بسته بندی های خلاقانه


بسته بندی های خلاقانه

اگر فکر می کنید بسته بندی غذا مسئله ای ساده است، باید در این باره بیشتر تامل کنید. برخی از کمپانی های پیشرو در زمینه صنعت غذا دیدگاه خود را تغییر داده اند و برای آنها بسته بندی تنها حکم یک پوشاننده غذا را ندارد. در متن زیر چهار نمونه از بسته های الهام بخش برای غذا را بررسی می کنیم. و این نکته که چگونه با کمی نوآوری و تخصص مسی توان جایگاه خوبی برای یک کسب و کار فراهم کرد.

هنگر تی

فرض کنید یک کمد لباس پر از چای خریداری کرده اید. در نگاه اول احمقانه به نظر می رسد، اما با خرید محصولات هنگر تی می توانید چنین چیزی را در واقعیت تصور کنید. این شرکت یک خط تولید ویژه برای بسته بندی چای و آماده سازی تی بگ آماده کرده است. ای تی بگ ها روی تکه های کوچک تی شرت متصل می شوند، و نهایتا در یک بسته بندی شبیه کمد قرار می گیرند. هر طعمی رنگ مختص به خود را دارد و هنگام قرار گرفتن در فنجان چای شکل زیبایی دارد.

مداد پارمسان!

ساییدن پنیر پارمسان روی سالاد یا غذا کاری کثیف و زمان بر است، اما کمپانی دلی گاراج این کار را برای شما راحت کرده است. با تراشیدن مداد روی سالاد این کار را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. بله درست شنیدید، شما می توانید بسته مداد پارمسان را تهیه کنید و با یک تراش که در بسته قرار گرفته پنیر را روی سالاد یا غذا مصرف کنید، نه تنها کم ترین کثیف کاری را به بارمی آورد، بلکه خوردن غذا را برای شما لذت بخش می کند.

پاستای موی روز

پاستا از غذاهایی به حساب می آید که در همه جا یافت می شود و به دلیل وجود برند های فراوان برای آن به چشم آمدن در این فضای رقابتی کار دشواری است. تولید کنندگان پاستای موی خوب این نکته را دریافته اند و اقدام به تولید بسته بندی هایی به شکل مدل مو کرده اند و همان طور که در شکل می بینید بسیار جذاب به نظر می رسد.

وبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.