ایرانیان پک

جعبه کباب ترکی

جعبه کباب ترکی

جعبه کباب ترکی

جعبه کباب ترکی یا دونر کباب یک فست فود محبوب و سالم است که در کشورهای عربی و اخیرا در اروپا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به عنوان مثال این غذا در آلمان توسط مهاجران ترک معرفی و گسترش یافت به گونه ای که بر اساس آمار سال 2012 روزانه بیش از چهارصد تن از این غذا در مراکز غذایی آلمان فروخته می شده است! جعبه کباب ترکی

جعبه کباب ترکی

کباب دونر

اولین نشانه ها از پخت کباب دونر اما به دوره حکومت عثمانی باز می گردد، وقتیی تکه های گوست را روی یک سیخ به صورت عمودی سوار می کردند و در معرض آتش قرار می دادند.شیوه پخ آن نیز چرخیدن گوشت به دور آتش بود و همین واژه دونر به معنی چرخاندن می باشد، البته می توان گفت پخت این نوع کباب به شکل های دیگر در جنوب شرقی آناتولی رواج داشت.

پخت کباب ترکی به شکل امروزی آن را به شخصی به نام قدیر نورمان نسبت میدهند که البته این موضوع در سال 2011 توسط اتحادیه جهانی کباب ترکی به ثبت رسیده است. او که متولد استانبول بود در 26 سالگی به آلمان مهاجرت کرد و در ایستگاه های قطار برلین شروع به فروش ساندویچ گوشت گریل شده به همراهخ سالاد نمود، تا این که بعد از مدتی فکر پخت دونر کباب به ذهنش رسید. وی در سن هشتاد سالگی در آلمان درگذشت اما میراث او امروزه در سرتاسر جهان شهرت یافته است. جعبه همبرگر

شاید به این مورد هم علاقه مند باشید:

خرید جعبه کباب ترکی

دونر کباب یا کباب ترکی که ممکن است برخی با نام عربی شاورما بشناسند در ایران نیز به محبوبیت قابل توجهی رسیده و بسیاری از رستوران های مطرح که در زمینه فست فود فعالیت می کنند حتما این غذا را در منو خود دارند. این غذا را معمولا به دو شکل پرسی و ساندویچی تولید می کنند که البته نان دونر معمولا نان به خصوصی است و ابعاد ویژه ای دارد. برای عرضه غذا به صورت پرسی می توانید از ظرف آلمینیومی یا پلاستیکی استفاده کنید که امکان تبلیغات برای این ظروف خیلی مقدور نیست، با این حال استفاده از لیبیل یا کاور ظرف آلمینیومی یا باند رول که به دور ظرف غذا می پیچد گزینه هایی است که می توانید برای این ظروغف در نظر بگیرید.

اگر قصد ارسال غذا به صورت ساندویچی دارید، همان طور که عنوان شد به دلیل ابعاد آن باید جعبه کباب ترکی به خصوصی طراحی شود، و پیشنهاد ما استفاده از مدل های دسته دار، مدل سفره ای و نهایتا کلاسیک است. استفاده از مدل های دسته دار به عنوان جعبه کباب ترکی این امکان را فراهم می کند تا حمل غذا به راحتی صورت بگیرد. در واقع می توان گفت جعبه به خصوصی به عنوان جعبه کباب ترکی وجود ندارد، اما تنوع محصولات موجود در صنعت چاپ و بسته بندی این امکان را فراهم می کند تا بهترین مدل متناسب با کسب و کارتان را بیابید.

ایرانیان پک با تکیه بر توان تولید بالا و گروه طراحی حرفه ای این توان را دارد تا نیاز شما را به خوبی تشخیص داده و در جهت رفع آن تلاش کند.

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید