ایرانیان پک

مشاوره رایگان

5 رستوران عجیب دنیا

در طی زمان خلاقیت انسان باعث شده تا انسان بتواند محیط اطراف و وسایلی که دارد را برای خود جذاب تر و زیبا تر کند ، این خلاقیت رستوران هایی را نیز دستخوش تغییر کرده است که در این مقاله قصد داریم 5 رستوران عجیب و جذاب در سطح دنیا را به شما معرفی کنیم:

1- Ninja Newyork|نینجا نیویورک

در این رستوران نینجا ها به شما سرویس می دهند ، محیطی چینی و گارسون هایی که لباس مبدل نینجا هارا به تن دارند به بهترین شکل یک رستوران نینجایی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند.

5 رستوران عجیب دنیا

همچنین شما اگر از خانه خود سفارشی را ثبت کنید نینجاها برای ارسال غذا به سراغ شما می آیند و غذای شمارا گرم و آماده در جعبه پیتزا های مخصوص خود به دست شما میرسانند که همین باعث محبوبیت و شهرت این رستوران لوکس شده است.

بیشتر غذا های این رستوران متشکل از سوشی و گوشت است که روی آتش زیاد پخته می شود

و در زمان انتظار برای غذا نینجاها با نمایش های سرگرم کننده سنتی و چاقو های چینی مشتریان خود را سرگرم می کنند

2 – لایینیو رستوران یخی | Lainio Snow Village Ice Restaurant

 

رستوران  بعدی  که به شما معرفی میکنیم رستوران لایینیو در پلاسجاروی فنلاند است  ، در این رستوران باید دستکش گرم و لباس های گرم خود را بپوشید زیرا این رستوران کاملا از یخ ساخته شده است، در این رستوران  همه چیز از میز صندلی دیوار ظروف و همه چیز از یخ ساخته شده است، در این رستوران یخچال وجود ندارد خود رستوران همانند یک یخچال غول پیکر است.

بر خلاف محیط سرد این رستوران، فضای رستوران بسیار گرم و کارکنان مهمان نوازی دارد که می توانید ساعات خوشی را در این رستوران سپری کنید.

همچنین بعد از صرف غذا می توانید به هتل مجاور این رستوران که مخصوص رستوران لایینیو است مراجعه کنید.

این مطلب رو برای کسی که ممکنه دنبالش باشه ارسال کن
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام