ایرانیان پک

بسته بندی های مناسبتی

بسته بندی های مناسبتی

بسته بندی های مناسبتی و هدیه

 

gift

تقریبا همه از بسته بندی های هدیه یا تبلیغاتی استقبال می کنند، فرقی نمی کند در پایان یک عروسی باشد، هدیه شما در یک نمایشگاه تجاری باشد یا بخشی از برنامه ریزی شما برای هر نوع رویداد بزرگ دیگر.

حال تصور کنید به جای بسته بندی های معمول از پکیج هایی با طرح اختصاصی خودتان استفاده می کنید. با این کار می توانید مطمئن شوید که بسته های شما و جزئیات طراحی آن مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد.علاوه بر لوگو و طرح اختصاصی کسب و کارتان می توانید متناسب با رویداد ها می توانید رنگ هایی انتخاب کنید که برای مخاطبین شما پیام به خصوصی داشته باشد. 

اگر به دنبال چاپ جعبه های مناسبتی هستید یا طرح خاصی برای پکیج خود در نظر دارید می توانید از ایده هایی که در این مطلب آمده کمک بگیرید.

جعبه هدایای استقبال از مهمانان راه دور

اگر در تدارک یک جشن یا فستیوال هستید احتمالا تعدادی از مهمانان از راه دور خواهند آمد که وقت و هزینه بسیاری را صرف پیمودن راه و رساندن خود به برنامه شما می کنند.

می توانید با در نظرگرفتن پکیج های هدیه و قراردادن آن در اتاق مهمانان یا تقدیم آن به صورت حضوری در بدو ورودشان آن ها را شگفت زده کنید و قدردانی خود را به آنان نشان دهید.

می توانید برای تاثیرگذاری بیشتر از یک هشتگ، عکس، تاریخ یا جمله به تنهایی روی بسته بندی بهره ببرید. نوع مقوای به کار رفته در این جعبه ها توان تحمل اشیا سنگین را دارند.

stacked pizza box mockup 23 2147979993

جعبه پیتزایی که با پیتزا پر نمی شود!

آیا شما هم فکر می کنید جعبه پیتزا فقط برای پیتزاست؟ ممکن است نظر خود را تغییر دهید.

اگر جعبه پیتزا را با لوگو خود تولید کنید و داخل آن تراکت و بروشور قرار دهید، می تواند ایده جالبی برای غرفه های نمایشگاهی شما باشد. همچنین می توانید هدیه هایی را که قابل انعطاف هستند یا مسطح اند در این جعبه ها جای دهید و توزیع کنید، برای مثال کتاب رمان ، یک شاخه گل یا یک جعبه کوچک شکلات. 

فقط به این دلیل که داخل آن پیتزا نمی گذارید دلیل نمی شود تا از سایر خوراکی ها چشم پوشی کنید. قرارا دادن آیتم هایی نظیر دونات، شیرینی کوکی یا انواع پای در داخل بسته بندی می توانند برای مخاطبین شما بسیار خوشایند باشند.

Snack

جعبه ای برای تنقلات

از کودک پنج ساله تا یک مرد میانسال پنجاه ساله و حتی بیشتر مخاطب خوراکی های نظیر آجیل و تنقلات هستند و همه جا طرفدرانی دارد. اگر در صدد برگزاری یک جشن تولد یا مراسم ازدواج هستید با می توانید از این ایده استفاده کنید: جعبه های دسته داری که با عنوان گیبل باکس شهرت دارند را با خوراکی هایی مثل شکلات ، آب نبات یا پاپ کرن و… به سلیقه و انتخاب خودتان پر کنید و در استقبال پایانی مراسم به مهمانان خود هدیه دهید. می توانید عکسی از مراسم یا هرچیز خاطره انگیز و ماندگار دیگری را در این جعبه قرار دهید.

fastfood new

مجموعه ایرانیان پک این توان را دارد متناسب با کسب و کار شما جعبه های مناسبتی مورد نیازتان را تامین نماید، برای آشنایی بیشتر با محصولات ما از سایر صفحات دیدن فرمایید.

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید