درباره ایرانیان پک |درباره ایرانیان پک تولید کننده جعبه غذا بیشتر بدانید

درباره ما

اهداف و خط مشی شرکت

معرفی شرکت ایرانیان پک

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین ها؛ که برای دستیابی به این هدف مشتری مداری، نوع آوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی های صنعت چاپ را دستمایه راهمان قرار دادیم و با تکیه بر تجربه بیست و دو ساله ،همکاری با برترین برند های فست فود و رستوران را همچون گذشته در چشم انداز کاری مان متصور هستیم.

حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استاندارد های بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.

با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به  عنوان وسیله ای برای حمل غذا و خوراکی ، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی شود. بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر،نوعی تبلیغات رایگان به حساب می آید.

این موضوع با گسترش شبکه های اجتماعی و جایگاه تعیین کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصولتان حل شده در نظر بگیرید.

  • بیش از 20 سال تجربه
  • بیش از هزار مشتری راضی
  • بیش از 15 نمایندگی در سراسر ایران
صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک
1375

سنگ بنای ایرانیان پک

سنگ بنای مجموعه ایرانیان پک از اواسط دهه هفتاد با افتتاح یک کارگاه جعبه سازی واقع در خیابان قزوین تهران نهاده شد. تولید محصولات با کیفیت و رضایت حداکثری مشتری از ابتدا سرلوحه کاری بنیان گذاران این مجموعه قرار گرفت.

1390

بیش از یک دهه فعالیت

بیش از یک دهه فعالیت و بهره مندی از تجارب کاری ارزشمند در صنعت جعبه های مقوایی و محصولات بسته بندی، دست اندرکاران این مجموعه را واداشت تا از این سال به صورت تخصصی در جهت تولید و چاپ جعبه های فست فود و رستوران فعالیت کنند.

1399

ایرانیان پک در سال 98

هم اکنون با بیش از دو دهه تجربه تولید و مفتخر بودن به همکاری با صدها برند مطرح فست فود و رستوران در ایران و کشور های همسایه همچون عراق، ترکیه، اقلیم کردستان و…. گسترش فعالیت و ورود به عرصه های جدید تولید جعبه را در برنامه پیش رو در نظر داریم

19+پرسنل
20+سال تجربه
11560+پروژه تکمیل شده
1156+مجموع مشتریان

چارت سازمانی ایرانیان پک

image

بخش مالی

در این بخش کلیه عملیات حسابداری، تایید واریزی ها،
پیگیری ارسال سفارشات و … انجام می پذیرد.
image

واحد طراحی

در این واحد می توانید طرح خود را ارسال کنید،
سفارشی سازی های لازم را انجام دهید یا طرحی کاملا
جدید برای محصولات خود دریافت کنید.
image

خط تولید

کلیه عملیات تولید شامل برش ، لب چسب، چاپ و … در این واحد به صورت کاملا اتوماتیک انجام می پذیرد. بخشی از ماشین آلات مورد استفاده در ایرانیان پک:
ماشین چاپ افست 5 رنگ 2 ورقی….هایدلربگ….2016
ماشین چاپ افست 2 رنگ 4.5 ورقی….رولند….2011
لترپرس 2.5 ورقی….هایدلبرگ….2012
دایکات 4.5 ورقی….بابست….2017
جعبه چسبانی دهانه 100….بابست….2006
ماشین برش دهانه 115….پرفکتا….2015

تیم اجرایی شرکت

معرفی

اعضای تیم

media training

پوریا رشوند

 مدیر اجرایی

bookkeeping

تینا کوشکستانی

مدیر حسابداری

designer2

محمد پورغلام

طراح ارشد

web design

علی مهاجری

توسعه دهنده وب

handshake icon

پوریا رشوند

روابط عمومی

original

سید حسین هزاوه

مدیرتولید