کاغذ مومی و لیبل | کاغذ دورپیچ | قیمت کاغذ مومی 11 اسفند 99 - ایرانیان پک

کاغذ مومی و لیبل

کاغذ مومی و لیبل مورد نظر خود را انتخاب کنید

توضیحات مشخصات فنی

کاغذ مومی

از گذشته های دور آغشته نمودن کاغذ به مواد روغنی برای حفظ آن در برابر رطوبت مرسوم بوده و به همین دلیل برای بسته بندی بسیاری از مواد غذایی از این نوع کاغذ استفاده شده است.

از قرن نوزدهم میلادی با روش هایی دست به خالص سازی پارافین زدند و به جای روغن های مرسوم از پارافین روی کاغذ استفاده نمودند. امروزه نیز در هنگام سرو غذا یا برخی از شیرینی جات از کاغذ مومی استفاده می شود که البتهکاغذ مومی از نوع بهداشتی و مخصوص مواد خوراکی است و اصطلاحا به آن فود گرید می گویند.

کاغذ مومی که اصطلاحاً به آن کاغذ وکس هم گفته می شود ، از نظر جنس دارای تنوع می باشد. به عنوان نمونه : کاغذ پلی اتیلن ، کاغذ مومی معمولی ، کاغذ مومی یک طرف روغنی و دو طرف روغنی.میزان استحکام کاغذ مومی با گرماژ کاغذ ارتباط مستقیم دارد . هرچه گرماژ کاغذ مومی بیشتر باشد استحکام بالا تری دارد.

کاغذ مومی

کاغذ مومی با گرماژ های مختلفی عرضه می شود. گرماژ های کاغذ مومی 28گرم ، 32 گرم ، 40 گرم و 60 گرم می باشد که گرماژ 40 و 60 به دلیل استحکام بالا برای بسته بندی غذا مناسب تر است. چاپ روی کاغذ مومی از تک رنگ تا چند رنگ انجام می شود . چاپ های چند رنگ در تیراژ های بالا تر صرفه ی اقتصادی بیشتری دارد.

اگر می خواهید برای ساندویچ یا برگر این کاغذ را تهیه کنید ، مجموعه ی ما به شما پیشنهاد می کند که از کاغذ مومی دو طرف روغنی و پلی اتیلن استفاده کنید. این دو نوع کاغذ ضد رطوبت و ضد روغن بوده و به عنوان پاکت برگر و پاکت ساندویچ بسیار مناسب است.

ویژگی های کاغذ مومی

این کاغذ در صنایع مختلف کاربرد دارد، مهم ترین ویژگی آن ضد رطوبت بودن می باشد و روغن زدن به کاغذ برای بالا بردن مقاوت آن در برابر رطوبت عملی است که قدمت آن به سالیان دور باز می گردد. این عمل برای حفظ کیفیت موادی که داخل آن پیچیده می‌شود .کاغذ مومی

یکی از انواع آن کاغذ فود گرید می باشد که به لحاظ بهداشتی بیشتر مورد اقبال صنایع شیرینی و مواد غذایی قرار گرفته است و در گذشته این محصول عمدتا در بسته بندی کلوچه و شیرینی کاربرد داشت اما اکنون در جعبه فست فود ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گرچه به دلیل قابل اشتعال بودن نمی توان در فر یا اجاق گاز از آن استفاده کرد با این حال، در مایکروفر برای جلوگیری از پاشیدن غذا روی سطح استفاده می شودلذا استفاده از آن به جای فویل آلمینیومی یا پلاستیکی توصیه می شود.بهترین جنس موجود این کاغذ اندونزی است و بعد از آن به ترتیب چین با مارک اسکاچ (لفاف نخودی رنگ)، چین با مارک فونیکس(لفاف نخودی رنگ)، و چین با مارک لفاف سفید یا آبی رنگ می باشد.

کاغذ مومی

کاغذ مومی بهداشتی نوعی کاغذ مومی فاقد میکروب و مناسب برای بسته بندی مواد غذایی است. کلیه قنادیها و رستورانها می بایست از کاغذ مومی بهداشتی دارای تاییدیه وزارت بهداشت استفاده کنند.مجموعه ایرانیان پک با بهره گیری از بهترین کاغذ بازار و همچنین تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولی خوب با مقاومتی مثال زدنی در کشور ایران با قیمتی بسیار نازل تولید و در بازار عرضه نماید.

کاغذ وکس

کاغذ وکس

کاغذ وکس

کاغذ وکس نام دیگر کاغذ مومی می باشد. همانطور که گفته شد ، هرچه گرماژ کاغذ وکس یا کاغذ مومی بیشتر باشد ،کاغذ دارای استحکام بیشتزی می باشد. کاربرد کاغذ مومی در بسته بندی ساندویچ و برگر می باشد . چه بخواهید ساندویچ

یا برگر را درون سالن سرو کنید و چه بخواهید آنها دا درون جعبه غذا قرار دهید و برای مشتری ارسال کنید ، به کاغذ مومی و یا کاغذ وکس احتیاج پیدا می کنید.

محصول مرتبط: شاپینگ بگ

کاغذ دورپیچ

کاغذ دورپیچ

کاغذ دورپیچ

کاغذ هایی که برای دورپیچ ساندویچ و برگر و مواردی از این قبیل به کار می روند، عمدتاً از جنس کرافت و کاغذ مومی هستند. کاغذ های کرافت یا به اصطلاح کاغذ کاهی، سالهای زیادی است که مورد استفاده بسیاری از فست فود ها قرار می گیرد. بهترین کاغذی که برای دورپیچ ساندویچ و برگر می توان از آن استفاده کرد کاغذ مومی است. برتری کاغذ مومی به این خاطر است که کاغذ مومی رطوبت و روغن را به خود جذب نمی کند وا نمی رود. به این جهت برای حفظ شکل ظاهری ساندویچ گزینه ی مناسب تری است. گرماژ کاغذ مومی که برای دورپیچ ساندویچ و برگر و مصارفی از این قبیل به کار می رود، گرماژ 40 گرم است. همچنین گرماژی که کاغذ کرافت به عنوان کاغذ دورپیچ استفاده می شود، بهتر است از 70 گرم به بالا باشد.

مطلب مرتبط: کاغذ ساندویچ

کاغذ روی سینی

کاغذ روی سینی هم برای شکیل بودن سرو غذا به کار می رود و هم کثیف شدن سینی ها را به حد اقل می رساند. جنس هایی که برای کاغذ روی سینی به کار می رود عمدتاً کاغذ کرافت و مومی و تحریر است. بر اساس سلیقه و سفارش شما چاپ اختصاصی هم روی آن انجام می گیرد.

متیبل

متیبل در داخل سالن رستوران ها و فست فود ها کاربرد دارد. در رستوران ها در روی میز کاغذ های بزرگی قرار می دهند که اصطلاحاً به آن متیبل یا کاغذ رو میزی گفته می شود. کاغذ هایی که به عنوان متیبل استفاده می شوند عرفاً از جنس کاغذ تحریر و کاغذ کرافت هستند. پر استفاده ترین کاغذی که برای متیبل استفاده می شود کاغذ کرافت است.

متیبل

متیبل

اندازه ی کاغذ متیبل بسته به سایز میز کوچک و بزرگ می شود. اگر میز های بزرگی دارید و فاصله ی بین افرادی که در کتار هم می نشینند زیاد است از سایز بزرگ 35*50 می توانید استفاده کنید. اگر سایز میز شما متوسط و کوچک است می توانید از سایز 30*45 و اگر سایز میز شما خیلی کوچک است می توانید از سایز 25*35 استفاده کنید.

بیشترین سایز متیبل که استفاده می شود، 30*45 است که تقریباً هم سایز کاغذ A3 است. مواردی که می توانید روی متیبل چاپ کنید متنوع است. می توانید از نحوه بهداشتی سرو کردن غذاهایتان در دوران بیماری کرونا بنویسید یا که خلاصه ای در مورد رستوران یا فست فودتان بنویسید. می توانید روی متیبل یک کیو آر کد قرار دهید که مشتری با باز کردن آن وارد صفحه ی منوی دیجیتال شما شود.

متیبل

متیبل

بسته به خلاقیت خودتان می توانید موارد مختلفی را روی آن چاپ کنید. مثلا رستوران خان جان از چند مدل متیبل استفاده می کند که برای آقایان روی آن عباراتی مثل سلطان و با مارام و برای خانم ها روی آن از عباراتی مثل خوشگل و قشنگ استفاده می کند.

طراحی هایی که روی متیبل انجام می شود عمدتاً در گوشه های کاغذ قرار دارد. مثلاً رستوران هانی فقط لوگوی خود را روی متیبل و در گوشه ی کاغذ قرار می دهد. چاپی که روی متیبل انجام می شود عرفاً یک رنگ و دو رنگ است. رستوران هایی نیز به طور محدود هستند که از چاپ چهار رنگ استفاده می کنند. متیبل ذاتاً بهتر است ساده باشد.

بعضی از رستوران ها از متیبل از بابت سرگرمی هم استفاده می کنند. مثل قرار دادن نقطه بازی روی آن یا بازی هایی با فرم هزار راه و دوز. با این روش می توانید کاری کنید که زمان سرو غذا برای مشتری کمتر به نظر بیاید و کیفیت خدمات رسانی شما بهتر به نظر بیاید. از رستوران هایی که به این صورت برای آنها متیبل تولید کردیم، می توانیم به سوشی خونه، سیمو سیتو و کازابار اشاره کنیم.

متیبل

متیبل

از متیبل به صورت دو منظوره هم می توان استفاده کرد. به طوری که در یک سمت آن منو قرار داده شود و در سمت دیگر آن بازی های فکری باشد. حتی بعضی از رستوران ها روی متیبل نظر سنجی یا مسابقه هم برگزار می کنند. شکل ظاهری متیبل ها به طور معمول مستطیلی شکل است. ولی رستوران هایی نیز هستند که شکل هندسی متفاوتی به کار می برند. مثل رستوران مطبخ که متیبل های دایره ای شکل به کار می برد. یه همین رستوران هانی که گوشه های مستطیل متیبل ها گرد شده اند.

لیبل

لیبل یا همان برچسب برای دادن اطلاعات درباره محصول و یا برای نشان دادن پلمپ بودن محصول کاربرد دارد . انواع  مختلفی از لیبل وجود دارد که کاربردهای متفاوتی دارند.

انواع لیبل

لیبل کاغذی  “Paper Label”

این لیبل ها از انواع مارک و نوع  مختلف هستند.در یک دسته بندی کلی میتوان گفت که  لیبل کاغذی شامل انواع زیادی چون لیبلِ مات – گلاسه – نیمه گلاسه که در رنگ های مختلفی موجود است به هردوصورت معمولی و برچسبی می تواند به مشتری ارائه شود. در مکان خشک و پاییزه از این لیبل میتوان استفاده کرد ولی باید توجه داشت عمر مفید لیبل های کاغذی بسیار کوتاه است .ما در اینجا به پرکاربرد ترین آنها می‌پردازیم.

لیبل شفاف “Transparent Label”

این نوع لیبل به عنوان برچسب دورو نیز شهرت د ارد و قسمت بزرگی از مصرف این لیبل بر روی شیشه‌های اتومبیل و برخی از کارت‌ها می باشد و مناسب ترین انتخاب برا یمحیطی است که نیاز به دید دوطرفه و چسباندن روی شیشه می‌باشد.

لیبل حرارتی “Thermal Label”

لیبل های حرارتی را ممکن است در جاهای مختلفی دیده باشید و متوجه نشده باشید  این نوع لیبل ها توسط حرارت مستقیم دستگاه هد دستگاه لیبل چاپ چاپ می‌شود.این لیبل در مواقعی کاربرد دارد که که مصرف کننده نیاز به اطلاعات روی آن برای مدت طولانی نداشته باشد ، چون عمر نوشته روی لیبل حرارتی بسیار کوتاه است. بیش ترین مصرف این لیبل، در آزمایشگاه های پزشکی می باشد.

ایرانیان پک در این صفحه میتوانید انواع کاغذهای مومی و لیبل را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و چاپ لیبل و چاپ کاغذ مومی خود را به ما بسپارید با ایرانیان پک همراه باشید.

دانلود خط قالب

برای دانلود روی آن کلیک کنید

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

ویدئو معرفی کاغذ مومی و لیبل ایرانیان پک

در این ویدیو به معرفی کامل کاغذ مومی و لیبل ایرانیان پک پرداخته ایم .

logobozorg
سوالات متداول

قیمت کاغذ مومی و لیبل چقدر است؟

قیمت جعبه سیب زمینی براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

ویزگی های کاغذ مومی چیست؟

هم ترین ویژگی آن ضد رطوبت بودن می باشد، قابل اشتعال بودن ، بهترین جنس موجود این کاغذ اندونزی است و بعد از آن به ترتیب چین با مارک اسکاچ (لفاف نخودی رنگ)، چین با مارک فونیکس(لفاف نخودی رنگ)، و چین با مارک لفاف سفید یا آبی رنگ می باشد.

کاغذ دورپیچ چیست؟

کاغذ هایی که برای دورپیچ ساندویچ و برگر و مواردی از این قبیل به کار می روند، عمدتاً از جنس کرافت و کاغذ مومی هستند. کاغذ های کرافت یا به اصطلاح کاغذ کاهی، سالهای زیادی است که مورد استفاده بسیاری از فست فود ها قرار می گیرد.

چگونه میتوان جعبه سیب زمینی را سفارش دهیم؟

بعد از خواندن تمامی اطلاعات موجود در مورد جعبه سیب زمینی و انتخاب مدل، سایز و … متناسب با نیاز خودتان، میتوانید از صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک, سفارش خودتان را ثبت کنید ! همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و نیاز شما را بر طرف می کنند.

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

کاغذ مومی و لیبل | کاغذ دورپیچ | قیمت کاغذ مومی 11 اسفند 99 - ایرانیان پک
کاغذ مومی 14

کاغذ مومی و لیبل ایرانیان پک در این صفحه میتوانید انواع کاغذ مومی و لیبل را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

Product SKU: 1054180

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 500000

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5