جعبه سوخاری قفلی | بهترین قیمت های سال 99 - ایرانیان پک

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری مدل قفلی
سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری قفلی نام این جعبه درب از بالا می باشد که با عنوان درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن قفل می شود. نوع مقوا بنا به در خواست مشتری می تواند ایندر برد، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد. 

این مدل جعبه در واقع آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل چفت است که نسبت به مدل های مشابه جعبه سوخاری یک مزیت به حساب می آید. قابل ذکر است که تمامی متریال به کار رفته در این محصول دارای مهر بهداشتی می باشد که به دلیل تماس مستقیم غذا و جعبه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

غذا های گریل شده یا سوخاری با توجه به اینکه با بسته بندی خود به طور کامل در تماس هستند نیاز دارند در یک بسته بندی بهداشتی قرار بگیرند که به هیچ عنوان روغن پس ندهد. ایرانیان پک توانایی تولید جعبه سوخاری با شکل های مختلف از جمله جعبه سوخاری سفره ای ، قفلی و … در سایز های مختلف را دارد . 

با توجه به وزن بیشتر غذاهای های سوخاری به دلیل روغن به کار رفته در آن و اغذیه های گریل شده در تولید این جعبه ها بهتر است از مقوا با گرماژ بالا استفاده شود و البته با توجه به اهمیت سرعت کار در فست فود ها این نوع باز و بسته شدن و جمع کردن جعبه در کمترین زمان ممکن برای مدل های قفلی یک ویژگی مهم می باشد .

مجموعه ایرانیان پک با تعداد بسیاری از تولید کنندگان سوخاری در تهران همکاری دارد و این توان را دادر تا نیاز مشتریان را به خوبی تشخیص داده، آن ها را راهنمایی کند و نزدیک ترین محصول مورد نظر مشتریان را برایشان فراهم کند.