جعبه برگر مدل کلاسیک

مشخصات کیفی محصول

93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

سایز های موجود
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
قیمت پر فروش ها
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • انبار داری آسان
  • بهداشتی بودن
  • انبار داری بلند مدت
  • طراحی خاص
  • چاپ پذیری بسیار عالی
  • مقوای بسیار مرغوب
  • سهولت در استفاده
  • تحویل سریع (اکسپرس)
نقاط ضعف
  • عدم امکان تولید زیر هزار تا
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

نظرات مشتریان

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر مدل درب از بالا

جعبه برگر مدل درب از بالا یکی از قدیمی ترین محصولات مورد استفاده برای بسته بندی برگر است که به عنوان جعبه برگر صندوقی نیز در بازار شناخته می شود.

قدیمی بودن این محصول به طرز عجیبی یک مزیت و یک عیب برای جعبه های ازاین دست به شمار می رود. مزیت آن امکان استفاده از مقوا دوبلکس و ایفلوت بهداشتی در تولید آن می باشد که مقاومت جعبه را بالا برده و استقامت آن در برابر ضربه را افزایش می دهد. از سویی دیگر قدیمی بودن آن باعث شده در بسیاری از فست فود ها با اقبال چندانی رو به رو نباشد.
بروزرسانی این جعبه اما با مقوای ایندربرد صورت گرفته است و همان طور که عنوان شد جنس بهتری برای برای این نوع جعبه به شمار می رود. علی رقم استقبال کم از این جعبه همچنان طرفداران خود را دارد و برند هایی نظیر کینگ برگر همچنان برای برخی برگر های خود از این جعبه استفاده می کنند. جنس خوب مقوای ایندربرد بنا بر تحقیقات میدانی رضایت بیشتری را هم از صاحبان کسب و کار فست فود و رستوران و هم از مشتریان جلب کرده است.

انتخاب طرح جذاب و چشم نواز مزیت دیگری است که نباید فراموش شود و با اطمینان می توان گفت این مزیت تنها طی همکاری با یک برند معتبر صنایع غذایی قابل دستیابی است. اما به طور کل جعبه برگر درب از بالا به دلیل دشواری باز و بسته نمودن گزینه مناسبی برای همبرگر به شمار نمی رود زیرا همبرگر از بخش های مختلفی تشکیل شده و هنگام صرف غذا از سوی مشتری ممکن است مشکلات عدیده ای برایشان به وجود بیاید. مدل های صندوقی عمدتا برای غذاهایی همچون سوخاری مناسب تر است و به صورت بالقوه گزینه بهتری به شمار می رود. برای آشنایی با انواع مدل های جعبه برگر می توانید این کلمه را در سایت ایرانیان پک جست و جو نمایید

جعبه برگر مدل کلاسیک (صندوقی)

جعبه برگر مدل کلاسیک یا صندوقی، مطابق با اندازه استاندارد نان های برگر در بازار فست فود ایران تولید می شود.

جعبه های برگر کلاسیک که توسط این مجموعه  تولید شده است برخلاف نمونه های مشابه قابلیت باز و بسته شدن به سادگی را دارد و به روش لاک باتم (چسبی) تولید می شود. برای حفظ شکل و حجم همبرگر می توان این نوع جعبه برگر را در ابعاد مختلف تولید کرد که به دلیل عرضه متنوع همبرگر ها همچون دبل این کار مورد نیاز است.

نوع مقوای به کار رفته در جعبه های کلاسیک ایندربرد، پشت سفید یا طوسی و … می باشد. شما به راحتی می توانید طرح مورد نیاز خود را برروی این مدل جعبه چاپ کنید و نگران طرح و تونالیته رنگ های استفاده شده در جعبه نباشید. همچنین نوع مقوای به کار رفته از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال های موجود می باشد که پاسخگوی هر گونه نگرانی شما در مورد روغن پس دادن یا خیس شدن جعبه می باشد. مورد دیگر تماس مستقیم غذا با جعبه و مواد تشکیل دهنده آن است که به دلیل پوشیده شدن سطح درونی ما مواد مورد تایید مراجع بهداشتی این موضوع نیز قابل حل است. ناگفته نماند که تمامی محصولات ما دارای برچسب یا مهر بهداشت می باشند که اطمینان خاطر لازم را برای مشتریان به وجود خواهد آورد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت های منصفانه مجموعه ایرانیان پک بهره ببرید و از مزیت آفر پیشنهادی برای سفارش اول نیز استفاده کنید.

ضمنا برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات دعوت می کنیم.امید است با تکیه بر تجربه چندین ساله در همکاری با برند های مطرح صنعت فست فود بتوانیم رضایت شما را کسب کرده و با افتخار سابقه همکاری با شما را در کارنامه کاری مان درج کنیم