جعبه کالتری محصولات تک نفره

جعبه کالتری محصولات تک نفره

جعبه کالتری محصولات تک نفره

جعبه کالتری

برای سرو غذا در داخل رستوران یا فست فود، معمولا ملزوماتی نظیر نمک و ادویه جات، انواع سس ها، دستمال بهداشتی و قاشق و چنگال روی میز ارائه می شود اما اگر خدمات بیرون بر ودلیوری ارائه می دهید داستان متفاوت است. برای این کار اگر تمامی این محصولات را به صورت یک پکیج ارائه دهید از سوی مشتری با بازخورد بهتری رو به رو خواهید شد و در وقت جمع آوری این موارد برای ارسال صرفه جویی می کنید.

شما می توانید متناسب با کسب و کار خود جعبه کالتری با طرح اختصاصی و ابعاد مورد نظرتان را چاپ کنید. این جعبه ها با مقوای بهداشتی ایفلوت تولید می شود که  دارای مهر بهداشتی بوده و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشدو جزء بهترین متریال موجود در سطح بازار می باشد. مجموعه ایرانیان پک افتخار دارد با تکیه بر تجربه همکاری با برند های برتر فست فود و رستوران تمامی نیاز های مشتریان در زمینه چاپ و بسته بندی را تامین نماید.

همچنین این مجموعه در حال حاضر محصولاتی نظیر جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه پاستا ، سالاد و سایر بسته بندی های منطبق با نیاز های فست فود را تولید می کنند.شما می توانید ضمن بازدید از سایر صفحات این سایت با محصولات این مجموعه بیشتر آشنا شوید.همچنین در صورتی که افتخار همکاری با کسب و کار شما را داشته باشیم، علاوه بر حذف هزینه های واسطه و … ، می توانید از قیمت های مناسب این مجموعه بهره مند شوید.

کلمات کلیدی : پاکت بیرون بر و سالن,تراکت و منو,جعبه برگر,جعبه های پاستا و سالاد,جعبه پیتزا,جعبه پیتزا مدل کلاسیک,جعبه ساندویچ,جعبه سوخاری,جعبه سیب زمینی,جعبه غذا,جعبه کافی شاپ و لیوان,جعبه های کالتری محصولات تک نفره,جعبه کودک,کاغذ مومی و لیبل

جعبه کالتری محصولات تک نفره

جعبه های کالتری محصولات تک نفره ایرانیان پک در این صفحه میتوانید انواع جعبه های کالتری محصولات تک نفره را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید ساخت انواع جعبه کالتری توسط ایرانیان پک