جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی سرخ کرده لیوان سیب زمینی پاکت سیب زمینی سرخ کرده جعبه پیتزا جعبه سوخاری فست فود

جعبه سیب زمینی مدل کشویی
جعبه سیب زمینی مستطیل
جعبه سیب زمینی سفره ای
جعبه سیب زمینی قفلی
جعبه سیب زمینی مک
جعیه سیب زمینی گلدانی
_

ویدئو معرفی جعبه سیب زمینی ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه سیب زمینی و معرفی انواع سیب زمینی در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

جعبه سیب زمینی در ایرانیان پک

جعبه سیب زمینی را به جرت میتوان پر سود ترین جعبه در میان محصولات فست فود نامید، شما می توانید بدون دغدغه و به صورت روزانه حجم زیادی از این محصول را به فروش برسانید و سود سرشاری نصیب کسب و کار خود کنید!

شاید در نگاه اول این موضوع کمی عجیب برسد، اما بد نیست بدانید بسیاری از مشتریان تنها به دنبال یک طعم خوب نیستند، بلکه شکل جعبه و نحوه چیدن قطعات سیب درون آن برایشان جذاب است. به جرات می توانیم بگوییم شکل جعبه سیب زمینی در دستان مشتریان اولین چیزی است که در بین چند غذا می تواند نظر سایرین را به خود جلب کند.

جعبه سیب زمینی ویژه

ایجاد یک بسته بندی منحصر به فرد برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان رستوران، یک امر بدیهی در بازار یابی صنایع غذایی است. این جعبه ها می توانند در شکل های مختلف، اندازه و ابعاد، و طرح های اختصاصی تولید شود.

معمولا جعبه سیب زمینی در ابعاد مینی، متوسط و بزرگ ساخته می شوند و بسته به این که به صورت بیرون بر یا بر سر میز مشتری سرو می شود متفاوت است. استفاده از مواد سلولوزی نظیر مقوا باعث می شود گردش هوا بین قطعات سیب زمینی شکل بگیرد و کیفیت آن به خوبی حفظ شود.

همان طور که می دانید جعبه های مقوایی از سوی برند های مطرحی همچون کینگ برگر و مک دونالد مورد استفاده قرار می گیرند و مشکلات سایر بسته بندی ها همچون له شدن و ازدست رفتن تردی غذا را ندارند، زیرا اصولا مقوا به خودی خود یک عایق حرارتی و ضربه گیر مناسب است و از سویی با ایجاد برش هایی در نقاط مختلف جعبه هوا به خوبی در آن به جریان می افتد.

جنس مقوای این جعبه ها ایندربرد بهداشتی است و مورد تایید سازمان غذا و دارو است. چاپ اختصاصی شما نیز به راحتی از یک تا هشت رنگ در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجراست و مجموعه ایرانیان پک توان تامین این محصولات برای کسب و کار شما را دارا می باشد.

جعبه سیب زمینی سرخ کرده

جعبه سیب زمینی ایرانیان پک

انواع جعبه های سیب زمینی عبارت اند از:

  • مدل کشویی
  • مدل قفلی
  • مدل مربعی سالن
  • مدل گلدانی
  • مدل مستطیلی سالن
  • مدل مک دونالی
  • ساده
  • مدل سفره ای

ابتدا باید این نکته را یادآوری کنیم که انتخاب نوع جعبه بسته به کسب و کار شما و حجم فعالیت تان باید انتخاب شود، البته در این مسیر شما را به خوبی راهنمایی خواهیم نمود.

و البته تمام موارد فوق در سایز بندی های مختلف از قبیل متوسط (ساده) ، بزرگ (با سس های ویژه) ، و فوق بزرگ برای سیب زمینی های مخصوص با مخلفات کامل استفاده می شود و از پر مصرف ترین آنها می توان به طرح گلدانی اشاره کرد.

مشخصات فنی جعبه سیب زمینی

مقوایی که برای جعبه های سیب زمینی استفاده میشود به طور کلی مقوای ایندربرد می باشد که غالبا در گرماژ ۲۵۰گرم ارائه می شود.

این مقوا از نوع بهداشتی شناخته می شود و بالاترین کیفیت و امکان چاپ پذیری رادارا می باشد. چاپ این جعبه ها نیز مانند سایر جعبه های مصرفی در صنعت فست فود و رستوران توسط دستگاه های افست ورقی صورت می گیرد که عملیات چاپ را با رابط چاپی ویژه ی خود به نام زینک انجام می دهد و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

تفاوت جعبه سالن و بیرون بر

جعبه های سیب زمینی در دو‌نوع سالن و بیرون بر دسته بندی می شوند اما در موارد متعدد مدیران رستوران ترجیح میدهند از یک سایز جعبه ی سیب زمینی به صورت مشترک برای سالن و بیرون بر خود استفاده کنند.

آنچه در انتخاب جعبه سیب زمینی نیز مورد اهمیت می باشد توجه به سایز سیب زمینی ای است که میخواهید آن را سرو کنید ، چرا که سیب زمینی ها به صورت نرمال ده سانتی ، برش دستی و … در حال طبخ و‌ تولید می باشند و عدم توجه به این مورد موجب بی استفاده شدن این جعیه ها خواهد بود.

پروسه چاپ جعبه سیب زمینی

پروسه ی تولید جعبه ی سیب زمینی سرخ کرده به این صورت است که ابتدا مدل جعبه ی مورد نظر از بین مدل های پیشنهادی توسط مشتری انتخاب می شود و در ادامه عملیات طراحی روی آن شکل میگیرد.

با طی شدن این مراحل نوبت به چاپ می رسد و با استفاده از دستگاه هایدلبرگ ۵ رنگ دو ورقی که در چاپخانه ی صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک وجود دارد عملیات چاپ با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود.

همچنین در بحث آماده سازی این جعبه ها با استفاده از سیستم های دقیق کنترل کیفیت مواردی از قبیل رنگ مصرفی و میزان چسب مورد استفاده در تولید جعبه فرانچ فرایز به صورت کامل کنترل می شود.

به طور کل سیب زمینی غذایی است که به عنوان پیش غذا یا با مخلفات دیگر به عنوان یک غذای کامل ممکن است در هر مکانی سرو شود.

در مهمانی های خانوادگی، فضای دوستانه، جشن های رسمی، روی میز سرو غذا و هر موقعیت دیگر جعبه های سیب زمینی به صورت چشم نوازی جلب نظر می کنند. پس چه بهتر که با استفاده از یک طرح و رنگ جذاب چاپ شده روی آن، افراد بیشتری را به خرید از رستوران یا فست فود خود ترغیب کنیم!

چاپ جعبه سیب زمینی ایرانیان پک

چاپ جعبه سیب زمینی

ظرفیت تولید جعبه سیب سرخ شده

ایرانیان پک ضمن بهره مندی از جدید ترین دستگاه ها مطابق با استاندارد روز دنیا در صنایع چاپ و بسته بندی، می تواند تمامی نیاز مشتریان خود را با درصد بالای رضایت در این زمینه فراهم نماید. خلاقیت و مسئولیت پذیری دو عنصر همیشگی منشور کاری این مجموعه بوده و شرط اول پذیرش سفارش، بررسی امکان تامین نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه تولید است. جعبه ماسک

مطالب مرتبط :


جعبه سوشی

هر محصول اصیلی برای حفظ کیفیت خود به بسته بندی مناسب و در خور نیاز دارد که برای پیدا کردن مناسب ترین نوع آن بهترین روش؛ شناخت ویژ گی ها و تاریخچه ی غذاست، از این رو ما ابتدا عقبه ی غذای سوشی رو بررسی میکنیم تا به نتیحه ی دلخواه نزدیک تر شویم. ادامه …


جعبه سیب زمینی

ایرانیان پک ضمن بهره مندی از جدید ترین دستگاه ها مطابق با استاندارد روز دنیا در صنایع چاپ و بسته بندی، می تواند تمامی نیاز مشتریان خود را با درصد بالای رضایت در این زمینه فراهم نماید. خلاقیت و مسئولیت پذیری دو عنصر همیشگی منشور کاری این مجموعه بوده و شرط اول پذیرش سفارش، بررسی امکان تامین نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه تولید است. ادامه…


جعبه سیب زمینی سفره ای

جعبه سیب زمینی سفره ای در جعبه های سیب زمینی سرخ کرده با توجه به اینکه سیب زمینی ها با جعبه در تماس مستقیم می باشند، نیاز به یک بسته بندی با مقواهای کاملا بهداشتی که به هیچ عنوان روغن پس ندهد، حس می شود. ادامه…

 


جعبه سوخاری صندوقی

جعبه ساخوری مدل صندوقی در بین جعبه های مورد استفاده برای غذاهای سوخاری، جعبه های صندوقی به عنوان یک ساده همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همان طور که می دانید غذا های سوخاری به دلیل مصرف حجم بیشتری از روغن نسبت به سایر غذاهای فست فود و رستوران سنگین تر و چرب تر هستند. ادامه…


جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری سفره ای در بسته بندی غذاهای فست فود، این نکته را نباید فراموش کرد که علاوه بر حفظ گرما و کیفیت غذا، مصرف یا آماده سازی آن به راحت ترین شکل ممکن صورت بگیرد. ادامه…

 

1- پاکت غذا  2-باندرول 3- جعبه سوشی 4- تراکت و منو
5- جعبه سیب زمینی گلدانی 6- تراکت و منو برش خورده 7-جعبه سیب زمینی ساده 8-جا لیوانی کاغذی کلاسیک 2 تایی
امتیازدهی
Review Date
Reviewed Item
جعبه سیب زمینی
Author Rating
51star1star1star1star1star