جعبه برگر مدل هلالی

جعبه برگر هلالی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر مدل هلالی

جعبه برگر مدل هلالی که تحت عنوان جعبه همبرگر مک دونالد هم شناخته می شود محصول شرکت چاپ و بسته بندی ایرانیان پک می باشد . بسته بندی همبرگر به این شکل جزو یکی از پر طرفدارترین بسته بندی های فست فود است که از سوی طرفداران برگر با استقبال مواجه شده است.

این نوع از بسته بندی همبرگر در طرح ها و ابعاد مختلف و با طرح اختصاصی مشتری تولید می‌شود.با توجه به سایز نان، محتویات داخل ساندویچ، سایز گوشت و … ابعاد و طرح های مختلفی را می توان برای جعبه های برگر در نظر گرفت. به دلیل تنوع در طرح بسته بندی، انتخاب مشتری بین طرح ها و ابعاد مختلف آسان تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نیست.

هم اکنون بسته بندی های جعبه برگر صدفی در طرح های مختلف و در تمامی رنگ های چاپی قابل تولید بوده و دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان و حداقل فضا در انبارداری است.

شما می توانید همبرگر خود را با جعبه های صدفی ما عرضه کنید و از سلامت آن اطمینان داشته باشید، زیرا مقوای به کار رفته در این محصول ایندر برد پشت سفید، طوسی و .. می باشد.

در سالهای اخیر بسته بندی در بین مشتریان و صاحبان فست فود جایگاه ویژه ای یافته است به گونه ای که می توان گفت بخشی از تبلیغات یک فست فود یا رستوران با نوع بسته بندی ارائه شده توسط مجموعه صورت می گیرد و البته کیفت این بسته بندی یا جعبه ها نیز برانتخاب مشتریان اثرگزار خواهد بود. مجموعه ایرانیان پک شمارا به بازدید از سایر صفحات این سایت برای آشنایی بیشتر با تولیدات رستوران و فست فود دعوت می کند.