ایرانیان پک

منشور حرفه ای ایرانیان پک

ما خود را ملزم می‌دانیم تا مهم ترین اصل بازرگانی جهان یعنی فرهنگ مشتری مداری سرلوحه کارمان قرار بگیرد.این خط و مشی ما را در مسیری سوق می دهد که پیش از نیاز سنجی مشتریان درک متقابل و حس همدلی به عنوان اولویت پذیرفته شده است. داشتن این نگاه در ارتباط با مشتریان باعث می شود در طول فرآیند تولید محصول خود را نماینده حاضر و ناظر مشتری بدانیم، با تامین نیازهایشان به بهترین شکل بر خود ببالیم و در صورت بروز هر مشکل تمامی توان خود را صرف جبران آن نماییم. در ایرانیان پک دسترسی به همه کارمندان ونیروهای خط تولید برای مشتریان فراهم هست و همگی در برابر مسئولیتی که بر عهده گرفته اند متعهد و مجرب اند.

1 1

به طور کل می توان گفت شفافیت عملکرد نه در کلام بلکه در جزئی ترین فعالیت های این مجموعه باید در جریان باشد لذا منشور اخلاقی و حرفه ای خود را بر همین اساس ارائه می‌دهیم:

 1. ما مفتخریم که کیفیت را با قیمت جایگزین نمی‌کنیم زیرا امضای این مجموعه بر تک تک محصولات ثبت است.

2. پرسنل ایرانیان پک تحت هر شرایط و با هر حجم کار موظف اند پاسخگوی مشتریان باشند و آنان را از وضعیت سفارش خود مطلع کنند.

3. زمانبندی تحویل و ارسال محصولات باید دقیقا مطابق با زمان اعلام شده به صورت مکتوب و شفاهی به مشتری باشد.

4. تمامی واحد ها از فروش تا ارسال متعهد می شوند تا حافظ اطلاعات و اسرار مشتری باشند و ایرانیان پک به عنوان ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در جهت ارتقای ارزش برند مشتریان تلاش کند.

5. کلیه اقدامات مشاوره ای و طراحی منجر به خرید کاملا رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای برای مشتریان ارائه شود.

6. تک تک مشتریان فارغ از موقعیت برند، حجم فروش، ترنوور مالی خرید از مجموعه و … بر اساس زمان بندی ثبت سفارش در اولویت قرار می گیرند.

7. ایده پردازی و خلاقیت در طراحی و سفارشی سازی محصولات مشتریان از وظایف واحد طراحی می باشد.

8. به جهت تمرکز فعالیت خط تولید بر جعبه های دارویی و غذایی، رعایت اصول بهداشتی دائما تحت رصد و پیگیری مدیران تولید و ناظران چاپ است.

9. امکان مشارکت مشتری در کوچکترین اصلاحات طرح تا جزئی ترین اطلاعات مربوط به ارسال کار و حتی حضور در خط تولید محصولات برای آن ها فراهم هست.

10. ما مطابق ظرفیت تولید قبول سفارش نمیکنیم بلکه به میزان افزایش حجم فعالیت خط تولید خود را گسترش میدهیم.

و اطمینان داریم با ایرانیان پک حرفه ای دیده می شوید...

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ