میزان مصرف جعبه برگر در فست فود ها

مصرف جعبه برگر در فست فود

جعبه برگر و میزان مصرف آن


میزان مصرف جعبه برگر در فست فود ها | برگر یکی از محصولات اولیه هر فست فود است و جزء 3 غذای اصلی موجود در منو تمامی فست فود ها به شمار می رود.

به گونه ای که برخی برند های مطرح همچون برگر کینگ و مک دونالد تنها به صورت تخصصی به پخت برگر مشغول هستند. به همین ترتیب استفاده از محصولات بسته بندی همچون جعبه برگر و تامین به موقع آن نیز می تواند از اولویت های این کسب و کارها باشد.

در این مطلب قصد داریم میزان مصرف جعبه برگر را در فست فود ها و رستوران های تخصصی تولید کننده برگر بررسی کنیم.

میزان مصرف برگر در فست فود

اولین ملاک برای بررسی میزان مصرف محصولات بسته بندی، حجم سفارشات روزانه و میزان مراجعه به فست فود یا رستوران شماست.

بدون شک اگر در آغاز فعالیت تبلیغات مناسبی داشته باشید و مزایای رقابتی خوبی ایجاد کنید قطعا شاهد زنگ خور بسیار  و حجم فراوانی از سفارشات خواهید بود. اما در حال حاضر با فرض این که هنوز در محدوده فعالیت خود شناخته نشده اید، المان مصرف جعبه برگر را بررسی می کنیم.

قبل از سفارش جعبه برگر می توانید به صورت آزمایشی در مدت زمان معین میانگین میزان سفارشات را بررسی کنید. سپس میانگین سفارشات بیرون بر را محاسبه کنید.

اکنون به طور تقریبی می توانید حدس بزنید در طول روز چه میزان جعبه مصرف دارید.

البته بهتر است هنگام سفارش کمی بیشتر از این عدد را در نظر بگیرید تا در صورت افزایش مراجعات با کمبود جعبه روبه رو نشوید. اگر همچنان احساس می کنید تعداد سفارشات برگر با محدودیت صورت می گیرد تا زمانی که به عدد دلخواه نرسیده اید همچنان می توانید از این فرمول بهره ببرید.

میزان مصرف برگر در رستوران ها

دسته دوم رستوران های فعال در زمینه برگر فست فود هایی هستند که به هر دلیل، از جمله کیفیت ممتاز یا تبلیغات مثمر ثمر توانسته اند حجم فروش خود را به حدی برسانند که برآور میزان سفارشات در یکروز برایشان ممکن نباشد.

نحوه سفارش این گروه از رستوران ها ممکن است کمی متفاوت باشد. پیشنهاد ما این است که اولا در بین صنایع بسته بندی به دنبال تولید کنندگانی باشید که امکانات صنعتی و توان تولید قابل اطمینانی داشته باشند و در مدت زمان کوتاه با بالاترین کیفیت ممکن بتوانند نیاز شما را تامین کنند.

برای همکاری با این مجموعه ها می توانید به صورت هفتگی یا ماهانه عددی تعیین کنید و بدون نگرانی و تنها با یک تماس، قبل از تمام شدن جعبه های برگر نیاز خود را تامین نمایید. همکاری با یک مجموعه به صورت ثابت و دوره ای مزیت های دیگر نیز دارد.

از جمله این که جعبه های برگر و هر محصول بسته بندی که چاپ می شود، نیاز به ملزومات چاپی همچون کلیشه دارد و شما می توانید ضمن فعالیت با یک مجموعه ثابت این هزینه ها را تنها یک بار پرداخت کنید.

مزیت دیگر  تسلط این تولید کننده به نحوه تولید شما است و نهایتا در صورت داشتن انبار، همواره می توانند بخشی از سفارشات شما را ذخیره کنند تا در صورت نیاز و در اسرع وقت به دست شما برسانند.

مصرف جعبه برگر

میزان مصرف جعبه برگر

مدل جعبه برگر

میزان مصرف جعبه برگر در فست فود شما می تواند انتخاب مدل و موارد وابسته به این موضوع همچون جنس و نوع چاپ را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

اگر در حال حاضر حجم فعالیت چندانی ندارید بهتر است هزینه کرد کمتری در این بخش داشته باشید و تنها به یک جنس خوب با چاپ تک رنگ اکتفا کنید.

اما اگر احساس می کنید رقم فروش شما بر اساس تعداد غیر قابل تخمین است، بهتر است در ابتدای سفارش مدلی انتخاب کنید که در ادامه به دلیل نارضایتی مشتریان یا مشکل آماده سازی به تغییر آن مجبور نباشید.

پیشنهاد ایرانیان پک برای خرید جعبه برگر

در این جا چند پیشنهاد داریم که میتوانید بررسی کنید.

برای فست فود هایی که حجم چندانی از سفارش ندارند استفاده از جعبه های کلاسیک تولید شده با مقوا دوبلکس یا ایندربرد در گرماژ های متوسط و نهایتا چاپ تک رنگ پیشنهاد می دهیم.

در رستوران هایی که ارسال غذا به صورت بی وقفه در حال انجام است و نمی خواهند وقت چندانی صرف بسته بندی کنند یا آسایش مشتری در صرف غذا برایشان اهمیت دارد می توانند از مدل سفره ای استفاده کنند.

مدل سفره ای بعد از باز شدن درب آن به صورت مقوای یکدست زیر برگر قرا میگیرد و هنگام صرف غذا مشکلاتی از قبیل از هم پاچیدگی برگر یا ریختن محتویات به وجود نمی آید.

بنابر این به طور کل می توان گفت در سفارش جعبه برگر و میزان مصرف آن دو مورد تاثیر گذار است، تعداد سفارشات روزانه و مدل مورد استفاده. مجموعه ایرانیان پک یکی از تولید کنندگان به نام در صنایع چاپ و بسته بندی به شمار می رود که تا حد زیادی توانسته نیاز مشتریان را به درستی تشخیص داده و در جهت تامین آن به درستی اقدام کند.

 

 

جعبه همبرگردانستنی های فست فودوبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.