افزایش فروش شب یلدا رستوران - ایرانیان پک

ایرانیان پک

مشاوره رایگان

افزایش فروش شب یلدا رستوران

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
افزایش فروش شب یلدا

افزایش فروش رستوران و فست فود در شب یلدا

ترفند هایی برای افزایش فروش شب یلدا رستوران و فست فود:

برای بیشتر ایرانی ها یلدا یعنی طولانی ترین شب سال، دورهمی و شب نشینی، خوردن خوراکی هایی نظیر هندوانه و نهایتا کنارگذاشتن دستگاه های هوشمند مثل گوشی و تبلت! اما برای ایرانی هایی که صاحب کسب و کار هستند، یلدا به عنوان فرصتی برای فروش بیشتر و ایجاد کمپین های تبلیغاتی به شمار می رود. 

0dd0a7689608a7c57f5c83c551fd5087 1

شب یلدا را برای مشتریانتان به یاد ماندنی کنید و ماندگار شوید!

برای مناسبت های باستانی مثل یلدا با توجه به هیجان و شوق مشتریان برای خرید کالاهایی که شاید در سایر ایام سال تمایلی به آن ها نشان نمی دهند باید استراتژی های ویژه ای در نظر گرفت و فست فود ها و صاحبان رستوران ها نیز از این قاعده پیروی می کنند.اما علی رقم همه تلاش هایی که برای جذب مخاطب انجام می‌شود، تنها بخشی از آنها از فرصت طلایی شب یلدا به خوبی استفاده می‌کنند.

yalda

1-برای مشتریان به چشم بیایید!

تمیز و مرتب بودن فست فود و رستوران بیشتر از قبل برای مشتری مهم است. قیمت پایین یک محصول یا تزیینات مربوط به یلدا از پشت شیشه ی باران خورده و خاک گرفته مشتریان زیادی را جذب نمی کند. استفاده از دکوراسیون و تزییناتی با تم شب یلدا نیز باید به صورت حرفه ای صورت پذیرد که به عنوان مثال استفاده از رنگ های قرمز،صورتی و سفید در تزیینات به این موضوع کمک می کند.

yalda1

2-نقدا تخفیف بدهید

استفاده ازیک رقم مشخص برای تخفیف به جای درصد برای رستوران ها به دودلیل بیشتر جواب خواهد داد. اولا مشتری ها دیگر نیاز به محاسبات ذهنی ندارند ثانیا با ذکر یلدا در کنار قیمت های تخفیف خورده یا زدن رقم تخفیف روی منو یا صفحه نمایشی که با تم شب یلدا مزین شده بیشتر به چشم می آید.

%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7.jpg2

3-محصولات خود را در پکیج ارائه دهید

بیشتر مشتریان در سایر روزهای سال با دقت فراوان در مورد یک کالا تصمیم گیری می کنند و تمام جزییات آن را در نظر می گیرند. اما شما می توانید دراین روز غذاها و نوشیدنی های خود را به صورت پکیج و با درصدی تخفیف به فراخور فروش غذا های شب یلدا رستوران خود ارائه دهید چون برای آن ها کشش بیشتری خواهد داشت و با ریزبینی کمتری انتخاب خواهند کرد. دادن تخفیف در این روزها شاید در نگاه اول زیان اقتصادی به حساب بیاید اما با کیفیت خوب محصولتان می توانید آن هارا به مشتری های بلند مدت خود تبدیل کنید.

 

%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7

%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7.jpg4

2%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7

%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7.jpg2

%D8%B4%D8%A8 %DB%8C%D9%84%D8%AF%D8%A7.jpg3