جعبه غذا سینی |جعبه غذا مدل سینی ایرانیان پک,ایرانیان پک,جعبه پیتزا

جعبه غذا سینی

جعبه غذا مدل سینی
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی

نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه غذا مدل سینی

امروزه یکی از بهترین شیوه های ارسال غذا استفاده از روش شرینگ است، به این صورت که غذا در یک سینی مقوایی قرار می گیرد و برروی آن فویل کشیده می‌شود. به گواه مشتریان تحویل غذا به این شکل میل و اشتیاق به سفارش غذا را دو چندان می کند و بسیاری از مراکز غذای مدرن غذای خود را به این شکل به صورت بیرون بر عرضه می کنند.

جنس این جعبه‌ها ایفلوت، دوبلکس و مقوای پشت طوسی است و قابلیت چاپ چندانی ندارد گرچه در حاشیه آن می‌توان از یک شماره تماس، آدرس و لوگو ساده استفاده کرد یا در در زیر جعبه طرح مورد نظر شما را به چاپ رساند.

اگر کسب و کار شما مجهز به دستگاه شرینگ است با استفاده از یک سینی مقوایی که ظرف غذا و … در داخل آن قرار می گیرند، در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید غذا را آماده ارسال نمایید. البته در کنار این محصول ما جعبه‌های کاتلری یا جعبه قاشق چنگال را پیشنهاد می دهیم که سایر ملحقات همچون ادویه جات، دستمال کاغذی والبته قاشق چنگال را می توانید برای نظم بیشتر در داخل آن قرار دهید.

مجموعه ایرانیان پک یکی از معتبر ترین برند های صنعت چاپ و بسته بندی می باشد که ضمن بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی و طراحی توان بالایی در تولید محصولات بسته بندی فست فود دارد.

ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این مجموعه برای آشنایی با 1200 محصول مورد استفاده در فست فود و رستوران دعوت می کند.

برای دیدن محصولات بیشتر بسته بندی غذا به صفحه جعبه غذا مراجعه کنید.

مطالب مرتبط :


جعبه سیب زمینی

ایرانیان پک ضمن بهره مندی از جدید ترین دستگاه ها مطابق با استاندارد روز دنیا در صنایع چاپ و بسته بندی، می تواند تمامی نیاز مشتریان خود را با درصد بالای رضایت در این زمینه فراهم نماید. خلاقیت و مسئولیت پذیری دو عنصر همیشگی منشور کاری این مجموعه بوده و شرط اول پذیرش سفارش، بررسی امکان تامین نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه تولید است. ادامه…


جعبه سیب زمینی سفره ای

جعبه سیب زمینی سفره ای در جعبه های سیب زمینی سرخ کرده با توجه به اینکه سیب زمینی ها با جعبه در تماس مستقیم می باشند، نیاز به یک بسته بندی با مقواهای کاملا بهداشتی که به هیچ عنوان روغن پس ندهد، حس می شود. ادامه…


جعبه سوخاری صندوقی

جعبه ساخوری مدل صندوقی در بین جعبه های مورد استفاده برای غذاهای سوخاری، جعبه های صندوقی به عنوان یک ساده همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همان طور که می دانید غذا های سوخاری به دلیل مصرف حجم بیشتری از روغن نسبت به سایر غذاهای فست فود و رستوران سنگین تر و چرب تر هستند. ادامه…