فینگرفود - ایرانیان پک

فینگرفود

این روزها اگر در تدارک یک مهمانی یا دورهمی باشید، زیاد این کلمه را می شنوید: فینگر فود. غذاهایی که به راحتی و به یک باره خورده می شوند، و البته با دست! هر غذایی را که بتوان در اندازه کوچک درست کرد می توان فینگر فود نامید، از غذاهای سنتی مثل دلمه و لقمه های مختلف گرفته تا مینی برگر و مینی پیتزا.

برای ابداع این نوع غذا نمی توان تاریخچه ای بیان کرد زیرا از زمان غذا خوردن انسان با دست قدمت دارد! اما آن چه امروز به عنوان فینگرفود میشناسند از سال 1319 به عنوان یک غذای ساده در منو کافه های آمریکا مورد توجه قرار گرفته است .

فینگرفود به دلیل راحتی در خوردن و عدم نیاز به تجهیزات عجیب و غریب با استقبال رو به رو شد.

این غذا به مرور در کشورهای غربی محبوب شد و البته در هر کشور با نام به خصوصی شناخته می شود. به عنوان مثال در فرانسه که به عنوان کاناپه شناخته می شود نوعی نان سرخ شده مانند پیراشکی است که با گوشت و مواد دیگر پر می شود. فینگرفود ها به دلیل راحتی خوردن و هزاران مزیت دیگر روز به روز در انواع میهمانی ها و منوهای غذایی جایگاه بهتری پیدا می کنند.

فینگرفود
strawberry bruschetta sl

فینگرفود بهترین گزینه برای مهمانی ها

 فینگرفود بهترین انتخاب برای دورهمی های دوستانه است و در میهمانی ها معمولا به صورت سلف سرویسی سرو می شود. حتی در یک عروسی مجلل می تواند زینت بخش میز غذا باشد یا در یک جشن مهد کودک برای کودکان یک غذای جذاب و فراموش نشدنی شود.

تنوع غذاها و تعداد آن براساس تعداد مهمان ها مشخص می شود و شما می توانید برای سرو آن از ظروف پلاستیکی استفاده کنید. البته اگر در زمینه تولید این غذا به صورت حرفه ای فعالیت می کنید بهترین گزینه برای شما جعبه های مقوایی است که از نوع فود گرید می باشد و کاملا بهداشتی است. مجموعه ایرانیان پک می تواند کلیه نیازهای شما را در این زمینه تامین نماید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!