قیمت جعبه پیتزا


قیمت جعبه پیتزا

قیمت جعبه پیتزا | مهم ترین آیتم در جذب رضایت مشتری های فست فود چیست؟ شاید بتوان کیفیت و مدت زمان بین سفارش تا تحویل را از مهم ترین ها برشمرد. اما برای رسیدن به این زمان کوتاه چه باید کرد؟ جدای از تخصص و مهارت لازم برای تهیه غذا در کوتاه ترین زمان، بخش بسته بندی و آماده سازی نهایی محصول در اغلب فست فود ها زمان و انرژی زیادی را به خود اختصاص می دهد.

با استفاده از جدید ترین محصولات بسته بندی مطابق استاندارد روز دنیا می توانید بخش زیادی از این وقت و انرژی را ذخیره کنید. قیمت های جعبه پیتزا یا انواع جعبه های فست فود تحت تاثیر عوامل مختلفی هستند. تعدادی از این عوامل بر قیمت مواد اولیه و نهایتا بر قیمت کالای نهایی تاثیرگزار خواهند بود که در متن زیر تعدادی از این موارد را بررسی می کنیم.

1.جنس

جنس مقوای به کاررفته در جعبه پیتزا تاثیر مستقیم برقیمت آن دارد به گونه ای که می توان گفت این موضوع حدود 60 درصد از قیمت را پوشش می دهد. جعبه پیتزا ها معمولا دارای سه لایه رویی، لایه وسط و سلفون هستند. که لایه رویی از دوجنس سوپر یا کرافت است. این سه لایه از جنس های مختلف و متفاوت است و الزما از انواع ذکر شده نمی باشد.

قیمت جعبه پیتزا

قیمت جعبه پیتزا

2.طرح

نوع طرح چاپ شده روی جعبه بسته به تعداد رنگ های به کار رفته در آن دارای قیمت های متفاوت است و البته به نوع دستگاه چاپ نیز بستگی دارد. می توان از نوع چاپ تک رنگ تا چهاررنگ روی جعبه بهره برد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. یا ا گر از چاپ پلات استفاده کنید روی قیمت جعبه تاثیر دارد.

3.نوع بسته بندی

در حال حاضر بین پانزده تا بیست مدل جعبه تولید می شود که هرکدام بسته به نوع برش و جمع شدن جعبه دارای قیمت های متفاوت است. مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر طراحات با تجربه و توان تولیدی بالا می تواند تمام نیاز های شما در این زمینه را پوشش دهد

وبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.