3 دلیل برای خرید جعبه برگر

جعبه برگر ایرانیان پک

خرید جعبه برگر


3 دلیل برای خرید جعبه برگر

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که قبل از خرید به دنبال دلایل میگردید و یا سر دوراهی بخرم یا نخرم گیر کرده اید، در اینجا ما به شما کمک میکنیم تا با دلایل منطقی تصمیم درستی راجع به خرید جعبه برگر برای فست فود خود را بگیرید.

ابتدا توضیح مختصری در مورد جعبه برگر ارائه میدهیم تا دید شما نسبت به این محصول بازتر شود:

جعبه برگر معمولا در تمامی فست فود ها سرو میشود چون بعد از جعبه پیتزا جز پر مخاطب ترین محصول درفست فود ها میباشد. از این رو داشتن جعبه اختصاصی به همراه لوگو شما بر روی این محصول، جزیی از واجبات برای هر رستوران داری میباشد که در سال های اخیر رستوران داران به این موضوع به صورت اختصاصی پرداخته اند و معمولا بودجه ای برای تولید جعبه های اختصاصی تخصص داده اند.

جعبه برگر عموماً به 6 مدل مختلف تقسیم بندی میشود که هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارد، اما در اینجا ما به این ویژگی ها نمیپردازیم برای مشاهده این ویژگی ها و اطلاع از مشخصات انواع جعبه برگر به صفحع این محصول مراجعه کنید “جعبه برگر

انواع مدل های جعبه برگر:

  1. مدل کلاسیک
  2. مدل هلالی
  3. مدل صدفی
  4. مدل کشویی
  5. مدل قفلی
  6. مدل سفره ای

هر کدام از این جعبه ها ویژگی ای منحصر به فرد خود را دارد که رستوران دار با توجه به سایز برگر و نان بهترین گزینه را انتخاب خواهد کرد.

معمولا جعبه های برگر از مقوای بهداشتی تهیه میشود که به دو نوع کرافت و دوبلکس بهداشتی تقصیم بندی میشود.

در زیر شما میتوانید 3 مزایای اصلی خرید جعبه برگر را مشاهده کنید:

  1. نگهداری غذا

یکی از مهمترین دلایل تهیه جعبه بگر برای فست فود، ارسال غذا های بیرون بر میباشد. تقریبا تمام فست فود ها و رستوران ها با پیشرفت تکنولوژی و افزایش فروش بیرون بر نسبت به داخل سالن، اکثر رستوران ها و فست فود ها به تهیه جعبه فست فود برای خود پرداخته اند.

نگهداری ظاهر غذا هنگام سرو تا تحویل به مشتری یکی از دلایل اصلی تهیه جعبه برگر میباشد. هنگامی که شما غذا مشتری را تحویل پیک میدهید بسته به فاصله زمانی از رستوران تا محل تحویل فاکتور هایی مانند ظاهر غذا، گرما غذا و … دخیل میباشد که با تهیه جعبه فست فود این مشکل به طور کامل رفع میشود.

  1. افزایش فروش

شاید برای شما سوال باشد که تهیه جعبه برگر چه تاثیری در افزایش فروش میتواند داشته باشد.

جعبه فست فود با فروش رابطه ای مستقیم دارد که در این زمینه میتوان به چاپ های اختصاصی بر روی جعبه ها اشاره کرد.

هنگامی که از رستوران شما غذایی بیرون بر برای مثال (برگر) سفارش داده میشود، اگر از جعبه ها و یا پاکت های خام استفاده کنید بخش مهمی از جذب مشتری را از دست داده اید.

از این رو اگر شما جعبه برگر خود را با چاپ و طرح اختصاصی فست فود خود تهیه کنید، این امر موجب میشود تا شماره، آدرس و نام فست فود شما در ذهن مشتری باقی بماند و در بیشتر مواقع اکثر مشتریان این جعبه ها را به دلیل کاربرد های خانگی که دارند نگه داشته و منجر به سفارش دوم میشود که یک قدم در جذب مشتریان ثابت میباشد.

چاپ جعبه برگر
جعبه همبرگر ایرانیان پک
  1. برند سازی

برند سازی نیز یکی از مهمترین فاکتور ها در تهیه جعبه میباشد. اگر شما لوگو اختصاصی خود را بر روی تمام جعبه های فست فودی خود چاپ کنید در قبال هزینه ناچیزی که پرداخت میکنید (هر جعبه میانگین 500 تومان) بازدهی که از این جعبه ها دریافت میکنید برای معرفی رستوران و فست فود خود بسیار بالا و چشمگیر میباشد.

برند سازی جز اولین فاکتور ها برای موفقیت یک رستوران و یا فست فود میباشد. طبق آمار 90 درصد از رستوران ها و فست فودی هایی که توانسته اند نام خود در میان ذهن مشتریان ثبت کنند یکی از اولین قدم ها برای این مهم چاپ اختصاصی جعبه بوده است.

در نهایت اگر رستوران دار بلند پروازی هستید و به فکر گسترش کسب و کار خود هستید، از چاپ اختصاصی جعبه برگر (فست فود) چشم پوشی نکنید.

اما در نهایت پیشنهاد ایرانیان پک به شما رستوران داران عزیز این میباشد که برای پیشرفت در کسب و کار خود به خصوص فست فود داری که بیشتر سفارش ها بیرون بر هست، برای محصولات خود جعبه های اختصاصی تولید کنید.

هزینه ای که برای هر جعبه میپردازید در مقایسه با قیمت محصول بسیار ناچیز میباشد اما این هزینه ناچیز برای شما و کسب کارتان بسیار مفید بوده و بازدهی بسیار بالایی در برند سازی و حذب و رضایت مشتریان خواهد داشت.

جعبه همبرگر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.