بسته بندی های خلاقانه - ایرانیان پک

بسته بندی های خلاقانه

دسترسی سریع به بخش‌های مقاله (کلیک کنید)

اگر فکر می کنید بسته بندی غذا مسئله ای ساده است، باید در این باره بیشتر تامل کنید. برخی از کمپانی های پیشرو در زمینه صنعت غذا دیدگاه خود را تغییر داده اند و برای آنها بسته بندی تنها حکم یک پوشاننده غذا را ندارد. در متن زیر چهار نمونه از بسته بندی های خلاقانه و الهام بخش برای غذا را بررسی می کنیم. و این نکته که چگونه با کمی نوآوری و تخصص مسی توان جایگاه خوبی برای یک کسب و کار فراهم کرد.

اولین تصویر،  ماندگار ترین تصویر است !

امیرحسین مهاجری

هنگر تی

فرض کنید یک کمد لباس پر از چای خریداری کرده اید. در نگاه اول احمقانه به نظر می رسد، اما با خرید محصولات هنگر تی می توانید چنین چیزی را در واقعیت تصور کنید. این شرکت یک خط تولید ویژه برای بسته بندی چای و آماده سازی تی بگ آماده کرده است. ای تی بگ ها روی تکه های کوچک تی شرت متصل می شوند، و نهایتا در یک بسته بندی شبیه کمد قرار می گیرند. 

hanger_tea3

هر طعمی رنگ مختص به خود را دارد و هنگام قرار گرفتن در فنجان چای شکل زیبایی دارد.

c2069574f1b5810b1c34893e7fd9dc97 food packaging design packaging

مداد پارمسان!

ساییدن پنیر پارمسان روی سالاد یا غذا کاری کثیف و زمان بر است، اما کمپانی دلی گاراج این کار را برای شما راحت کرده است. با تراشیدن مداد روی سالاد این کار را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. بله درست شنیدید، شما می توانید بسته مداد پارمسان را تهیه کنید و با یک تراش که در بسته قرار گرفته پنیر را روی سالاد یا غذا مصرف کنید.نه تنها کم ترین کثیف کاری را به بارمی آورد، بلکه خوردن غذا را برای شما لذت بخش می کند. بسته بندی های خلاقانه هم میتوانند جلوه ای از زیبایی و دوست داشتنی بودن باشند و هم جلوه ای از کارایی آسانِ محصول شما.

پاستای موی روز

پاستا از غذاهایی به حساب می آید که در همه جا یافت می شود و به دلیل وجود برند های فراوان برای آن به چشم آمدن در این فضای رقابتی کار دشواری است. تولید کنندگان پاستای موی خوب این نکته را دریافته اند و اقدام به تولید بسته بندی هایی به شکل مدل مو کرده اند و همان طور که در شکل می بینید بسیار جذاب به نظر می رسد.

good-hair-day-pasta

بسته بندی های خلاقانه و جذاب که به طرز دوست داشتنی ای طراحی شده است ، قطعا نقش بسزایی در جذب مشتری دارد چرا که می تواند انرژی خوبی را در ذهن مخاطب ایجاد کند . این نکته را هم باید در نظر گرفت که “اولین تصویر ماندگار ترین تصویر است !” ، پس بسته بندی زیبا و خلاقانه نقش بسیار مؤثری در جذب مشتری برای شما دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!