نکات رستوران داری

قسمت اول : نکات رستوران داری و راه اندازی و توسعه یک رستوران

راه اندازی یک رستوران ، می تواند نهایت و غایت آمال و آرزو های یک فرد کار آفرین باشد . در کدام صنعت دیگر می توانید تنها به خاطر چند هزار دلار وارد کار و کاسبی چون رستوران شوید ؟ البته برای این کار شما باید دانش و مهارت های لازم در کنار تجربه کافی برای راه اندازی و اداره نوع رستوران مد نظرتان را کسب کنید . رستوران های مستقل مایه شوق و ذوق صاحبان خود هستند – آن ها یکی از چند محل معدودند که مهمانان در آن جا از تمام حواس خود برای لذت بردن از این تجربه استفاده می کنند .

اگر درآمد زایی در رستوران را به سان یک قفل در نظر بگیریم ، نکاتی که در این نوشته می خوانید را کلید در نظر بگیرید!

امیرحسین مهاجری

ازاین طریق طعم ،قیافه و ظاهر ،بو ، شنیدن، ولمس ؛ تمام کار کنان و مهمانان می توانند طعم و مزه غذا بچشند و خدمات و حال و هوای رستوران را حس کنند . اداره موفق یک رستوران به چند عامل بستگی دارد . اجازه دهید چند عامل را که در اداره و توسعه موفق یک رستوران موثر هستند ، از فلسفه گرداندن رستوران تا کنترل ها ، و تمام وظایفی را که بین این دو باید انجام شوند برسی کنیم . 

شاید به این مطلب هم علاقه مند باشید : کارکنان رستوران

راه اندازی رستوران
نکات رستوران داری

قسمت دوم : فلسفه ،ماموریت ، اهداف کلان و اهداف عالی  گرداندن یک رستوران

در قلب یک شرکت فلسفه مالک آن شرکت قرار دارد. این فلسفه نماینده و بیانگر روش انجام کار کار و کسب یک شرکت است و در واقع بیان اخلاقیات ، اصول اخلاقی ، و ارزش هایی ایست که به کمک آن ها شرکتی اداره می شود برخی شرکت ها ، ماموریت نامه های رسمی یا اساسنامه هایی دارند که فلسفه وجودشان را نشان می دهد و بیان می کند دنی میر از گروه یونیون  اسکوئر هاسپیتلیتی ، آن را مهمان نوازی دلپذیر شده می نامند .

به این به این معنا که اگر کار کنانتان خوش حال باشند ، آن گاه مهمانانتان نیز خوشحال خواهند بود . دنی میر هر ماه به هر یک از ۴۵۰ کارمندش یک فیش غذا می دهد تا در یکی از رستوران های آن ها لذت ببرد .

در مقام معلم و مربی ، او اعتقاد دارد که بهتر است کارکنانتان به شما بگویند که چه چیزی اشتباه و خطاست ، تا این که شما مجبور باشید به آن ها بگویید جای تعجبی ندارد که رستوران هایی چون این رستوران ها ، درصدر بهترین رستوران های شهر نیویورک قرار دارند .

ایرانیان پک

ایرانیان پک با توجه به این رستوران های بزرگ  از بسته بندی های مدرن برای جذب مشتری استفاده می کنند به شما نیز استفاده از اینبسته بندی و پک های مدرن توصیه می کند تا فروشتان چندین برابر شود . ایرانیان پک با استفاده از طرح های مدرن ، کلاسیک و … وهمچنین استفاده از مقوا ها و کاغذ های متنوع و بهداشتی و جنس خوب کارشما را به نهو احسنت انجام می دهد . ایرانیان پک  با بهره مندی از طراحان خبره و کارمندانی مجرب تمام لوازم بسته بندی و پک شما را به بهترین شکل تامین می کند .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!