ایرانیان پک

درآمدتان را به درآمد رستوران glowbal برسانید!

درآمد رستوران glowbal

درآمدتان را به درآمد رستوران glowbal برسانید!

کنار هم قرار گرفتن نکات کوچک باعث موفقیت های بزرگی شده است. درآمد رستوران glowbal و تعداد مشتریان همه و همه طی  تلاش های این رسوران برای رضایت مشتری بیشتر شده است.

کنار هم قرار گرفتن نکات کوچک باعث موفقیت های بزرگی شده است. درآمد رستوران glowbal و تعداد مشتریان همه و همه طی  تلاش های این رسوران برای رضایت مشتری بیشتر شده است . گلوبال در 15 سال گذشته، یکی از رستوران های موفق و پرفروش ونکوور بوده است. این رستوران برای رسیدن به این موفقیت زحمت زیادی کشیده است.

download 2 1

خدماتی که او به مشتریانش ارائه می دهد در دنیا کم نظیر است. راز پرفروش بودن این رستوران را از لحظه ورود به آن می توانید بفهمید. رازی که جلوی چشم همه است  و در گاوصندوق رستوران نگه داشته نمی‌شود. 

سالاد هندوانه ای که رنگش دل را میبرد. سالاد هندوانه ای که خلاقیت آشپز را نشان ی دهد. دستور استثنایی این سالاد به دست یکی از بهترین آشپزها نوشته شده است. طعم هیجان انگیز این سالاد فراتر از هر چیزی است که تا الان چشیده اید. طعم ومزه این سالاد تمام تصورات شما ازسالاد را دگرگون میکند.

خیلی از مشتریان میگویند : از وقتی که این سالاد را امتحان کرده اند، دیگر حاضر به خوردن هیچ سالادی نشده اند. توجه به جزئیات بشقاب و مواد مورد استفاده یکی دیگر از راز های موفقیت این رستوران است.

مواد غذایی اصلاح شده برای افرادی که محدودیت غذایی دارند، جای هیچ  نگرانی برای شما باقی نمی گذارد. حتی مشتری هایی که حساسیت به مواد غذایی و یا رژیم غذایی خاصی دارند هم می توانند از هر نوع غذایی سفارش دهند. فقط  باید این محدودیت ها و حساسیت ها را به پیش خدمت بگویند تا آشپز را  در جریان بگذارند.غذاهای گریل و گیاه دوستانه بهترین و پرفروش ترین منوها را دارند. البته رتبه اول منوی پرفروش به غذاهای دریایی تعلق دارد.

زمانی که یک رستوران در امتداد ساحل غربی باشد و مواد مصرفی اش را از آنجا تهیه کند، بهترین کیفیت را داراست. 

این رستوران کیفیت باورنکردنی از غذاهای دریایی را به مشتریان ارائه میدهد. هر کسی با خوردن این غذاها طعم ماندگاری را تجربه میکند. حتی اگر حرفی از خدمات عالی هم درمیان نباشد، بازهم بهترین انتخاب است.

راز بعدی آنها شاید همین چیزی باشد که به راحتی دیده می شود. سرویس دهی عالی رستوران را نباید از یاد برد.سرویس میزی که خدمه برای میز شما می آورند کامل ترین سرویسی است که شما دیده اید. سرویسی که تمام نیازهای یک مشتری را برای صرف غذا برطرف می کند.

سرویسی به صرفه و کامل برای لذت بردن شما از غذا است. خدمه با رفتار دوستانه و صمیمانه شان احساس امنیت را به مشتری هدیه می دهد. خدمه ای که در کارشان بسیار حرفه ای و کارآمد هستند. پرسیدن حال مشتری و پیشنهاد های تخفیفی و مخصوصی که به مشتری ارائه می دهند، خارق العاده و کم نظیر است.

download 9

درک نیاز مشتری سکوی پرش 

 

طراحی دکور و چیدمان رستوران کاملا هوشمندانه وخلاقانه است. صندلی های چرخ داری که علاوه بر ظاهر زیبایشان، راحت هم هستند. وقتی پایه و اساس یک رستوران بر اصول مشتری مداری استوار باشد، دور از انتظار نیست که  این رستوران پرفروش و محبوب نباشد. احساس راحتی مشتری در این رستوران چیز کمی نیست.  طراحی و چیدمان دکور هم با توجه به این اصل مهم اجرا شده است.

Snack

غذای عالی و محیط راحت برای هر مشتری به یاد ماندنی می‌شود. چیزی که تکرار آن در تمام نظرات مشتریان دیده میشود، احساس راحتی بسیار به طوری که انگار در خانه خودشان مهمان هستند . رسیدن رستوران به این درجه از اعتماد و راحتی اصلا ساده نیست .برای رسیدن به  این حد از رضایت، باید تلاش و پشتکار زیادی داشت. 

آب و هوای کانادا اغلب سرد است، به همین دلیل برای هر میز یک چراغ گرمایشی قرار داده اند. البته دمای محیط رستوران مطبوع است ؛اما سلیقه و خواسته مشتری در این رستوران حرف اول را میزند.

اتاق های غذاخوری خصوصی با خدمات ویژه نیز در این رستوران وجود دارند. فضایی اختصاصی برای شما و میهمانانتان با امکانات ویژه ای تدارک دیده شده است. اتاق هایی که جشن های خانوادگی تان را میتونید در آنجا و بدون افراد غریبه برگزار کنید. اگر دوست دارید غذایتان را در فضای سبزی بخورید، میز های داخل بالکن را انتخاب کنید. میزهایی که چشم انداز سبز زیبایی را روبرویشان دارند . پرندگان خوش صدایی که در قفس های آویز از سقف صدای خوششان به گوش می‌رسد. 

anise1

منوهای این رستوران به چند مدل تقسیم بندی می شوند. اما هیجان انگیزترین منو گزینه های جالبی دارد. غذاها و نوشیدنی هایی با نام های عجیب،شاید برایتان جالب باشد نام چندتا از غذاهای این منو را بدانید. نام های عجیبی مثل: برگر موج سواری، خوراک چمن فقط دو نمونه از نام این غذاها است. یکی از جالب ترین و مهیج ترین منوها منوی پنجشنبه های بزرگ است. این منو غذاهای خاص و استثنایی را به مشتری پیشنهاد می‌دهند.

طعم اصیل و منحصر به فرد

IMG 20201231 121955 577

طعم نان های تازه ای که پخت خود رستوران است همراه با سس مخصوص که رویش ریخته می شوند، بی نظیر است. طعمی به یاد ماندنی  که از ترکیب درست مزه ها خلق شده است. زمانی که سفارش شما درحال آماده شدن است، کارکنان شما را به صرف نوشیدنی های دست ساز دعوت می کنند.هزینه این نوشیدنی بر عهده رستوران است ومشتریان هزینه اضافه ای بابت آن پرداخت نمی کنند.

تستر هایی که برای غذاها وجود دارد ، به انتخاب درست مشتریان کمک بزرگی می کند. قیمت خوب درکنارمقدار غذا به اندازه و کافی یکی از بزرگترین مزیت های این رستوران است. سخاوت در خدمات دهی و غذای نفیس را میتوان اصلی ترین راز موفقیت و درآمد زیاد این رستوران دانست.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید