ایرانیان پک

درآمد رستوران Katsura

درآمد رستوران Katsura

درآمد رستوران Katsura

 

درآمد رستوران تاثیر مستقیمی بر کیفیت و خدمات می گذارد. مانند درآمد رستوران Katsura  که باعث شده کیفیت و خدمات این رستوران روز به روز بهتر شود.

درآمد رستوران تاثیر مستقیمی بر کیفیت و خدمات می گذارد. مانند درآمد رستوران Katsura  که باعث شده کیفیت و خدمات این رستوران روز به روز بهتر شود. البته گاهی اوقات نگاه درآمدی به رستوران باعث کم شدن کیفیت غذاها شده است و این نگاه ضربه بدی به یک رستوران می زند. درآمد داشتن به هر قیمتی ،اشتباهی است که ممکن است خیلی از رستوران ها مرتکب شوند.  این اشتباه گاهی علت اصلی شکست بسیاری از رستوران ها است.

download 7

 

سلیقه مشتری را بدانید!

جاکارتا پایتخت اندونزی یکی از زیباترین شهرهای جهان است. شهری پر جنب و جوش که برای هر سلیقه ، جاذبه ای دارد. شهری که مردمش زمان زیادی را صرف جابه‌جایی می کنند. شلوغی خیابان ها و ترافیک های شدید حوصله ای برای هیچ کس باقی نگذاشته است.

اما این مردم به طور شگفت انگیزی انرژی دارند.مردم این شهر با این حجم از شلوغی و درگیری اما لبخند بر لب دارند. لبخند چیزی که هیچگاه از چهره این مردم نرفته است. مردم اندونزی با این مشغله های زیاد، نیروی عجیبی دارند. آنها دیوانه وار خرید میکنند. این حجم از علاقه برای مردمی که سطح درآمد زیادی ندارند، باورنکردنی است. به صورتی که مراکز خرید بزرگ شهرها تا نیمه های شب باز هستند.

kat1a

مردم این کشور عاشق غذاخوردن هستند. علاقه آنها به غذا به قدری زیاد است که تقریبا بیشتر قرارهای مهم کاری یا… در رستوران ها انجام میگیرند. آنها عاشق غذاهای پراز ادویه ای هستند که عطر این ادویه ها مستشان کنند. اگر از کنار رستورانی رد شوند که عطر ادویه هایش حواس را از سرشان بپراند، ممکن نیست از آن ساده گذر کنند. رنگ و طعم این غذاها به قدر باورنکردنی چشم‌نواز است.

اندونزی به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد، بسیار حاصل خیز و سبز است. به همین خاطر مواد طبیعی و سبزیجات از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده غذاهای این کشور است. مردم اندونزی علاقه بیشتری به غذاهای سنتی و قدیمی نسبت به غذاهای مدرن، دارند. غذاهای سنتی پرادویه پرفروش ترین و محبوب ترین غذاها در بین مردم اند. مردم این کشورنسبت به مردم دیگر کشورها اهمیت زیادی به طعم و کیفیت غذا می‌دهند. رستوران هایی که این اصل را رعایت نکنند، ضرر زیادی خواهند کرد.

رستوران katsura یکی از رستوران های پر فروش در شهر جاکارتا است.روزانه در شهر جاکارتا رستوران های زیادی باز می شوند. اما چندبرابر از این تعداد، رستورانها تعطیل می‌شوند. 

رستورانی که کیفیت خوبی را به مشتری اش ارائه ندهد، قدم به قدم به شکست نزدیک تر میشود. این رستوران حد بالایی از کیفیت غذا به همراه مقدار غذای کافی به مشتریانش ارائه میدهد. حجم غذاهای این رستوران دو نفر را به راحتی سیر میکند. منوی این رستوران قیمت بسیار مناسبی دارد .این قیمت درکل اندونزی بی رقیب است و همین دلیل باعث محبوبیت این رستوران شده است.

images 1 2

دو نوع منوی این رستوران برای دسته بندی های متفاوتی از مشتریان تهیه شده است. منویی کوتاهتر برای افراد کم غذا ومنوی عظیم برای کسانی که غذای زیادی می خواهند ، وجود دارد. طیف گسترده ای از غذاها در این رستوران ارائه می شود.  غذاها و پیش غذاهای ژاپنی ، چینی، تایلندی و…هم در منو جای دارند. سس مخصوص و سرویس میزی که ارائه میشود بسیار حرفه ای است. این سرویس تمام آن چیزی که یک مشتری برای لذت بردن از غذا نیاز دارد.

خدمات خوب،کیفیت عالی

سرآشپز حرفه ای این رستوران سابقه درخشانی دارد . تیم خوبی که زیرنظر او فعالیت می کنند، درجه یک هستند.  در قسمتی از این رستوران آشپزها با هنر و مهارتشان در آشپزی ، میبان مشتری ها هستند. این آشپزها هنرشان را در میان چشم عموم به نمایش می گذارد. سرعت و مهارت آنها در آشپزی هرکسی را برسرجایش میخکوب میکند. هرکسی با دیدن مهارت و دقت آنها در آشپزی علاقه مند به یادگیری می شود.

اتاق های خصوصی رستوران با فضای کوچک و راحت، برای میهمانان خاص تدارک دیده شده اند. دکور این اتاق ها به خوبی طراحی شده است. استفاده ازوسایل سنتی و ساخته دست هنرمندان باعث شده حس خوبی به مشتری منتقل شود. نورپردازی سالن و اتاق های خصوصی بسیارهوشمندانه است. استفاده درست از وسایل و چیدمان اصولی دکور بر جذابیت های این رستوران افزوده است.  

کارکنان رستوران یکی از برگهای برنده این رستوران هستند. برخورد محترمانه و سرعت آنها در سرویس دهی بسیار خوب است. آنها به هر صورتی که ممکن است ، به مشتریان کمک می کنند. از کمک فکری برای انتخاب غذا گرفته تا نگهداری از کودک قسمت کوچکی از کمک های سخاوتمندانه آنهاست.

در این رستوران مشتریان چند ساعت عالی با خدمات فوق العاده را تجربه میکنند. آنها غذاهای این رستوران را جشنی برای تمام حواس چشایی شان می دانند.

2f166d5259e30b90873c1c39cfdf11bd 1

دزدی در چاکارتا بسیار زیاد است. حس امنیتی که این رستوران به مشتریانش هدیه می کند، کمک بزرگی به فروش و درآمد آن کرده است. حس امنیتی که در نوع خودش کم نظیر است. در جامعه جرم خیز جاکارتا ، اینکه رستورانی بتواند این حجم از امنیت را داشته باشد، بسیار دور از انتظار است اما این رستوران توانسته به خوبی از پس این مهم برآید.

و در آخرین شاید اصلی ترین برگ برنده این رستوران را بتوان خدمات عالی و امنیتی که به مشتری ارائه می شود دانست. 

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید