دکور رستوران

دکور رستوران

عناوین مهم:

طراحی دکور رستوران، مدرن و بروز

طراحی رستوران یک  اصل  برای جذب مشتری است و رستوران دار بر اساس سبک رستوران خود طراحی آن مکان را با ترکیب رنگ ھا و مدل ھای مدرن و کلاسیک شناخته شده به جاذبه ای برای مشتریان تبدیل می کند.

ایرانیان پک دراین مطلب قصد دارد شما را در انتخاب بھترین سبک و ترکیباتی رنگی راھنمایی کند تا رستوران شما را به بھترین شکل ممکن مورد مورد پسند مشتریان قرار گیرد. فضا و حال ھوایی که یک رستوران خلق می کند، اثرات آگاھانه و نا آگاھانه فوری برمشتریان رستوران دارد که حس خریدن یا نخریدن را در مشتری ایجاد می کند.

اگر دکور رستوران به درستی انتخاب شود ، می تواند به شما کمک کند مشتری های بیشتری را به سمت تجارت خود جذب کنید ، اشتهای آنها را تحت تأثیر قرار داده و در نتیجه سود شما افزایش یابد.

دکور رستوران

طراحی داخلی رستوران ھا با ایده ھای مدرن و نو

ھمین طور که می دانید یک رستوران علاوه برغذای با کیفیت ،باید جایی برای آرامش و احساس خوش آیند در ذھن مشتری باشد این کار ھا باعث جلب توجه مشتریان می شود.در طراحی رستوران باید به نوع معماری آن مکان توجه خوبی داشت و طبق معماری مکان، طراحی مخصوص آن را ایجاد کرد. قرار گرفتن فرم، بافت و رنگ ھر کدام از عناصر در ساره منطقی خود در طراحی داخلی، یکی از موارد مھم این قواعد و اصول می باشد.

در دکوراسیون داخلی تمامی نکات ھمچون قطعات پازل می باشند که اگر به درستی در ھم قرار نگیرند، پیکره اصلی شکل نمی گیرد. برای طراحی یک رستوران شیک و مدرن و امروزی باید از سه فاکتور مھم یعنی فضا ، ایده و طراحی توجه داشت. بھترین طراحی برای یک رستوران کوچک یا بزرگ این است که باید به این سھ فاکتور را توجه زیادی شود.

دکور رستوران

طراحی بومی و رنگ بخشی به رستورا ن ها

برخی از دیزاین ھای مورد استفاده در کشور ھای مختلف را در این بخش توضیح می دھیم ، برای مثال  در کشور ھای آسیایی مثل چین برای دیزاین بیشتر به استفاده از چوب توجه دارند، اما در کشور ھای آمریکایی و اروپایی بیشتر به نور پردازی توجه می کنند.

در رستوران ھایی با سبک مدرن می توان از طرح ھا با رنگ ھای آبی روشن و خاکستری، بافت و روشنایی بیشتری به محیط بخشید.برای طراحی یک رستوران مجلل و گران قیمت می توان از طراحی ھای قوی تری مثل آجر و اکسسور ھای چوبی سنگ ھای قیمتی و گران بھا استفاده کرد.

دکور رستوران

استفاده از نور در طراحی دکور رستوران

در رستوران ھای فست فود از نورپردازی مستقیم و نورھای پرانرژیی استفاده می شود تا مشتری غذای خود را سریع بخورد. بدین ترتیب مشتریان مدت زمان کمتری در رستوران می مانند و جا برای باقی مشتریان نیز فراھم می شود.ولی در رستوران ھای مجلل از نور پردازی ملایم استفده می شود که باعث آرامش و راحتی مشتری می شود. به طور کلی نور پردازی وترکیب نور ھا در دکوراسیون رستوران با طراحی شیک و جدید بسیار حائز اھمیت است و بایستی با مکان، سبک دکوراسیون ، منو و رنگ ھماھنگی داشته باشد.

مطلب مرتبط با این موضوع : انتخاب رنگ رستوران مناسب

دکور رستوران

دکوراسیون سنتی و محلی

این نوع دیزاین با بھره گیری از فرھنگ آن کشور مورد استفاده قرار می گیرد مثلا در کشور ایران و شھر تھران  از روش سنتی یا دیزاین طھران قدیم استفاده می شود و طبق کافه ھای آن دوره ھم دکوراسیون را می چینند.

دکور رستوران

ایرانیان پک

ایرانیان پک علاوه بر دیزاین رستوران به بسته بندی و پک های غذایی تاکید کرده تا رستوران شما به بهترین نهو شیک و مدرن  شود .ایرانیان پک یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده پک و بسته بندی غذا می باشد تا رستورانتان رونغی چندان پیدا کند.

دکور رستوران

به این صفحه امتیاز دهید!
نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی