است که برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد. اتصال بخشی از این جعبه با یک لایه چسب در کارخانه صورت می گیرد و مونتاژ آن هنگام آماده سازی برگر برای قرار گرفتن برگر درونش در مدت زمانی کوتاه توسط پرسنل رستوران قابل انجام است. به طور کل این جعبه ها شکل جذابی دارند و مشتریان را از نظر بصری به خود جذب خواهند نمود.

نمونه های ذکر شده تنها تعدادی از محبوب ترین جعبه همبرگر های موجود در صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک می باشد. شما می توانید با در نظر گرفت المان هایی نظیر رضایت مشتری، حفظ کیفیت غذا، زمان آماده سازی و… جعبه خود را انتخاب کنید و با یک هزینه به صرفه به چاپ برسانید.

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید