بنر خدمات همکاران

خدمات همکاران

چرا ایرانیان پک می‌تواند به عنوان یک تامین کننده در کنار شما باشد؟

کیفیت بالای خدمات

سازمان و ساختار این مجموعه از روز اول بر مبنای تولید کالای با کیفیت بنانهاده شده از این رو همکاران ما می‌توانند با خیالی آسوده بالاترین کیفیت موجود را فراتر ازدیدگاه خود از ما طلب کنند و از رضایت مشتریان خود اطمینان کامل داشته باشند.

قیمت تمام شده مناسب با کمترین حاشیه سود

قیمت تمام شده محصولات قیمت بسیار مناسبی است و تمامی محصولات با حداقل حاشیه سود ارائه می شود لذا همکاران ما می توانند سود خود را بر قیمت تمام شده محصولات منظور کنند و همچنان از جایگاه رقابتی این قیمت اطمینان داشته باشند.

تولید محصول بدون درج نام و مشخصات ایرانیان پک

تمامی مراحل تولید شامل طراحی، چاپ و ارسال و... می تواند بدون ذکر نام مجموعه ایرانیان پک صورت بگیرد فلذا مشتریان شما می توانند به عنوان ناظر در هر مرحله ورود کنند. همچنین همکاران ما می‌توانند با استفاده از امکانات این مجموعه با امضای خود محصولات را به مشتری تحویل دهند و به پیشرفت کسب و کار خود کمک کنند.

فروش مواد اولیه و متریال شامل کاغذ، مقوا و کارتن

تعدادی از محصولات و خدمات ما تنها به همکاران صنف چاپ و بسته بندی ارائه می شوند. این خدمات عبارت اند از: -فروش مقوا ایندربرد 230 تا 400 گرم در سایزهای مختلف، واردات کاغذ و مقوا به صورت مشترک با همکاران، واردات اختصاصی پشت طوسی وگلاسه به صورت پالت در اوزان و ابعاد مختلف -ارائه مشاوره های تخصصی حوزه چاپ و بسته بندی به صورت رایگان

اگر مایل به همکاری و دریافت خدمات ما هستید از راه‌های زیر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

آدرس ایرانیان پک

تهران، میدان فاطمی (جهاد)، خیابان جویبار، کوچه میرهادی غربی، پلاک 30، طبقه‌ی سوم.

شبکه‌های اجتماعی ایرانیان پک