ایرانیان پک

مثل رستوران ta toru بدرخش!

درآمد رستوران ta toru

مثل رستوران ta toru بدرخش!

نویسنده پارسا حبیبی

روش های کسب درآمد و محبوبیت در همه جای جهان تقریبا یکی است. تمرکز اصلی تمام این روش ها بر روی رضایت مشتری است. 

images 1 1

روش های کسب درآمد و محبوبیت در همه جای جهان تقریبا یکی است. تمرکز اصلی تمام این روش ها بر روی رضایت مشتری است. درآمد رستوران ta toru به اندازه ای است که بتوان آن را الگوی درآمد و جذب مشتری انتخاب کرد. زیرا هر چه مشتری رضایت بیشتری از یک رستوران کسب کند، به درامد و فروش کمک بزرگی میکند.

مکان مناسب برای رستوران هم  بر درآمد و فروش آن تاثیر زیادی دارد. زمانی که رستورانی موقعیتش را به درستی انتخاب میکند، از دیگر رقیبانش جلو می افتد. موقعیت خوب نسبت به دیگر رقبا در کنار مزیت های دیگر باعث جذب مشتری می شود. جذب مشتری به معنای فروش بیشتر است.

تنوع غذایی برگ برنده

258s

هلند یکی از زیباترین کشور های جهان است. آب و هوای معتدل و بارانی این کشور چشم انداز های زیبایی را بوجود اورده است. مزارع و دشت های زیبای این کشور بسیار زیباست.

هلند مقام اول کیفیت غذاخوردن را به خود اختصاص داده است. این کشور تنوع غذایی بالایی دارد. غذاهایی که مناسب افراد مختلف هستند و هم چنین قیمت پایینی دارند.

حجم بزرگی از سبک غذایی هلندی ها غذاهای دریایی و سبزیجات هستند. علاقه آنها به خوردن غذاهای دریایی و به ویژه ماهی زبانزد جهان است. آنها به شدت عاشق خوردن سیب زمینی در انواع مختلف هستند و از آن لذت می برند .همین علاقه هلندی ها باعث شده در اکثر غذاهای هلندی سیب زمینی وجود دشته باشد. منو غذاهای این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای دریایی و سبزیجات را در خود جای داده است.

غذاهایی که از سبزیجات تازه تهیه می شوند، خوراک محبوب هلندی ها برای روزهای بارانی است.

این خوراک ها رژیم غذایی کارگرانی است که درواقع خمیرمایه فرهنگ این کشور را تشکیل می دهند. در این رستوران هم مانند دیگر رستوران ها، خوراک های سبزیجات خوشمزه و گرمی را به مشتریانش ارائه میدهد.

کشور هلند را به درستی می توان یک سرزمین تولیدکننده پنیر دانست. پنیر نقش مهمی در زندگی و غذاهای هلندی دارد. صبحانه هایی که با انواع مختلفی از پنیر ها تهیه و سرو میشوند.

رستوران ta toru در یکی از بهترین مراکز تجاری هلند قرار گرفته است. افرادی که برای خرید آمده اند به دنبال مکان آرامی برای صرف غذا می گردند .این مرکز تجاری پر رفت و آمد، بیشتر مشتریان را در خودش جای داده است.

images 3 e1603266329734

همیشه هیجان انگیز باشید.

غذاهای خوش طعم و رنگی که تمام جوانه های چشایی شما را فعال میکند. ترکیب مواد اولیه تازه و گیاهان خوش عطر تحولی باورنکردنی است. تحولی بزرگ در طعم که از مزارع ارگانیک شهر شوع شده و با مهارت آشپز ترکیب شده است. آشپز ماهر این رستوران دستور ها و روش های خلاقانه ای برای خودش دارد. روش های منحصر به فردی که بر طعم و عطر غذا تاثیر زیادی می گذارند.

غذای جدید و خاص این رستوران که در هیچ جای دنیا نظیر ندارد. هیچ کس از دستور پخت این غذای خوشمزه بر ندارد.از زمان ارائه غذای شکوفه موز تحولی بزرگ در فروش و محبوبیت رستوران بوجود آمده است.

سالاد های هیجان انگیز و خوبی که توسط مسئول سس ها تهیه می شود. سالاد هایی که براساس جمع رویایی از مزه ها شکل گرفته اند. سالاد هایی که با دقت فراوانی تهیه و برای سرو در بشقاب قرار میگیرند.

تاثیر بسته بندی را دست کم نگیرید.

بسته بندی غذاها بسیار دقیق است.بسته بندی جالب غذاها برای مشتریان تعجب آور است. ظرف های بسته بندی با مدل های غیر معمول در این رستوران مورد استفاده قرار میگیرند. کیفیت خوب غذا درکنار رنگ بشقاب که به زیبایی انتخاب شده بر ارزشمندی آن افزوده است.ارائه خوب و حرفه ای غذاهای این رستوران ، از ذهن خلاق مسئول سس ها و طراحی نشئت میگیرد.  مسئول سس ها نقش پررنگی در ارائه غذا به مشتری ایفا می کند.

راه شکست را هموار نکنید!

از حق نگذریم کارکنان یک رستوران هم سهم بزرگی در فروش و درآمد بیشتر رستوران دارند.کارکنانی که برخورد محترمانه و صمیمی با مشتری دارند. شرح کاملی که از غذاها به مشتری ارائه می دهند بسیار ازرشمند است. سرویس سریع و حرفه ای که به مشتری می دهند نقطه قوت آنها است. نباید اهمیت کارکنان را نادیده گرفت چون اولین برخورد با مشتری با آنهاست. پس هرچه وقت و انرژی بیشتری برای کارامد بودن این گروه بکنید ارزشش را خواهد داشت. همشه اولین برخورد در ذهن افراد ماندگار می شود. پس خودتان با دست خودتان و با کم اهمیت دانستن این موضوع راه را بر ای شکستتان هموار نکنید.

هرچه در غذاها عمیق میشویم حس وحال بهتری پیدا میکنیم. ناهارخوری خوبی که غذاهایی با قیمت مناسب ارائه میکند ایده آل هر فرد معمولی است. اما همه مشتریان رستوران شما افراد معمولی با خواسته های کم نیستند. هر رستورانی طیف بزرگی از مشتری را دارد ولی اینکه به کدام قشر بپرداد انتخاب اوست. رستورانی موفق است که با نگاه به دسته بندی افراد خدمات خاص را بع آنها ارائه دهد. مطمئنا انتظار خدمات همه قشر ها یکی نیستند . ولی اصلی ترین نکته مدیریت درست خدمات است.

download 1

در تعریف کلی شاید بتوان گفت که این رستوران غذای دوست داشتنی را توسط افراد دوست داشتنی سرو میکند. همین نکته رمز موفقیت این رستوران است. پس اگر به دنبال فروش بیشتر هستید این نکته را فراموش نکنید.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید