جعبه سالاد مدل باندرول

جعبه سالاد مدل باندرول

جعبه سالاد مدل باندرول

[us_single_image image=”7195″]
[us_single_image image=”7267″]

جعبه سالاد مدل باندرول در این صفحه میتوانید نمونه های مختلف جعبه سالاد مدل باندرول را ملاحظه کنید و با دید بازتر جعبه سالاد مدل باندرول ایرانیان پک خود را انتخاب کنید

[us_logos columns=”3″ style=”3″ carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”2″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ items=”%5B%7B%22image%22%3A%227972%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%227973%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%227974%22%7D%5D”]

جعبه سالاد مدل باندرول

بسیاری از مشتریات در کنار غذای خود سالاد سفارش می دهند و به احتمال زیاد این غذا در ظرف پلاستیکی در دار یا ظروف گیاهی سرو خواهد شد. برخی از رستوران ها به تولید غذای کلاسیک همچون چلوکباب و خورشت می پردازند و قالبا از ظروف آلمینیومی استفاده می کنند. برای تبلیغات کسب و کار می توان در پاکت ارسال غذا یک تراکت یا کارت قرار داد اما این کار را با کمترین هزینه به شکل خلاقانه تری نیز می توان انجام داد. پیشنهاد ما استفاده از باندرول است.

باندرول درواقع یک تکه مقوای چاپی است که به دور ظرف می پیچد و کاربرد ساده اما با اهمیتی دارد: بسته نگه داشتن درب ظرف غذا و نمایش المان هایی رستوران. بسیاری از رستوران ها ترجیح می دهند برای کاهش هزینه ها به سمت استفاده از جعبه یا کاور نروند اما به هر حال ذکر نام برند ما بر روی محصولات از اولین قدم های بازاریابی است و این کار با استفاده از باندرول به سادگی صورت می گیرد.

جنس این باندرول ها از مقوای پشت طوسی است که بنا به خواست مشتری از مقوا ایندربرد نیز تولید می شود. چاپ روی سطح مقوا با استفاده از روش های افست و فلکسو صورت می گیرد که بالاترین کیفیت ممکن را نسبت به روش های مشابه دارند و برای این محصول بسیار مناسب هستند. علاوه بر این تجهیزات به به کار گرفته شده در مجموعه ایرانیان پک که از بروزترین ماشین آلات چاپ تشکیل شده و تیم مجرب فنی و طراحی اطمینان کامل از یک بسته بندی حرفه ای برای مشتریان ما به ارمغان آورده است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه سالاد مدل باندرول
Author Rating
51star1star1star1star1star