ایرانیان پک

ایرانیان پک یک مجموعه پیشرو در صنعت چاپ و بسته‌بندی است که در سال‌های اخیر تمرکز خود را بر تولید جعبه‌های مدرن و کاربردی متمرکز کرده است.

کلیه مراحل بسته‌بندی از انتخاب ابعاد تا طراحی، تولید و ارسال به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن و در یک بازه زمانی رقابتی صورت می‌گیرد و این ویژگی‌ها این مجموعه را در صدر لیست انتخاب‌های مشتریان قرار داده است.

ایرانیان پک در ابتدا با یک دستگاه برش ساده پا به عرصه تولید نهاد؛ 

نگاهی کلی به مجموعه ایرانیان پک

سال سابقه
0
پرسنل سازمانی
0
دستگاه به روز صنایع چاپ و بسته بندی
0
سال فعالیت
0
پرسنل مجرب خط تولید
0

چشم انداز

امروزه با تجهیز خط تولید به پیشرفته‌ترین امکانات صنعت چاپ توانسته در بازار رقابتی ورود کند و نظر مشتریان و همکاران بسیاری را به خود جلب کند.

چاپ و بسته‌بندی ایرانیان پک با تکیه بر توان تولید و پرسنل مجرب و با تامین نیازهای مشتریانی از اقلیم کردستان، عراق، امارات متحده و…. توانسته سهم کوچکی در پیشبرد اهداف صادرات کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

ایرانیان پک هم اکنون ضمن همکاری با چندین کارگاه خدمات پس از چاپ شامل دایکات و لتر، جعبه چسبانی، پاکت‌سازی و … سهم به‌سزایی در کارآفرینی و جذب نیروهای توانمند برای خود قائل است.

این مجموعه در نظر دارد تا با گسترش این فضای کارگاهی در آینده‌ای نه چندان دور تنوع و حجم تولیدات را افزایش دهد.

مفتخریم که با متخصصین و کارشناسانی زبده و با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار در مسیر پیشبرد نیازهای مشتریان عزیز پا به این عرصه نهاده ایم.

به طور کل می‌توان گفت حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.