ایرانیان پک

مشاوره رایگان

ایرانیان پک
ایرانیان پک
چشم انداز

ایرانیان پک یک مجموعه پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی می باشد که در سالهای اخیر تمرکز خود را بر تولید جعبه های مدرن و کاربردی معطوف نموده است. کلیه مراحل تولید بسته بندی از انتخاب ابعاد تا طراحی، تولید و ارسال به حرفه ای ترین شکل ممکن و دریک بازه زمانی رقابتی صورت می گیرد و این ویژگی ها این مجموعه را در صدر لیست انتخاب های مشتریان قرار داده است.

این مجموعه که در ابتدا با یک دستگاه برش ساده پا به عرصه تولید نهاد، امروزه با تجهیز خط تولید به پیشرفته ترین امکانات صنعت چاپ توانسته در بازار رقابتی موجود ورود کند و نظر مشتریان و همکاران بسیاری را به خود جلب نماید. ناگفته پیداست مشتریانی که به فکر تهیه محصولات اختصاصی هستند در سطح بالای فعالیت و کلاس کاری قرار دارند و جلب رضایت و اعتماد آن ها در توان هر کس نیست.

ایرانیان پک با تکیه بر توان تولید و پرسنل مجرب توانسته در بازار خاورمیانه نیز ورود کند و با تامین نیاز های مشتریانی از اقلیم کردستان، عراق، امارات متحده و …. سهم کوچکی در پیشبرد اهداف صادرات کشور عزیزمان ایران داشته باشند. این موضوع جایی اهمیت پیدا می کند که ذائقه مشتریان درزمینه چاپ از طراحی گرفته تا انتخاب متریال در کشور های مختلف متفاوت است و مدیریت این تنوع مشتریان نیاز به تجربه و اطلاعات حرفه ای زیادی دارد.

ایرانیان پک هم اکنون ضمن همکاری با چندین کارگاه خدمات پس از چاپ شامل دایکات و لتر، جعبه چسبانی، پاکت سازی و … سهم به سزایی در کارآفرینی و جذب نیرو های توانمند برای خود قائل است. این مجموعه در نظر دارد تا با گسترش این فضای کارگاهی در آینده ای نه چندان دور تنوع و حجم تولیدات افزایش دهد. این مهم جز با جذب حداکثری مشتری از طریق ارائه محصول با کیفیت در حداقل زمان ممکن امکان پذیر نخواهد بود.

به طور کل می‌توان گفت حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.

ایرانیان پک

نگاهی کلی به مجموعه ایرانیان پک:

سال سابقه تولید و توزیع محصولات بسته بندی در سراسر کشور

سال فعالیت در سطح خاورمیانه

پرسنل مجرب سازمانی

 پرسنل توانمند و متخصص خط تولید

دستگاه های به روز صنایع چاپ و بسته بندی

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام