جعبه برگر مدل کشویی

جعبه برگر کشویی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر مدل کشویی

جعبه برگر مدل کشویی برای ارسال غذا به صورت بیرون بر می توانید از جعبه های برگر کشویی استفاده کنید که کمترین زمان را برای آماده سازی و ارسال به خود اختصاص می دهد. این جعبه ها از یک قسمت اصلی و یک کاور تشکیل شده که به روی بخش اصلی سوار می شود. جنس این نوع جعبه ها مقوای ایندر برد است که از سوی معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت تایید شده است. ابعاد و طرح جعبه مطابق با اندازه برگر شما به صورت اختصاصی قابل تولید است.

با استفاده از طرح های اختصاصی روی جعبه برگر خود می توانید بخشی از تبلیغات خود را به صورت رایگان انجام دهید و از دیده شدن برند خود در سطح محدوده فعالیتتان اطمینان حاصل کنید. این جعبه ها به مراتب از بسته بندی های پلاستیکی و فومی به چند دلیل مناسب تر است. اولا امکان له شدن و وارفتن غذا به دلیل منافذ موجود در جعبه وجود ندارد. دوم به دلیل جنس مرغوب مقوا خیس شدن و روغن پس دادن در این جعبه ها تاکنون دیده نشده است.

شما همچنین می توانید برای ارسال غذا به صورت پک به همراه نوشیدنی، ادویه جات و … از پاکت استفاده کنید.

ایرانیان پک افتخار دارد ضمن همکاری با برند های برتر فست فود و رستوران تمامی نیاز های مشتریان در رابطه با بسته بندی و چاپ را به خوبی تشخیص داده، مشاوره لازم را ارائه دهد و تمامی ملزومات ارسال و سرو غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن تامین نماید.ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این مجموعه برای آشنایی بیشتر با محصولات دیگر دعوت می کند.