جعبه سبز یا جعبه تجدید پذیر

جعبه سبز یا جعبه تجدید پذیر

عناوین مهم:

جعبه تجدید پذیر

شرکت پیزاکو، که در زمینه رستوران های بیرون بر در پمپ های بنزین فعالیت دارد، اخیرا برای محصولات خود اقدام به استفاده از جعبه تجدید پذیر نموده است. این شرکت که در استراتفورد آمریکا واقع شده، برای بسته بندی محصولات خود جعبه تجدید پذیر (جعبه سبز) را انتخاب کرده است که در شو تلویزیونی شارک تانک نیز به این موضوع پرداخته شد.

این جعبه ها که به دلیل سازگاری با طبیعت شناخته می شود، قابلیت تقسیم شدن به چهار قسمت را دارد و به همین دلیل می توان برای بخش های باقی مانده از پیتزا از آن ها استفاده کرد. 

جعبه سبز یا جعبه تجدید پذیر

شرکت پیزاکو به عنوان اولین فست فود در کنتیکت شناخته می‌شود که از جعبه های سبز استفاده می‌کند.

این شرکت که از ابتدای تاسیس حمایت از محیط زیست را در چشم انداز کاری خود قرار داده است، همچنین مدتی است اقدام به کودسازی از غذاهای هدر رفته می‌کند که در نوع خود بی نظیر است.

جعبه های تجدید پذیر، انتخاب مناسبی برای کمک به حفظ محیط زیست هستند.

همچنین بخوانید: جعبه سازی

پیزاکو دوستدار محیط زیست

لکسی فنینگ، از کارمندان گرین باکس می‌گوید: ما بسیار خرسندیم که شرکت پیزاکو علاوه بر رفاه مشتریان، بهتر کردن محیط زندگی و اهمیت به طبیعت را مورد توجه قرار داده است.

شرکت گرین باکس (جعبه سبز) که توسط یکی از اهالی کنتیکت (ویلیام والش)، بنیان گزاری شده است، همچنین اقدام به تولید هزاران جعبه پیتزای سازگار با طبیعت می کند که به کمک دکمه ای قابلیت تبدیل به بشقاب های جداگانه را دارد.

اخیرا در برنامه شارک تانک که توسط کوین او لری اجرا می شود، درباره این شرکت و همکاری آن با پیزاکو کلیپی پخش شد که مورد استقبال طرفداران محیط زیست قرارگرفت.

جعبه سبز یا جعبه تجدید پذیر

شرکت پیزاکو امروزه تمام محصولات خود را در جعبه های سازگار با محیط زیست عرضه می کند. عرضه محصولات ارگانیک،کشتار غیر صحیح و خارج از عرف دام ها برای تامین گوشت فست فود ها و استفاده از جعبه غذا یا پلاستیک هایی که قابلیت تجزیه ندارند، مواردی است که از سوی طرفدارن محیط زیست به عنوان چالش مطرح می شود.

مزیت های جعبه سبز

استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت به منظور بسته بندی محصولات غذایی، بخش مهمی از روند یک زندگی سبز را تشکیل می دهد. باتوجه به اهمیت موضوع، به کار گیری جایگزین های مناسب برای مواد قدیمی که اغلب رابطه چندان خوبی با محیط زیست و در عین حال سلامت مشتریان ندارند، این روزها بسیار آسانتر از گذشته شده است.

ما در شرکت ایرانیان پک به استفاده از جوهر فود گرید برای چاپ بر روی محصولات خود استفاده می کنیم که از نظر بهداشتی کاملا تایید شده است، همچنین مزیت استفاده از کاغذ و مقوا که قابل تجزیه هستند به جای پلاستیک بر کسی پوشیده نیست.

ضمنا این دغدغه از سوی مشتریان و صاحبان فست فود که مقوا جعبه ممکن است بعد از قرار گرفتن غذا خیس شود با استفاده از مقوای پلی اتلن برطرف شده است که این نوع محصول هم قابل تجزیه در طبیعت می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی