پاکت پیتزا - ایرانیان پک | طراحی و چاپ پاکت پیتزا | تولید انواع جعبه فست فود

پاکت پیتزا

پاکت غذا
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی

نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

تولید پاکت پیتزا در ایرانیان پک

یکی از محصولات پرکابرد در رستوران ها و فست فود های بیرون بر پاکت پیتزا است.

در سالهای اخیر استفاده از کیسه های پلاستیکی همچون سابق مرسوم نیست و صحبان کسب وکار های غذایی ترجیح می دهند غذا را درون پاکت های کاغذی ارسال کنند.

این پاکت ها از چند جهت نسبت به سایر نمونه های مشابه مزیت دارد.

اولا با توجه به امکان چاپ پذیری آن برای رستوران و فست فود مزیت تبلیغاتی خوبی به وجود می آورد، ثانیا شکیل ترین حالت ارسال غذا به شمار می رود و نهایتا می تواند گرمای غذا را به خوب حفظ کند.

شاید این نکته را از قبل می دانستید که برای ارسال ساندویچ، برگر، سوخاری، سیب زمینی و سایر محصولات فست فود می توان از پاکت بیرون بر استفاده کرد.

اما هیچ محدودیتی در ابعاد برای تولید این پاکت ها وجود ندارد و حتی برای ارسال پیتزا نیز می توان از پاکت استفاده کرد.

اتفاقا یکی از بهترین روش های ارسال پیتزا جهت هماهنگ سازی با سایر محصولات استفاده از پاکت است، خصوصا اگرتعداد سفارشات مشتری بیشتر از یک یا دو عدد باشد.

پاکت ها عموما در دو شکل دسته دار و بدون دسته تولید می شوند. در این بخش با روند تولید پاکت، جنس و چاپ آن بیشتر آشنا می شویم.

فرآیند تولید

ابتدا کاغذ مخصوص به تولید پاکت تهیه می شود که عموما از جنس کرافت در گرماژ های مختلف می باشد.

سپس طرح مورد تقاضای مشتری در چاپ خانه بر روی کاغذ ها نقش می بندد. بعد از این مرحله در کارگاه جداگانه ای برش های به خصوص با توجه به ابعاد مورد انتظار مشتری روی بندهای کاغذ شکل می گیرند و نهایتا به کارگاه چسب ارسال می شود.

اتصال بخش های مختلف پاکت به وسیله چسب در این مرحله صورت می گیرد که به دورش استفاده از ماشین چسب زن یا به کمک نیروی انسانی صورت می پذیرد. دقت عملدر این مرحله بسیار مهم است، زیرا ممکن است قسمت های نادرستی به هم متصل شوند و عملا پاکت ها را بی استفاده کنند.

پاکت دسته دار

پاکت پیتزا دسته دار

جنس پاکت

هیچ محدودیتی در انتخاب کاغذ برای پاکت پیتزا وجود ندارد، اما عمده متریال مورد استفاده در تولید این محصول عبارت اند از:

  • کاغذ کرافت
  • گلاسه
  • تحربر

کاغذ کرافت نسبتا به صرفه ترین گزینه روی میز است و گلاسه گران ترین متریال موجود.

مقاومت کاغذ های ذکر شده با استفاده از ویژگی ای تحت عنوان گرماژ سنجیده می شود. یعنی گرماژ بالاتر به معنی کیفیت بهتر، قیمت بالاتر و مقاومت بیشتر است. برای جعبه پیتزا اما بهترین گزینه استفاده ازکاغذ کرافت است. زیرا از نظر هزینه و کابری راندمان بیشتری دارد.

مراحل چاپ پاکت پیتزا

چاپ پاکت ها تنها با روش افست صورت می گیرد.

روش افست یکی از مرسوم ترین روش های چاپ در صنایع بسته بندی به شمار می رود که به دلیل کیفیت بالا و امکان چاپ با حجم زیاد همواره مورد اقبال چاپخانه داران بوده است. با این حال اگر پاکت به صورت آماده و خام موجود باشد از روش چاپ سیلک نیز استفاده می کنند.

در روش افست به تعداد رنگ ها بنا به خواست مشتری از دو تا هشت رنگ متغیر است و البته به ازای هر رنگ نیاز به یک عدد زینک می باشد. زینک نوعی ورقه فلزی است که واسط بین دستگاه و ورقه های کاغذی می باشد و به کمک آن فرآیند چاپ روی کاغذ پاکت شکل می گیرد.

 

پاکت پیتزایی ارزان

همان طور که عنوان شد بخش زیادی از هزینه ها با انتخاب مشتری قابل تغییر است. به عنوان مثال در بحث انتخاب کاغذ، گرماژ های پایین تر هزینه نهایی محصول مورد سفارش شما را کاهش خواهد داد، گر چه نمی توان از آن انتظار مقاومت چندانی داشت. علاوه بر آن در قسمت چاپ نیز می توانید طرح خود را با یک یا نهایتا دورنگ به چاپ برسانید که هزینه چاپ را کمی کاهش دهد. نهایتا هزینه های جانبی همچون دسته را نیز می توانید در نظر نگیرید، گرچه بند های پلاستیکی و نخی مورد استفاده در این پاکت ها هزینه چندانی به شما تحمیل نخواهد کرد.

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک بیش از دو دهه است در زمینه چاپ محصولات بسته بندی در حال فعالیت است و در سالهای اخیر تمرکز خود را بر تولید محصولات فست فود و رستوران معطوف نموده است.

امکان تولید و چاپ محصولات با کیفیت جز از یک مجموعه با سابقه و حرفه ای انتظار نمی رود، و ایرانیان پک به گواه مشتریان در این بخش ها توانسته امتیاز خوبی کسب کند. برای آشنایی بیشتر با محصولات ما می توانید از وبسایت و سایر صفحات اجتماعی این مجموعه دیدن فرمایید.

_

ویدئو معرفی محصولات پاکت پیتزا ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع پاکت پیتزا و معرفی انواع آن در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

پاکت پیتزا

مطالب مرتبط :


پاکت بیرون بر ساده

برای ارسال انواع غذا به صورت بیرون بر گزینه های زیادی وجود دارد، شما می توانید سفارش مشتریان خود را در یک کیسه پلاستیکی به درب منزل مشتری برسانیدیا اگر به پخت غذاهای سنتی و کلاسیک اشتغال دارید ادامه…


پاکت بیرون بر سالن

برای ارسال غذا به صورت داخل سالن، یا برای مشتریان سرپایی شاید استفاده از سینی جالب نباشد. برای این دسته از مشتریان یا بخشی از آنان که تمایل دارند ادامه غذای خود را بعدا میل کنند، استفاده از پاکت کرافت را پیشنهاد می کنیم. ادامه…


جا لیوانی کاغذی کلاسیک ۴ تایی

یکی از پرکابردترین محصولات مورد استفاده در فست فود و رستوران جالیوانی ها هستند. این محصول نه تنها در فست فود بلکه در قهوه فروشی های بین راهی یا در آبمیوه فروشی هایی که محصولات خود بیرون بر عرضه می کنند ادامه…


تراکت و منو دفترچه ایی

بسیاری از مشتریان کافی شاپ ها نوشیدنی خود را به صورت بیرون بر تهیه می کنند و ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل شخصی، در مسیر یا در محل کار میل کنند. ادامه …


تراکت و منو برش خورده

در اولین مراجعه مشتری به رستوران شما،بنا بر سالها تجربیات همکاری با رستوران های معتبر می توان گفت اولین چیزی که نظرش را به خود جلب می کند منو رستوران شماست. ادامه …

 

1- پاکت غذا  2-جعبه برگر 3- پاکت غذا دسته دار 4- تراکت و منو
5- جعبه برگر 6- تراکت و منو برش خورده 7-پاکت پیتزا 8-پاکت بیرون بر ساده
.