ایرانیان پک

Obao تجربه جنوب شرق آسیا در دوردست‌ها

درآمد رستوران obao

درآمد رستوران obao پرطرفدار به قدری است که هر کسی را به فکر فروببرد. این درآمد نمی تواند بدون فکر بدست آمده باشد.

درآمد رستوران obao پرطرفدار به قدری است که هر کسی را به فکر فروببرد.این درآمد نمی تواند بدون فکر بدست آمده باشد. این درآمدی، حاصل تلاش زیادی است که این رستوران برای رضایت مشتری اش می کند.این رستوران توانسته مرزهای غذایی را از بین ببرد حال اگر بتواند مرزهای جغرافیایی را به هم پیوند دهد، موفقیت آن بسیار آسان تر است. موفقیتی که درآمد خوبی برای رستوران ایجاد میکند.

obao resturant

اگر تجربه غذاخوردن در بازارهای محلی جنوب آسیا را داشته باشید می دانید این تجربه در هیچ جای دیگری تکرار نمی‌شود. شاید رستوران obao بتواند مقدار زیادی از این حس را در شما ایجاد کند. Obao جنوب شرق آسیا را با خودش به آمریکا آورده است.

با ورود به این رستوران از دنیای شلوغ و مدرن نیویورک به دنیای رنگ‌ها در جنوب شرقی آسیا پرتاب می‌شوید. رستورانی که پر از رنگ و شگفتی در طعم است. در عرصه آشپزی غذاهای جنوب شرقی آسیا محبوبیتی جهانی دارند.

luckycat nyc

Obao  از بازار خیابان های جنوب شرقی آسیا به خیابان های شهر نیویورک پل می زند و ترکیبی از غذاهای  شرقی ازجمله تایلندی و ویتنامی را با مهارت زیادی به مشتریانش ارائه می دهد.  با خوردن غذاهای این رستوران انگار شما هم به جامعه جنوب شرق پیوند می خورید.

این رستوران با ویژگی های منحصر به فردی که دارد، توانسته فروش و سوددهی خوبی داشته باشد.

رفتار دوستانه کارکنان این رستوران در هر ذهنی ماندگار می‌شود. ادب و احترام زیادی که برخواسته از فرهنگ شرق آسیا است، احساسی ناب را به هرکسی هدیه می‌کند.

سرویس دهی بسیارعالی رستوران در کنار ارائه خدمات مطلوب به مشتری ارزش رستوران را چند برابر می‌کند. لبخند رضایت هر مشتری برگ برنده این رستوران است.

مشتریانی که به امید حضور دوباره رستوران را ترک می‌کنند. پاسخ دهی سریع و توجه به نیاز مشتری قانون اول این رستوران است.

موسیقی شرقی بهترین انتخاب

صدای ملایم موسیقی شرقی در فضای آرام رستوران طنین انداز است و حس خوب را در همه جا پراکنده می‌سازد. صدای موسیقی نه آنقدر کم است که متوجه ریتم آن نشوید و نه آنقدر بلند که مجبور باشید فریاد بکشید. تزئینات باورنکردنی از شرق آسیا در دکور رستوران دیده می‌شود. هالوژن‌هایی به سبک شرق نوید بخش طراحی هوشمندانه و اصولی دکور است.

بالون‌های نورانی که از ترکیب فلز و هنر دست هستند، چشم هربیننده ای را مجذوب خودش می‌کند. 

محیط کوچک و صمیمانه رستوران با فضای آکنده از عطر ادویه‌های شرقی رهگذران زیادی را به این رستوران می‌کشاند.

موقعیت مکانی بسیار مناسب رستوران نشان از هوشمندی مالک در انتخاب مکان دارد. محیط دنج و شخصی که رستوران برای مشتریان فراهم می‌کند خدمت بسیار ارزنده‌ای است.

راز فروش بیشتر

f335af20d345a64ba66a2f8d8a4ce249

هر کسی در مقابل عطر شگفت انگیز وطعم بی نظیر غذاهای دست ساز اینجا، تسلیم می‌شود. بشقابی که پر از ترکیب خیره کننده‌ای از رنگ‌هاست.

تزئین پر از جذابیت دیداری بشقاب غذا که اشتها را چندین برابر می‌کند. غذایی که علاوه بر کیفیت بسیار عالی‌اش، مقدار مناسب و سیرکننده‌ای دارد.

هیچ مشتری تا کنون از مقدار غذای بشقابش ناراضی نبوده است. این اصل مهم در مشتری مداری رستوران نقش بزرگی داشته است.

ارزش غذا در برابر پولی که در قبال آن پرداخت می‌کنید بسیار منصفانه است. حجم خوب از غذا به اضافه خدمات خوب و قیمت منصفانه راز فروش بیشتر ونظر مشترک تمام مشتریان اینجاست. 

شاید اگراینجا یک رستوران معروف دیگر در نیویورک بود شما باید از هفته‌ها قبل به فکر رزرو میزتان می‌افتادید.

یکی دیگر از مزیت‌های این رستوران در مقابل دیگر رستورانهای معروف نیویورک، حضور مشتری‌ها بدون رزرو کردن از قبل میزشان است. شاید به این فکر کنید که زمان زیادی را باید در صف برای حضور در رستوران باشید.

اما تقریباً می‌توان گفت شما بدون هیچ گونه رزروی بلافاصله روی میزی می‌نشینید و منو رستوران را در دستتان می‌گیرید. 

کدام منو را می‌خواهید؟

منوی این رستوران بسیار خاص است. این رستوران منوی های متفاوتی برای ساعت‌های مختلف روز دارد. غذاهای این منوها بر اساس ساعت‌های روز چیده شده‌اند و حتی منوها اسم‌های جالبی نیز دارند. مثل منوی ساعت خوشحال کننده!

در این منوهای عجیب همه نوع غذایی برای هرنوع سبک غذایی پیدا می‌شود. اگر غذاهای جنوب شرق آسیا را نمی‌پسندید بازهم می‌توانید به این رستوران بروید و لذت بروید. این رستوران برای همه نوع سلیقه‌ای، غذا دارد.

تحویل سریع غذا در این رستوران یک اصل همیشگی است و نیازی نیست زمان زیادی را در انتظار غذای خود باشید. 

aa8c68434d2bb64b83c5809393470a9c

الگوی تخفیف را پیدا نکنید!

ترکیب‌های غذایی عجیب را هم می‌توانید در این رستوران تجربه کنید.

ترکیب‌های جدیدی که ممکن است با سلیقه شما جور در بیاید. این رستوران در زمان‌های خاصی از روز، تخفیفات بالایی می‌گذارد. این ساعت‌ها از پیش تعیین شده نیست. افراد زیادی سعی کرده‌اند الگوی ساعت‌های تخفیف را پیداکنند ولی در کار خود موفق نبوده‌اند. در واقع هیچ الگوی پیچیده‌ای برای ساعت‌های تخفیف وجود ندارد. اغلب این تخفیف‌ها در ساعاتی از روز هستند که رستوران مشتری کمتری دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این رستوران داشتن کارت‌های هدیه و دعوت است. کارت‌های دعوت از عددی که روی آن نوشته شده بیشتراعتبار دارند. اشتراک در این رستوران مزیت‌های زیادی دارد. مشتری‌های دارای اشتراک از ساعت‌های تخفیف با خبر می‌شود.

اشتراک این رستوران از طریق مراجعه هرچه بیشتر به آن بوجود می‌آید ومدت دار است.

هنگام خروج از رستوران فردی شما را بدرقه می‌کند واز برخورد پیش خدمت‌ها از شما برای بهبود عملکرد کارکنان رستوران سؤال می‌پرسد.

با امتیاز دادن به هر پیش‌خدمتی آن فرد در پایان ماه پاداش بیشتری دریافت می‌کند. اگر گذرتان به این رستوران افتاد یادتان نرود که در قبال خدماتی که به شما ارائه شده است حتماً بازخورد خودتان را بگویید. این گونه شما هم به بهبود عملکرد کارکنان و هم به کیفیت خدمات مشتریان کمک کرده‌اید.

غذاهای این رستوران از همه موانع و مشکلات اجتماعی فراتر رفته و از طریق غذای با کیفیتش فاصله بین مردم را پر می‌کند.

این رستوران با سبک غذایی که به مشتریان خود ارائه میکند توانسته موفقیت زیادی را بدست آورد.زمانی اگر خواستید از شلوغی‌های زندگی شهر نشینی در نیویورک برای چند ساعت رها شوید، سری به این رستوران بزنید.

پیشنهاد می‌کنم مقاله انواع پیتزا را نیز بخوانید.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید