اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

معرفی صنف فست فود و رستوران

عناوین مهم:

معرفی صنف فست فود و رستوران

امروزه یکی از دغدغه های صاحبان فست فود و رستوران ارتباط گیری با اصناف و بهره مندی از مزایای این همکاری است. اما متاسفانه به دلیل نبود یک بانک اطلاعاتی منسجم در این زمینه یافتن اطلاعات تماس یا این موضوع که کسب و کار ما زیرمجموعه کدام اتحادیه قرار می گیرد، با دشواری رو به رو است. در مطلب زیر سعی داریم تمامی اصناف فعال در زمینه مواد غذایی، رستوران، فست فود و… را به شما معرفی کنیم. 

در ادامه ی مطلب ، قصد داریم  صنف فست فود و رستوران را به شما معرفی می کنیم.

اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

اتحادیه اغذیه فروشان در تهران

اگر صاحب یک اغذیه فروشی کوچک یا فلافلی هستید اما به فکر توسعه کسب و کار خود می باشید، می توانید با این اتحادیه همکاری کنید. صنف اغذیه فروشان در خیابان فلسطین جنوبی، کوچه محتشم پلاک 7 واقع شده وبرای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی این صنف به آدرس aghzieh.ir مراجعه کنید.

مطلب مرتبط به این موضوع : مراحل قانونی و کسب جواز رستوران

اتحادیه آب میوه، بستنی و کافی شاپ

برای ثبت کسب کار خود دراین اتحادیه نیاز است تا برخی از ضوابط اماکن را رعایت کنید. به عنوان مثال حداقل متراژ مورد نیاز برای بستنی، آبمیوه بستنی و کافی شاپ به ترتیب عبارت اند از: 12، 14 و 20. یا برای نام و برند خود نباید از اسم های بیگانه یا مخالف شئون اسلامی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس coffeeeshop.ir مراجعه کنید. این مجموعه در میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی نبش فرصت پلاک 1048 واقع شده است. 

اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

اتحادیه چلوکباب خورش

بسیاری از رستوران ها و کترینگ ها به طور تخصصی به تولید غذاهای کلاسیک نظیر انواع خورشت و کباب می پردازند. مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت دارند برای ثبت صنفی کسب و کار خود می توانند به صنف کباب و خورشت به آدرس تهران، مطهری (تخت طاووس)، خ. ترکمنستان، پ. 2، واحد 1 مراجعه کنند. این نکته نیز قابل تامل است که برخی از مشتریان رستوران ها علاوه بر مجوز کسب و مجوز های بهداشتی، عضو اتحادیه بودن شما را به عنوان نوعی اعتبار و معیاری برای قابل اعتماد بودن قیمت ها می انگارند.

اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

اتحادیه دارندگان رستوران و سلف‌سرویس

در تاریخچه این اتحادیه آمده است: اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف‌سرویس‌های تهران در سال 1332 خورشیدی تاسیس و به‌طور رسمی آغاز به کار کرد. این اتحادیه در طول 55 سال گذشته با تلاش و همت همه افرادی که در این مجموعه به‌عنوان خدمتگزار حضور داشته‌اند به‌دنبال برطرف کردن نیازهای اعضاء بوده و تلاش کرده تا هر روز با کوشش هرچه بیشتر راه را برای برطرف کردن مشکلات اعضاء، هموارتر کند.

اتحادیه از بدو شروع به کار تاکنون در زمینه تشکیل پرونده متقاضیان پروانه کسب و صدور پروانه کسب در رسته‌های زیر در شهر تهران انجام وظیفه کرده و می‌کند. این اتحادیه در تهران – خیابان طالقانی – بین فلسطین و وصال – خیابان فریمان – پلاک 27 – طبقه 1 واقع شده و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این صنف به آدرس http://www.rst-teh.ir مراجعه کنید

اتحادیه اغذیه فروشان | معرفی صنف فست فود و رستوران

طراحی و چاپ بسته بندی جعبه پیتزا

ایرانیان پک انواع مدل‌های جعبه پیتزا را طراحی و چاپ می‌کند. از طریق دکمه زیر نمونه‌های ما را ببینید.
5/5 - (1 امتیاز)
Picture of نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی