جعبه برگر مدل کلاسیک

مشخصات کیفی محصول

93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

سایز های موجود
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
قیمت پر فروش ها
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • انبار داری آسان
  • بهداشتی بودن
  • انبار داری بلند مدت
  • طراحی خاص
  • چاپ پذیری بسیار عالی
  • مقوای بسیار مرغوب
  • سهولت در استفاده
  • تحویل سریع (اکسپرس)
نقاط ضعف
  • عدم امکان تولید زیر هزار تا
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

نظرات مشتریان

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر هلالی

مدل هلالی را ممکن است با نام جعبه برگر دایره ای یا جعبه برگر نیم دایره ای نیز در بازار بشنوید.

این جعبه را با انواع مختلف مقوا می توان تولید کرد اما تجربه نشان داده بهترین گزینه برای آن مقوا ایندربرد و پشت طوسی بهداشتی می باشد.

مدل هلالی در بین جعبه های مرسوم مورد استفاده برای برگر مزیت های زیادی دارد که از جمله آسانی استفاده از آن را می توان نام برد. بعد از مدل درب جدا و سفره ای پر سفارش ترین محصول ما می باشد. نکته دیگر مزیت های رقابتی جعبه های مقوایی می باشد که می تواند باعث برجسته شدن کسب و کار شما نسبت به همکارانتان باشد.

آسانی استفاده از جعبه امروزه بیش از هر چیزی برای مشتریان فست فود اهمیت دارد. خصوصا برای غذایی همچون برگر که از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. لذا ضرورت استفاده از جعبه هایی با کاربری آسان همواره احساس می شود. از سوی دیگر روغن پس ندادن یا خراب نشدن شکل غذا نیز برای بسیاری از مشتریان اهمیت دارد.

به جرات می توان گفت استفاده از جعبه های مناسب هردو این مزیت ها را به راحتی برای مشتریان فراهم می کند. از سوی دیگر چاپ پذیری جعبه نیز چیزی نیست که قابل چشم پوشی باشد و نوعی تبلیغات ارزان برای شما به حساب می آید.

جعبه های مدل هلالی در صنایع شیرینی پزی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل آسانی باز و بسته شدن درب آن می توان حجم زیادی خوراکی را به راحتی از داخل آن برداشت. شما می توانید ضمن اولین سفارش از مزایا و تخفیفات ویژه ایرانیان پک بهره مند شوید. خرید مستقیم از تولید کنندگان دست های واسطه گری را کوتاه کرده و هزینه های اضافی را تا حد زیادی کاهش دهد.تیم مجرب تولید و طراحی ایرانیان پک همواره پاسخگوی نیاز های مشتریان است.

 

جعبه همبرگر مک دونالدی

جعبه برگر مدل هلالی که تحت عنوان جعبه همبرگر مک دونالد هم شناخته می شود محصول شرکت چاپ و بسته بندی ایرانیان پک می باشد . بسته بندی همبرگر به این شکل جزو یکی از پر طرفدارترین بسته بندی های فست فود است که از سوی طرفداران برگر با استقبال مواجه شده است.

این نوع از بسته بندی همبرگر در طرح ها و ابعاد مختلف و با طرح اختصاصی مشتری تولید می‌شود.با توجه به سایز نان، محتویات داخل ساندویچ، سایز گوشت و … ابعاد و طرح های مختلفی را می توان برای جعبه های برگر در نظر گرفت. به دلیل تنوع در طرح بسته بندی، انتخاب مشتری بین طرح ها و ابعاد مختلف آسان تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نیست.

هم اکنون بسته بندی های جعبه برگر صدفی در طرح های مختلف و در تمامی رنگ های چاپی قابل تولید بوده و دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان و حداقل فضا در انبارداری است.

شما می توانید همبرگر خود را با جعبه های صدفی ما عرضه کنید و از سلامت آن اطمینان داشته باشید، زیرا مقوای به کار رفته در این محصول ایندر برد پشت سفید، طوسی و .. می باشد.

در سالهای اخیر بسته بندی در بین مشتریان و صاحبان فست فود جایگاه ویژه ای یافته است به گونه ای که می توان گفت بخشی از تبلیغات یک فست فود یا رستوران با نوع بسته بندی ارائه شده توسط مجموعه صورت می گیرد و البته کیفت این بسته بندی یا جعبه ها نیز برانتخاب مشتریان اثرگزار خواهد بود. مجموعه ایرانیان پک شمارا به بازدید از سایر صفحات این سایت برای آشنایی بیشتر با تولیدات رستوران و فست فود دعوت می کند.