ایرانیان پک

تجهیزات فست فود موفق

تجهیزات فست فود موفق

تجهیزات فست فود موفق

هنگامی که در خیابان راه می روید شاید با رستوران ها و فست فود های مختلفی رو به رو شوید، اما این تعداد زیاد الزاما به معنی موفقیت همه آن ها نیست. علاوه بر کیفیت غذا و مشتری مداری، استفاده از تجهیزات فست فود مناسب و بسته بندی زیبا و مطمئن قطعا بر این موضوع تاثیرگذار خواهد بود.

تولید غذای با کیفیت کار سختی نیست.با صرف کمی هزینه و بهره بردن از یک کادر مجرب می توان به یک کیفیت ایده آل دست یافت اما داشتن چند آشپز خوب و کادر مجرب هم نمی تواند فست فود شما را در فضای رقابتی این کسب کار در موقعیت خوبی قرار دهد.

دراین مقاله به بررسی راز موفقیت فست فود های معتبر خواهیم پرداخت.

FAST FOOD KITCHEN

اهمیت تجهیزات فست فود

سیب زمینی سرخ کرده در نگاه اول چیز ساده ای در منو رستوران ها به حساب می آید،اما اگر در حجم زیاد تولید شود قطعا زمان بر خواهد بود. استفاده از دستگاه پوست کن و سرخ کن صنعتی می تواند صرفه زمانی مناسبی برای شما فراهم کند. دستگاه های مایکروویو و مایکروفر نیز امروزه در بسیاری از آشپزخانه های صنعتی یافت می شود اما برای آشپزخانه رستوران یک لازمه به حساب می آید.

اگر یک سرآشپز حرفه ای در فست فود شما حضور دارد، برای تهیه یک برگر خوب و با کیفیت نگرانی خاصی نخواهید داشت اما همچنان از تجهیزات پخت برگر بی نیاز نیستید، در اینجاست که اهمیت تجهیزات فست فود نمایان می شود!. به عنوان مثال برای تهیه برگر زغالی نیاز به باربیکیو های مخصوصی است که معمولا در فضای باز تعبیه می شود. نهایتا اگر غذا های درون بر را در ظرف های به خصوصی سرو می کنید نیاز به دستگاه ظرف شور دارید که البته در این مورد، استفاده از نیروی انسانی را پیشنهاد می دهیم.

food

بسته بندی

متناسب با نوع فعالیت شما استفاده از یک بسته بندی حرفه ای با طرح و لوگوی اختصاصی برای جذب مشتری بسیار موثر است. علاوه بر خلاقیت در بسته بندی که قطعا به چشم می آید، بسته بندی نوعی تبلیغات به حساب می آید. مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر تیم مجرب طراحی و بهره مندی از دستگاه های استاندارد چاپ این توان را دارد تا تمامی نیاز های شما را در زمینه جعبه پیتزا، جعبه برگر و … تامین نماید..

اهمیت بسته بندی مناسب و ظاهرِ خوبِ بسته بندی غذاها به قدری مهم است که میتواند نام فست فود شما و کیفیت غذاهایتان را در ذهن مشتری هایتان ماندگار تر کند و در نتیجه در روند رشد برند شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87 1

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید