ایرانیان پک

نکات رستوران داری

نکات رستوران داری

قسمت اول : نکات رستوران داری و راه اندازی و توسعه یک رستوران

 

راه اندازی یک رستوران ، می تواند نهایت و غایت آمال و آرزو های یک فرد کار آفرین باشد . در کدام صنعت دیگر می توانید تنها به خاطر چند هزار دلار وارد کار و کاسبی چون رستوران شوید ؟ البته برای این کار شما باید دانش و مهارت های لازم در کنار تجربه کافی برای راه اندازی و اداره نوع رستوران مد نظرتان را کسب کنید . رستوران های مستقل مایه شوق و ذوق صاحبان خود هستند – آن ها یکی از چند محل معدودند که مهمانان در آن جا از تمام حواس خود برای لذت بردن از این تجربه استفاده می کنند.

%D8%B1%D8%A7%D9%87 %D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%863

اگر درآمد زایی در رستوران را به سان یک قفل در نظر بگیریم ، نکاتی که در این نوشته می خوانید را کلید در نظر بگیرید!

ازاین طریق طعم ،قیافه و ظاهر ،بو ، شنیدن، ولمس ؛ تمام کار کنان و مهمانان می توانند طعم و مزه غذا بچشند و خدمات و حال و هوای رستوران را حس کنند . اداره موفق یک رستوران به چند عامل بستگی دارد . اجازه دهید چند عامل را که در اداره و توسعه موفق یک رستوران موثر هستند ، از فلسفه گرداندن رستوران تا کنترل ها ، و تمام وظایفی را که بین این دو باید انجام شوند برسی کنیم. 

شاید به این مطلب هم علاقه مند باشید : کارکنان رستوران

قسمت دوم : فلسفه ،ماموریت ، اهداف کلان و اهداف عالی  گرداندن یک رستوران

در قلب یک شرکت فلسفه مالک آن شرکت قرار دارد. این فلسفه نماینده و بیانگر روش انجام کار کار و کسب یک شرکت است و در واقع بیان اخلاقیات ، اصول اخلاقی ، و ارزش هایی ایست که به کمک آن ها شرکتی اداره می شود برخی شرکت ها ، ماموریت نامه های رسمی یا اساسنامه هایی دارند که فلسفه وجودشان را نشان می دهد و بیان می کند دنی میر از گروه یونیون  اسکوئر هاسپیتلیتی ، آن را مهمان نوازی دلپذیر شده می نامند.

به این به این معنا که اگر کار کنانتان خوش حال باشند، آن گاه مهمانانتان نیز خوشحال خواهند بود . دنی میر هر ماه به هر یک از ۴۵۰ کارمندش یک فیش غذا می دهد تا در یکی از رستوران های آن ها لذت ببرد.

در مقام معلم و مربی ، او اعتقاد دارد که بهتر است کارکنانتان به شما بگویند که چه چیزی اشتباه و خطاست ، تا این که شما مجبور باشید به آن ها بگویید جای تعجبی ندارد که رستوران هایی چون این رستوران ها، درصدر بهترین رستوران های شهر نیویورک قرار دارند.

%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%86%D9%84 %D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86

ایرانیان پک

ایرانیان پک با توجه به این رستوران های بزرگ  از بسته بندی های مدرن برای جذب مشتری استفاده می کنند به شما نیز استفاده از اینبسته بندی و پک های مدرن توصیه می کند تا فروشتان چندین برابر شود . ایرانیان پک با استفاده از طرح های مدرن ، کلاسیک و … وهمچنین استفاده از مقوا ها و کاغذ های متنوع و بهداشتی و جنس خوب کارشما را به نهو احسنت انجام می دهد. ایرانیان پک  با بهره مندی از طراحان خبره و کارمندانی مجرب تمام لوازم بسته بندی و پک شما را به بهترین شکل تامین می کند.

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید