چهار ایده بسته بندی برای رضایت مشتری - ایرانیان پک

چهار ایده بسته بندی برای رضایت مشتری

وقتی صحبت از بسته بندی غذا پیش می آید، شاید اهمیت ظاهر آن چیزی کمتر از طعم غذایی که به مشتری ارائه می دهید نباشد. امروزه بسته بندی بخش اجتناب ناپذیری از هر کسب و کار است، اما انتخاب نوع آن به گستردگی و نوع فعالیت شما بستگی دارد. در این جا قصد داریم چهار پیشنهاد کاربردی را مطرح کنیم تا هنگام انتخاب بسته بندی برای فست فود و رستوران خود دچار سردرگمی نشوید.

تجربه ثابت کرده یک غذای عالی با بسته بندی معمولی ارزشش در نظر مشتریان بیشتر از یک غذای معمولی نیست.

امیرحسین مهاجری

بسته بندی ها چند بار مصرف

چاپ طرح و لوگوی اختصاصی شما روی یک جعبه پیتزا کار سختی نیست، و ما شما را به چاپ اختصاصی دعوت می کنیم زیرا فضای موجود روی بسته بندی بهترین مکان برای دیده شدن برند شماست. ایده بسته بندی برای محصولات شما تاثیر چشمگیری بر روی زیبایی کار شما دارد و این زیبایی طبیعتاً بر روی عملکرد شما برای جذب مشتری تاثیر گذار خواهد بود.

اگر قصد دارید مشتری را برای خود حفظ کنید راه دیگری نیز وجود دارد: استفاده از جعبه های چند بار مصرف برای کیک و شیرینی، آجیل و تنقلات و حتی غذاهای فست فود!

بسته بندی 2

بهترین نمونه برای این بسته بندی ها جعبه هایی هستند که در آن از یک متریال مقاوم استفاده شده،که با یک ربان و کارت ویزیت روی آن پیچیده شده است، این جا می توان گفت در یک بازی برد برد شرکت کرده اید.

پاکت های باز و بسته شونده

پاکت های باز و بسته شونده

 ایده بسته بندی دیگری که به شما معرفی می کنیم یکی از جدید ترین محصولات صنعت بسته بندی می باشد.  پاکت های مجهز به زیپ که به راحتی محصول را از گرد و خاک، خیس شدن و آلودگی حفظ می نماید. سطح داخلی این پاکت ها مجهز به پلی اتیلن است و اگر قصد داشته باشید یک خوراکی روغنی را داخل پاکت بریزید از نظر روغن پس دادن و … به مشکل بر نمی خورید.

نوع دیگری از بسته بندی های باز و بسته شونده جعبه برگر و جعبه سوخاری قفلی هستند که در صورت افتادن و جابه جایی های غیر منتظره غذا را به خوبی حفظ می کنند.

راحتی در در حمل و جا‌به‌جایی

هر زمان که فردی از شما خرید می کند، به صورت حضوری یا روش های دیگر، سعی کنید از نظر جا به جایی راحت و مقاومت بسته بندی برایشان اطمینان خاطر ایجاد کنید. بهترین مثال برای آن جعبه های پاستا و نودل هستند که علاوه بر مقاومت خوب جعبه در برابر غذا به دلیل استفاده از مقوای ایندربرد مجهز به پلی اتیلن، به راحتی با یک دسته فلزی یا پلاستیکی قابل حمل هستند.

SaladBox_Brickell-1

البته برای مشتریانی که به دنبال یک جعبه تمام مقوایی هستند، می توان یک دسته محکم و دای کات در بالای جعبه تعبیه کرد، بدون آن که ترسی از پاره شدن دسته و ریختن خوراکی داخل آن داشته باشید. بهتر است در مورد ایده بسته بندی برای غذا های خود هوشمندانه عمل کنید که هم جلوه ای خاص داشته باشد و هم منظم و ایمن باشد. 

سایز و ابعاد

تنوع در سایز و ابعاد

وقتی صحبت از یک ایده بسته بندی مناسب و جذاب است، قطعا بزرگ بودن آن مورد نظر ما نیست، خصوصا اگر فردی نتواند غذایش را تمام کند. برای اطمینان شما می توانید از هرنوع جهبه پیتزا، برگر، سوخاری و … دست کم سه سایز تهیه کنید تا اگر با چنین مشتریانی رو به رو شدید برای پیچیدن غذا یا مانده غذا با مشکل رو به رو نشوید. این کار نوعی اهمیت دادن و احترام برای مشتری است و نشان می دهد شما تنها به دنبال فروش بیشتر نیستید.

کیفیت خوب غذای شما مهم ترین دلیل برای مراجعه دوباره به فست فود و رستوران شماست، اما این که نوعی حس به خصوص بودن را برایشان به وجود آورید به آن ها انگیزه مضاعف خواهد داد تا مشتری دائمی شما باشند. ایده بسته بندی برای ویژه کردن جلوه ی کار شما قطعاً مفید و کارساز است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!