ایرانیان پک

به راحتی درآمد رستوران MIRAZUR را بدست بیار!

رستوران MIRAZUR

درآمد رستوران MIRAZUR

 

رستوران mirazur  یکی از بهترین رستوران های دنیاست و خدمات خوبی را به مشتری اش ارائه میکند.برای تحلیل موفقیت این رستوران و الگو گیری از آن با ما همراه باشید.

در تمام دنیا رستوران های موفق تمرکز خودرا برروی جلب رضایتمندی مشتری گذاشته اند. درآمد رستوران MIRAZUR باعث شده که این رستوران روش های جدیدی را در رستورانش پیاده سازی کند. البته اولین کار برای جلب رضایت مشتری و رسیدن به درآمددرک  نیاز های اوست . بعد از درک نیازهای مشتری شما باید پاسخ مناسبی به نیاز او بدهید.اما برای جلب رضایت مشتری و درآمد بیشتر باید برنامه ریزی کنید. همچنین باید قسمتی از برنامه رستورانتان را برای خدمات دهی رستوران در آینده در نظر بگیرید.

57dbdb3d4dda4

خدمات جالب عامل موفقیت  

این رستوران خدمات جالب و دقیقی را به مشتری خود ارائه می دهد. یکی از کارهای خوب این رستوران که باعث درآمد زایی آن شده است، نشان دادن مراحل تهیه غذا به مشتری است . این کار تحول بزرگی در میزان درآمد این رستوران ایجاد کرد. زمانی که مشتری به شما اعتماد میکند شما نصف راه موفقیت را رفته اید. ما انسان ها به هرچیزی که باعث جلب اعتماد ما شود پاسخ مثبتی می دهیم .

این راهکار با هوشمندی و بر اساس شناخت کامل این رستوران از مشتریانش  شکل گرفته است. وقتی به کارکنان آشپزخانه رستورانتان اعتماد کامل داشته باشید نشان دادن تصویر همزمان آشپزخانه تان آسان می‌شود. با این کار اعتماد زیادی به مشتری هدیه می‌دهید. اعتماد زیاد مشتری به شما اولین قدم برای درآمد بیشتر است.

شاید به این مورد هم علاقه مند باشید : نکات رستوران داری

unnamed

کیفیت مواد اصالت طعم

شاید برای خیلی از رستوران داران کیفیت مواد مصرفی آنچنان موضوع مهمی نباشد . اما همین نکته کوچک گاهی تفاوت های زیادی بین رستوران ها ایجاد کرده است. یادتان باشد کیفیت غذای شما به کیفیت مواد مصرفی شما وابسته است.

رستوران MIRAZUR مواد مصرفی خود را از مزارع خودش تهیه می‌کند. صحبت از پیشینه غذاهای منو جذاب است و این موضوع برای کسانی که به دنبال محصولات طبیعی هستند جذاب‌تر هم می‌شود.

مشتریان با دیدن مزرعه در حیاط پشتی رستوران یا عکسی از مزارع رستوران بر روی دیوار، اعتمادشان به کیفیت محصولات و غذا دوچندان  خواهد شد.

چیدمان درست احساس خوب

مشتری با دیدن چیدمان یکسان همه میزها احساس امنیت و عدالت می‌کند. حضور گلدان و وسایل مشترک روی همه میزها نشان از نظم  حاکم بر رستوران است . این نظم در طراحی دکور هم مشخص است .  این ساختار نظمی ،با توجه به مباحث زیبایی‌شناسی  و درک محیط ایجاد شده است. چیدمان درست و به جای صندلی‌ها در طراحی دکور نقش چشم گیری دارند. اولین چیزی که مشتری آنرا میبیند ، محیط رستوران است.

محیط صمیمی این رستوران حس خوبی را به مشتری القا کرده و  باعث لذت بیشتر برای او می‌شود. لذت بردن از فضای رستوران و غذایش، رضایت مشتری را به همراه دارد. درآمد رستوران MIRAZUR

منوی عجیب

ساختار منوی یک رستوران نیز یکی از فاکتور های مهم در جذب مشتری و رسیدن به درآمد بیشتر است. طراحی جلد منو رستوران هم یکی از مهم ترین هاست.درآمد رستوران MIRAZUR

قانون عجیب و اما هدفمند این رستوران برای تغییر هرروزه منو براساس فروش آن‌روز است. این قانون عجیب براساس بیشترین فروش غذای اصلی هرروز شکل می‌گیرد. قانونی که بر اساس آن، غذایی بیشترین فروش را داشته باشد به‌هیچ‌عنوان در منوی فردا نباید قرار گیرد.

اساس وجود این قانون برای مشتریان همیشگی و هرروزه رستوران است تا در هرروزی که مراجعه می‌کنند، تجربه  غذایی جدیدی را داشته باشند و فرصت تجربه از غذاهای دیگر منو را از مشتریان همیشگی اش نگیرد.درآمد رستوران MIRAZUR

تمایز در طعم و سرویس‌دهی

مشتری‌های همیشگی اغلب رستوران‌های معروف در یک مورد هم‌نظر هستند. ان هم این که، اصالت طعم مهم ترین نکته برایشان بوده است. طعمی که در طول سال‌ها تغییر نکرده است، اطمینان و اعتماد آنها را به این رستوران همیشگی کرده است.

با اینکه سال‌های زیادی از تاسیس این رستوران می گذرد، اما مشتریان قدیمی این رستوران بر این باورند که این رستوران همیشه بهترین بوده است. مهم‌ترین چیزی که می‌تواند سال‌ها یک رستوران را خاطره انگیزو ماندگار کند توجه به بهترین بودن است.

سرویس‌دهی خوب و باکیفیت نه تنها باعث جذب مشتری جدید می‌شود بلکه مشتری‌هایی را هم که قبلاً تجربه‌ای در رستوران شما داشته‌اند را هم معتمد می‌کند. استفاده از ظروفی برای نگهداری و یا ارسال غذا که در طعم و کیفیت غذا تغییری ایجاد کنند یکی از موانع موفقیت است. اینگونه ظروف نه تنها باعث دفع مشتری می‌شود بلکه تأثیر زیادی در موفقیت و سوددهی رستوران شما نیز دارد.

اگر طعمی که مشتری شما در دفعه اول از غذا دریافت کرده‌ متفاوت از دفعات بعدی باشد، تضمینی برای دائمی شدن مشتری نیست.

اهمیت ظروف مصرفی و ارسالی تأثیر زیادی در مسیر موفقیت شما دارد. ظروفی که کیفیت غذا را تغییر ندهند. برروی طعم آن تاثیر نگذارد . ظروف شما هویت رستوران شماست پس بهتر است حرفه ای و با کیفیت باشد . هیچ رستوران داری نمیخواهد هویت خودش را خدشه دار کند. دقت به انتخاب ظروف با کیفیت بسیار مهم است. کیفیت ظروف این رستوران یکی از عوامل موفقیت رستوران MIRAZUR  است.

سرعت ارائه سرویس

سرعت در ارائه غذا یا رساندن غذا به مقصد برای مشتری در موفقیت رستوران شما دارای اهمیت زیادی است. بهتر است زمان زیادی را برای بهبود فرآیند سرویس‌دهی به مشتریان خود بگذارید. در این حالت با یک تیر دو هدف را نشانه میگیرید. هم اینکه مشتری از سرعت خدمات شما راضی است و هم اینکه مشتریان بیشتری را میتوانید پوشش دهید.

مشتری شما سرمایه شماست؛ سرمایه شما عامل موفقیت و محبوبیت شماست. برای موفقیت در این رقابت، هوشمندی و تجربه کمک بسیاربزرگی برای شماست؛ پیشنهاد ما به رستوران داران و یا کسانی که در تکاپوی بازکردن رستوران خود هستند، وقت گذاشتن و خلاقیت بیشتر در این حوزه است.

خلاقیت در این حوزه، خلاقیت در نشان دادن هویت رستوران شماست. شناسنامه رستوران شما کیفیت و سرویس است که شما ارائه می‌دهید؛ نیاز است با فکر و مطالعه بیشتر در این زمینه درصد موفقیت خود را بالا ببرید.

نوع مشتری

زمانی که حرف از مشتری مداری به میان می‌آید، دانستن اینکه اغلب مشتری‌های شما از کدام دسته از جامعه هستند موضوعی حیاتی می شود.اینکه مشتریان با چه میزان درآمدی به رستوران شما می‌آیند بسیار مهم است. دانستن این موضوع کمک به انتخاب‌های دقیق‌تر شما در تمامی موارد می‌کند.

اینکه مشتری و مخاطب شما چه درخواست و سرویسی از شما می‌خواهد، به بهبود عملکرد شما کمک زیادی خواهد کرد.

مشتری باید از تمامی جهت‌های ممکن مورد ارزیابی قرار گیرد تا باتوجه به نوع مشتری انتخاب‌های شما شکل گیرد. انتخاب‌های درست، نتیجه درست و سوددهی بیشتر را برای شما به ارمغان می‌آورد. پس نباید به سادگی از انتخاب‌هایی که برای مشتری خود می‌کنید گذرکنید.

اگر شما خواسته مشتری خود را درک‌کنید و آزادی در انتخاب سرویس مورد نظرش را به او دهید، پیشرفت شما سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

همه اینها نکاتی است که باعث موفقیت و جهانی شدن رستوران MIRAZUR شده است.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید