جعبه پیتزا ۸ ضلعی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا مدل ۸ ضلعی

جعبه پیتزا مدل ۸ ضلعی از محصولات مشتری پسند در صنعت چاپ و بسته بندی به حساب می آید که از سوی مشتریان فست فود ها و رستوران های تخصصی در زمینه پیتزا مورد استقبال قرار گرفته است. امروزه جذابیت های بصری از سوی مشتریان بسیار مورد توجه قرار می گیرد و شکل هشت ضلعی آن به خودی خود می تواند گیرایی لازم را برای آن ها به وجود آورد. استفاده از بهترین متریال مطابق با استاندارد های جهانی و مقواهای بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت از دیگر ویژگی های این کالا به حساب می آید. امکان طراحی این کالا در ابعاد مختلف و مطابق سلیقه شما با بالاترین کیفیت فراهم می باشد.

عرضه غذا در جعبه های متدوال برای پیتزا (جعبه های مربعی به عنوان مثال) چشمگیری خاصی برای مشتری نخواهد داشت اما عرضه محصول درجعبه پیتزا های متنوع به خودی خود می تواند نوعی تبلیغات و بازاریابی به  حساب بیاید. استفاده از نماد ها و تصاویر بدیع روی جعبه یا کاغذ زیر پیتزا شوق و لذت مشتریان در هنگام صرف غذا را دوچندان می کند و با انتشار تصویری از غذا در صفحات اجتماعی تبلیغات رایگان برای فست فود یا رستوران به ارمغان خواهد آورد.

مشکلات جعبه و راه حل ها

نکته دیگر این که رطوبت حاصل از بخار غذا ممکن است منجربه خیسی جعبه شود و شکل ناخوشایندی هنگام صرف غذا به وجود آورد که استفاده از مقوای مرغوب در جعبه این مشکل را برطرف خواهد کرد. صرف نظر از نوع کالای تولیدی، بهره مندی از یک بسته بندی مرغوب می تواند سهم به سزایی برای  حضور قدرتمند در بین رقبا و دیده شدن تبلیغات داشته باشد. ضمن خوش آمد گویی به سایت  ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات برای آشنایی بیشتر با محصولاتمان دعوت می کنیم.