نکات رستوران داری

نکات رستوران داری

عناوین مهم:

قسمت اول : نکات رستوران داری و راه اندازی و توسعه یک رستوران

راه اندازی یک رستوران، می‌تواند نهایت و غایت آمال و آرزو های یک فرد کار آفرین باشد.

در کدام صنعت دیگر می توانید تنها به خاطر چند هزار دلار وارد کار و کاسبی چون رستوران شوید؟

البته برای این کار شما باید دانش و مهارت های لازم در کنار تجربه کافی برای راه اندازی و اداره نوع رستوران مد نظرتان را کسب کنید.

رستوران های مستقل مایه شوق و ذوق صاحبان خود هستند – آن ها یکی از چند محل معدودند که مهمانان در آن جا از تمام حواس خود برای لذت بردن از این تجربه استفاده می کنند.

نکات رستوران داری

اگر درآمد زایی در رستوران را به سان یک قفل در نظر بگیریم ، نکاتی که در این نوشته می خوانید را کلید در نظر بگیرید!

ازاین طریق طعم ،قیافه و ظاهر ،بو ، شنیدن، ولمس؛ تمام کار کنان و مهمانان می توانند طعم و مزه غذا بچشند و خدمات و حال و هوای رستوران را حس کنند.

اداره موفق یک رستوران به چند عامل بستگی دارد . اجازه دهید چند عامل را که در اداره و توسعه موفق یک رستوران موثر هستند، از فلسفه گرداندن رستوران تا کنترل ها، و تمام وظایفی را که بین این دو باید انجام شوند برسی کنیم. 

شاید به این مطلب هم علاقه مند باشید : کارکنان رستوران

قسمت دوم : فلسفه، ماموریت، اهداف کلان و اهداف عالی  گرداندن یک رستوران

در قلب یک شرکت فلسفه مالک آن شرکت قرار دارد. این فلسفه نماینده و بیانگر روش انجام کار کار و کسب یک شرکت است و در واقع بیان اخلاقیات، اصول اخلاقی، و ارزش هایی ایست که به کمک آن ها شرکتی اداره می‌شود برخی شرکت ها، ماموریت نامه های رسمی یا اساسنامه هایی دارند که فلسفه وجودشان را نشان می‌دهد و بیان می کند دنی میر از گروه یونیون  اسکوئر هاسپیتلیتی، آن را مهمان نوازی دلپذیر شده می نامند.

به این به این معنا که اگر کار کنانتان خوش حال باشند، آن گاه مهمانانتان نیز خوشحال خواهند بود.

دنی میر هر ماه به هر یک از ۴۵۰ کارمندش یک فیش غذا می دهد تا در یکی از رستوران های آن ها لذت ببرد.

در مقام معلم و مربی ، او اعتقاد دارد که بهتر است کارکنانتان به شما بگویند که چه چیزی اشتباه و خطاست، تا این که شما مجبور باشید به آن ها بگویید جای تعجبی ندارد که رستوران هایی چون این رستوران ها، درصدر بهترین رستوران های شهر نیویورک قرار دارند.

نکات رستوران داری

ایرانیان پک

ایرانیان پک با توجه به این رستوران های بزرگ  از بسته بندی های مدرن برای جذب مشتری استفاده می کنند به شما نیز استفاده از اینبسته بندی و پک های مدرن توصیه می کند تا فروشتان چندین برابر شود.

ایرانیان پک با استفاده از طرح های مدرن ، کلاسیک و … وهمچنین استفاده از مقوا ها و کاغذ های متنوع و بهداشتی و جنس خوب کارشما را به نهو احسنت انجام می دهد.

ایرانیان پک  با بهره مندی از طراحان خبره و کارمندانی مجرب تمام لوازم بسته بندی و پک شما را به بهترین شکل تامین می کند.

4.4/5 - (7 امتیاز)
نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی