پاکت بیرون بر و سالن

پاکت بیرون بر و سالن

امروزه مشتریان صنایع بسته بندی به دنبال محصولاتی با صرفه اقتصادی و در عین حال طراحی زیبا و اثر گزار هستند. مجموعه ایرانیان پک با استفاده از مرغوب ترین متریال موجود در بازار و بروزترین دستگاه های صنعت چاپ این توان را دارد تا نیازهای شما را در این زمینه تامین می کند.

امروزه یکی از دغدغه های رستوران ها و فست فود ها جنس نامرغوب پاکت های بیرون بر یا روغن پس دادن غذا می باشد. شما می توانید ضمن مقایسه کیفیت محصولات ما با سایر نمونه های مشابه موجود در بازار، طرح اختصاصی خود را در ابعاد مورد نیازتان به چاپ برسانید. این پاکت ها با کاغذ کرافت یا قهوه ای تولید می شوند و متناسب با نیاز های شما به صورت پاکت ساندویچی، سوخاری، دسته دار و … طراحی می شوند.

پاکت های پیتزایی در ابعاد 25*25  و پاکت های ساندویچی در ابعاد 30*14 قابل تولید است که این ابعاد بنابر طرح اختصاصی شما نیز تولید می شود. با حذف هزینه های واسطه و بهره مندی از تخفیفات ویژه ما در اولین همکاری به صرفه ترین  قیمت ها را با ما تجربه می کنید. ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات برای آشنایی بیشتر با محصولات این مجموعه دعوت می کند.

پاکت بیرون بر و سالن

پاکت بیرون بر سالن ایرانیان پک پاکت سالن یکی از محصولات پر طرفدار ایرانیان پک می باشد که طرفداران بسیاری دارد و رستوران ها و فست فود های زیادی از این پاکت بیرون بر ایرانیان پک استفاده می کنند با تشکر از همراهی شما با تولید کننده انواع جعبه پیتزا ایرانیان پک

پاکت بیرون بر و سالن

کلمات کلیدی : تراکت و منو,جعبه برگر,جعبه پاستا و سالاد,جعبه پیتزا,جعبه پیتزا مدل کلاسیک,جعبه ساندویچ,جعبه سوخاری,جعبه سیب زمینی,جعبه غذا,جعبه کافی شاپ و لیوان,جعبه کالتری محصولات تک نفره,جعبه کودک,کاغذ مومی و لیبل