کاغذ ساندویچ | کاغذ برگر | 11 اسفند 99 - ایرانیان پک

کاغذ ساندویچ

یکی از پر مصرف ترین محصولات بسته بندی در فست فود هایی که در منو خود ساندویچ یا برگر دارند، کاغذ ساندویچ است که برای پیچیدن غذا مورد استفاده قرار می گیرد. پیچیدن کاغذ به دور ساندویچ باعث می شود محتویات درون آن بیرون نریزد، غذا مدت بیشتری گرم بماند و مصرف آن برای مشتری راحت تر باشد. نکته دیگر این که می توانید طرح اختصاصی خود را روی کاغذ ساندویچ به صورت به چاپ برسانید و مطابق با طرح سینی یا جعبه های بیرون بر یکسان سازی کنید.

کاغذ های ساندویچ عموما در دو نوع کرافت و مومی (روغنی) در سطح بازار موجود و متناسب با کسب و کار شما قابل تهیه است. این کاغذ ها علاوه بر دور ساندویچ برای کف سینی و جعبه های بیرون بر مثل پیتزا و … نیز استفاده می شود.

خرید کاغذ ساندویچ

کاغذ ساندویچ

کاغذ ساندویچ

برای کاغذ دور ساندویچ از کاغذ های متنوعی می توان استفاده کرد. از کاغذ کاهی و کاغذ مومی گرفته تا کاغذ های کرافت و پلی اتیلن. البته در بحث بهداشتی بودن کاغذ ساندویچ بهتیرن کاغذ هایی که پیشنهاد می شوند ، کاغذ های مومی و پلی اتیلن هستند. خاصیت کاغذ های مومی و پلی اتیلن در این است که ضد رطوبت و ضد چربی هستند. یعنی بخار و روغن ساندویچ گرم را به خود جذب نمی کنند . از این جهت برای انتخاب به عنوان کاغذ ساندویچ مناسب هستند .

کاغذ ساندویچ

کاغذ ساندویچ

ابعادی که برای کاغذ ساندویچ وجود دارد عرفاً 35*50 می باشد . ابته در اندازه های بزگ تر هم موجود است. چاپی که بر روی کاغذ ساندویچ انجام میگیرد چاپ فلکسو تک رنگ و دو رنگ است.  با توجه به سفارش شما می تواند بیشتر هم باشد . تهیه کاغذ ساندویچ رنگی در تیراژ های باالا صرفه ی اقتصادی بیشتری دارد.

 

کاغذ برگر

کاغذ هایی که برای پوشش دور برگر به کار می روند، عمدتاً کاغذ های کرافت و مومی هستند. بهترین جنسی که می توان از آن برای کاغذ برگر استفاده کرد کاغذ مومی است. کاغذ مومی از انواع مختلفی مثل یک رو روغنی، دو رو

کاغذ برگر

کاغذ برگر

روغنی و مومی پلی اتیلن تشکیل شده است. پیشنهاد ما به شما کاغذ مومی دو رو روغنی و مومی پلی اتیلن است. این کاغذ ها عایق رطوبت و چربی هستند و رطوبت و روغن ساندویچ را جذب نمی کنند. همچنین به ساندویچ نمی چسبند و شکل ظاهری ساندویچ را تا زمان رسیدن به دست مشتری حغظ می کنند. گرکاژی که برای کاغذ مومی به مار می رود 40 گرم بر متر مربع است.

 

رپ ساندویچ

برای بسته بندی ساندویچ گزینه هایی زیادی وجو دارد.از کیسه فریزر که چیپ ترین و ارزان ترین آن است گرفته تا جعبه ساندویچ هایی که گرماژ بالایی دارند و همچنین دارای چاپ شکیلی هستند. یکی از محصولاتی که در امر بسته بندی ساندویچ کاربرد زیادی دارد کاغذ دور ساندویچ است.

کاغذ دور ساندویچ از کاغذ های کاهی که از قدیم مورد استفاده قرار می گیرد وجود دارد تا کاغذ های آغشته به نوعی روغن بهداشتی و یا نوعی پلی اتیلن که امروزه وجود دارد. اصطلاحاً به کاغذ هایی که امروزه استفاده می شود کاغذ رپ یا کاغذ رپینگ می گویند. کاغذ رپ ساندویچ از این جهت مفید است که مانع جذب و یا عبور رطوبت و روغن می شود.

رپ ساندویچ

رپ ساندویچ

رپ ساندویچ باعث می شود که ساندویچ تا زمانی که به دست مشتری می رسد شکل ظاهری خود را به خوبی حفظ کند. بهتر است از کاغذ دو رو روغنی استفاده کنید. به این خاطر که از پس دادن روغن و پس دادن رطوبت بهتر جلو گیری می کند. کاغذ رپ ساندویچ ابعاد متفاوتی دارد.

از ابعاد مناسب ساندویچ پنینی که کوچک ترین نوع ساندویچ است تا سایز ساندویچ دونر که بزرگترین نوع ساندویچ است. از این کاغذ ها در تولید پاکت ساندویچ و برگر هم استفاده می شود.

 

 

رپ برگر

رپ برگر

رپ برگر

کاغذ هایی که برای رپ برگر استفاده می شوند کاغذ های مومی و روغنی و پلی اتیلن هستند. این کاغذ ها از روغن پس دادن و رطوبت پس دادن برگر جلو گیری می کنند. بهتر است قبل از اینکه برگر را در جعبه برگر قرار دهید، آن را با کاغذ رپ برگر بسته بندی کنید. این کاغذ ها مانع رطوبت پس دادن و روغن پس دادن از سوی برگر می شوند و باعث می شوند شکل ظاهری برگر تا مدتی که به دست مشتری می رسد حفظ شود.

 

 اصلا چرا  رستوران ها و فست فود‌ها نیاز به جعبه ساندویچ دارند؟

در دنیای امروزی که همه چیز در جعبه های کوچک و بزرگ ارائه میشود استفاده از جعبه برای ساندویچ در رستوران داری به یک ضرورت برای فروش بیشتر تبدیل شده است . استفاده از جعبه دارای مزایای متعددی است که به چند نمونه از آن اشاره میکنیم

  • گرم نگه داشتن غذا
  • زیبایی محصول در نگاه مشتری