جعبه سوخاری صندوقی | بهترین قیمت های سال 99 - ایرانیان پک

جعبه سوخاری صندوقی

جعبه سوخاری صندوقی
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه سوخاری صندوقی

جعبه سوخاری مدل صندوقی در بین جعبه های مورد استفاده برای غذاهای سوخاری، جعبه های صندوقی به عنوان یک ساده همواره مورد استفاده قرار گرفته است.

همان طور که می دانید غذا های سوخاری به دلیل مصرف حجم بیشتری از روغن نسبت به سایر غذاهای فست فود و رستوران سنگین تر و چرب تر هستند.به همین دلیل نیاز است تا در تولید جعبه های آن از مقوا ایندربرد با گرماژ بالاتر استفاده شود تا در برابر درز دهی غذا به بیرون مقاومت خوبی داشته باشد و وزن غذا را به خوبی تحمل کند.

جعبه سوخاری صندوقی

درب جعبه سوخاری های مدل صندوقی از بالا باز می شود و به راحتی قابل استفاده است. در تولید این جعبه ها از مقوا ایندربرد بهداشتی استفاده می شود که به دلیل تماس مستقیم با غذا از کیفیت بهداشتی خوبی برخوردار است.

در تولید جعبه های سوخاری خلاقیت بسیاری می توان به کاربرد و در صورت همکاری با یک مجموعه حرفه ای، بدون داشتن کوچکترین دغدغه در مورد جنس جعبه و کیفیت چاپ، می توانید محصولات بسته بندی مورد نیاز خود را تهیه کنید که ایرانیان پک از این توان برخوردار است.

جعبه سوخاری صندوقی

نوع چاپ مورد استفاده بر روی این جعبه ها فلکسو یا افست است و خدمات جانبی نیز بر روی جعبه قابل اجراست و البته ابعاد جعبه متناسب با نیاز مشتری قابل تنظیم است. نکته دیگر این که اندازه این جعبه ها بر اساس تعداد تکه های سوخاری تغییر می کند و البته برای غذاهای گریل شده نیز به راحتی قابل استفاده است. جعبه سوخاری صندوقی جعبه های سوخاری

ایرانیان پک تولید کننده انواع محصولات بسته بندی فست فود و رستوران، شما را به بازدید از سایر صفحات این وبسایت دعوت می کند. جعبه سوخاری صندوقی

 

ایرانیان پک تولید کننده انواع محصولات بسته بندی فست فود